Pomale Chello v Ziline - nedajte sa nachytat na Platinum

Poskytovatelé a technologie, dial-up, ADSL, kabel, optika, bezdrátové připojení

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Johno 7. 9. 2007 15:51

Chello v Ziline ide v poslednom case priserne pomaly, ja mam Light a ide mi aj 5 x menej ako ma ist (Solinky). Momentalne rychlost podla www. speeedmeter.sk
Rýchlosť prijímania dát (download) 101,4 kB/s ( 811 kbps).

Napiste Vase skusenosti a hlavne sa nedajte v Ziline nachytat na Chello Platinum - pojde Vam To pomaly.
Johno
Junior

Odeslat příspěvekod rikardof 7. 9. 2007 19:34

20:21, chello light, Zilina, Hliny
-dsl.sk speedmeter: 125.5 KB/sec
-speedtest.net: http://www.speedtest.net/result/182759998.png
-z rapidu stahujem momentalne okolo tych 120KB, ak chcem rychlesie musim stahovat vo viacerych threadoch

pingy na serveri v sixe okolo 50 ms, cez den 60 - 70

kazdnym dnom to je horsie, az som "zvedavy" kam to zajde. Koncom mesiaca mi konci viazanost, a nepomoze tomu ani hyper, turbo, titanium, platinum chello internet.

Odporucanie: Chello v Ziline NIKDY!!!, a nemyslite si ze nejake platinum vam pojde rychlejsie
rikardof
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod OReX 17. 9. 2007 14:50

Pripajam sa k ostatnym, posledne dva dni po zmene IP bola rychlost fajn, dnes zas hruuuuuuuuuuza. Viazanost mam posledny mesiac a tak ako pise rikardof pisem aj ja: nepomoze im ani hyper-mega-uber-lightspeed steel platinum uranum. Mna uz ani tak neserie ta znizena rychlost ako to ze mi v mikro intervaloch spojenie pada. Verte mi, v online hre to postrehnete okamzite a vlastne si ani vobec nezahrate
OReX
Junior

Odeslat příspěvekod cache 17. 9. 2007 15:50

Najlepsie je, ze vydali clanok, v ktorom tvrdia, ze problem nebol u nich ale u prenajimatela konektivity.

http://zive.sk/h/Bleskovky/Ar.asp?ARI=123946

Ako je mozne, ze ak bol problem s konektivitou BA - ZA, tak niektore segmenty pridelovanych IP adries fungovali bez problemov? :)

Zavadzaju, zase sa vyhovaraju a reklamacie neuznavaju..
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Pokročilý

Odeslat příspěvekod floko 17. 9. 2007 16:23

v BA mi to fici ok, zatial vzdy to bolo okolo 9000/900kbps. Dnes rano som stahoval z rapidshare a islo to 1200kB/s.
floko
Junior

Odeslat příspěvekod blavak1 18. 9. 2007 15:48

objednal som dnes s viazanostou Platinum Chello a samozrejme az potom precital tuto diskusiu..
Je problem len v Ziline ? Ako to funguje v BA?
Je to apouzitelne? ako vam to chodi?
O optike nemozem ani snivat zatial, bol som sa informovat...
som vdacny aj za nejake finty, lebo nemam skusenost s chellom, mal som doteraz T-com
blavak1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Johno 20. 9. 2007 12:42

Podla prispevkov vypada, ze Chello v Blave asi dobre ide, je tam totiz velka konkurencia.
Johno
Junior

Odeslat příspěvekod djg 20. 9. 2007 14:11

vcera som si v BA objednal platinum, ide to v pohode, pred chvilou som nameral 9608/989 kb/s, som maxi spokojny
djg
Junior