ORANGE OPTIKA

Poskytovatelé a technologie, dial-up, ADSL, kabel, optika, bezdrátové připojení

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod votrelec 4. 9. 2009 09:00

ale orange si asi jedno neuvedomuje. tu ich doplnkovu sluzbu vacsina ludi vyziva v ramci baliku spolu s internetom. a kto zrusi telku, tak zrusi aj internet.
..:. jungle forever:.
votrelec
Junior

Odeslat příspěvekod tomcop 4. 9. 2009 09:25

votrelec:
No aj ked som mal dost problemov hlavne v juli s niekolkohodinovymi vypadkami, teraz je to relativne OK, tak zatial by som minimalne internet od nich bral. Inu optiku tu v PD nemame a internet 3mbit/512mbit neprosim. Cize az tak to aspon u mna nie je, internet ano / tv nie.
PC : MacBook Air (late 2010), 11.6" LCD, 2GB RAM, 128GB SSD HDD, MacOSX Snow Leopard
Mobile : Nokia N9, 64GB, White
tomcop
Junior

Odeslat příspěvekod Sefko 4. 9. 2009 12:54

Presne tak,suhlas s tomcopom...internet cez optiku od OR ano,ale Tv rozhodne nie...
Sefko
Junior

Odeslat příspěvekod halef 4. 9. 2009 14:33

Suhlasim s vami, len tie baliky sluzieb maju tak pospajane, ze ked si ich chces objednat samostatne, tak cena je velmi nevyhodna - mne sa tiez fibernet celkom pozdava, ale tv by som vymenil...
halef
Junior

Odeslat příspěvekod xpirin 4. 9. 2009 18:37

Nezda sa mi, ze by bola ta cena nevyhodna. Ja mam od nich iba internet, teda program Klasik (40/4) a platim 16,07 € mesacne. To je myslim celkom fajn cena.
xpirin
Junior

Odeslat příspěvekod halef 4. 9. 2009 19:20

No ja platim cca 22 Eur za triple-t.j. net,tv aj telefon /telefon je zadarmo a mam tam 100 volnych minut do pevnych sieti. Ak by som si vsetko aktivoval u roznych operarov, urcite by ma to vyslo viac /predpokladam narast vyse 50 %.
halef
Junior

Odeslat příspěvekod tymian 4. 9. 2009 23:43

mozno tam kde nie je t-com optika, tak sa oplati rozmyslat zobrat len net od orangu, ale na miestach, kde bude optika od t-comu, nie je o com, urcite je lepsie zobrat balik net-telka od t-comu ako od orangeu, ja som z dubravky a hadam tu bude mat t-com optiku uz coskoro, este mam rok viazanost na orange doma a potom do t-comu
uz nemienim cakat stale a dufat, ze fibertv bude lepsie, uz rok cakam na nahravanie, na to ze start stb nebude trvat 30 sekund, na to ze nebude zamrzat stb na to ze daju titulky napr. na national geographic( upc digital a t-com samozrejme maju..), na to ze rozsiria baliky programov, napr. hudobny balik je zlozeny z MTV a VH1, no to je riadny hudobny balik...
tymian
Junior

Odeslat příspěvekod halef 5. 9. 2009 14:26

Sulas, a ja mam este tu vyhodu, ze mam v dome optiku od Orange, Tcom i UPC. Budem vyberat ako skutocny zakaznik...
halef
Junior

Odeslat příspěvekod JanoV 5. 9. 2009 20:22

Bezi futbal Slovensko-Cesko a nemam zvuk na slovenskych HD programoch (okrem DomaHD). Od ostatneho upgrade software (tusim predvcerom) mam celkovo problem so zvukom. Po prepnuti na nejaky program asi sekundu nepocujem zvuk. Asi sa znova nieco v Pomaranci nepodarilo ...
JanoV
Junior

Odeslat příspěvekod prihlaseny 6. 9. 2009 18:47

xpirin píše:Nezda sa mi, ze by bola ta cena nevyhodna. Ja mam od nich iba internet, teda program Klasik (40/4) a platim 16,07 € mesacne. To je myslim celkom fajn cena.

..čo je zvlášť výhodné ak zvážime, že ostatní za toto Klasik pripojenie mesačne zaplatia cenu "už od 23,90 € " http://www.orange.sk/web/fibernet/fiber ... stnik.html
My name is Josh .. and I am Funky (..?)
prihlaseny
Junior

Odeslat příspěvekod vladocop 8. 9. 2009 08:53

Ahojte

mám problém so zapojením druhého setoboxu. Doteraz sme používali iba jeden, druhá TV, starší typ, nemala kompatibilnú koncovku. To sme dali do poriadku v servise a teraz sa pokúšam pripojiť druhý setobox do siete.

Nefunguje to, podľa návodu by sa mal setobox nakonfigurovať a nastaviť čas na displey. Skúšal som to zapájať do koncoviek Ethernet 1, aj 2, vymenil som káble, nič.
Zariadenie sa skúša nakonfigurovať, avšak zlyhá to, hodiny nenabehnú, stroj buď vypne, alebo zmrzne.

Ten prvý setobox, ktorý sme používali doteraz, funguje na všetkých prípojkách. Nakonfiguruje sa, nabehne čas, atď.

chcel by som sa opýtať, či je potrebné nejaké nastavenie v Konvertore, nejaká inicializácia 2. setoboxu, alebo aktivovanie druhého setoboxu v Orange.

Mal niekto podobný problém? Z môjho pohľadu to vyzerá na chybný setobox.
vladocop
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kewl_002 8. 9. 2009 13:13

V Kosiciach dava Orange Fiberrnet aj telku za 17.90Eur mesacne. Na webe o tom nemaju nic, ale v predajni sa to da objednat.
kewl_002
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod votrelec 8. 9. 2009 21:47

ludia, ake mate kluce strcene v settoboxoch? lebo normalne lacne nestihaju nahravat hd kanaly. ten z orange je co zac? ak stoji len 10 eur a idu aj HD tak je to celkom lacne.
..:. jungle forever:.
votrelec
Junior

Odeslat příspěvekod sharker 9. 9. 2009 01:23

Pokial viem tak Usb port je na vsetkych stb od orangu blokovany.
sharker
Junior

Odeslat příspěvekod rhett 9. 9. 2009 07:12

vladocop: Nic take v konvertore nie je. Mozno vadny STB.
sharker: Kedysi boli blokovane, teraz sa vyuzivaju na funkciu timeshift - zastavenie, posuvanie obrazu.
votrelec: Ja mam Kingston DataTraveler 100, ale 8 GB a funguje bez problemov. Uz to tu myslim bolo pisane - treba USB stick, ktory dokaze rychlo zapisovat a citat data. USB stick je pri praci dost horuci (aj od STB), takze neodporucam nejaky lacny plast, hrozilo by poskodenie.
Be Wise, Be fair
rhett
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka