Vaše zkušenosti s netem a kabelovkou od O2

Poskytovatelé a technologie, dial-up, ADSL, kabel, optika, bezdrátové připojení

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod luskys 17. 12. 2007 08:07

mám objednanej net a kabelovku od o2 a nejsem si tim moc jistej všichni si stěžujou tak se chci zeptat jaký stim máte zkušenosti

//Mývalice: Upraven název. Tipy, jak napsat správný titulek
Notebook: Lenovo IdeaPad Y570
Mobile: Sony Xperia J
luskys
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nargon 17. 12. 2007 08:18

Co se tyce internetu, tak pokud nejsi chorobny stahovac tak nebudes mit problem.
Televizi jsem ani nezahlid, ale mas tam cca o 30ms vyssi pingy nez bez O2TV.
Desktop: Ryzen 7 1800X (3.95GHz, 1.35V), Asus Crosshair VI Hero, 16GB DDR4 Ram (3200MHz), 128GB SSD + 3TB HDD, Nvidia GTX 1080
Notebook: Asus UL50VT 15.6" (SU7300@1.7GHz, 4GB ram, 500GB HDD, Intel GMA 4500MHD + nVidia G210M, dlouha vydrz cca 7+ hod)
Nargon
Moderátor

Odeslat příspěvekod le_fox 17. 12. 2007 09:55

Nejsem notorický stahovač, takže jsem s FUP u ADSL i s rychlostí ADSL od O2 naprosto spokojený (dosahuju průměrně 95% rychlosti). Takže ze 4M dosahuju 3,9.

Co se týče O2 TV (IPTV, nikoliv kabelovka :) ), jsem spokojenej naprosto. Nadávají na to lidi, kteří to ani neviděli a nadávají už dopředu. Žádný výpadek, objednání kanálů kdy chci co chci, videotéka taky super. Nemám s tím problém.

A instalace byla taky rychlá.
| Svět je šílené místo, ale jsem rád, že jsem jeho součástí
_________________________________________________
NENÍ UMĚNÍ UDRŽET SE NA VRCHOLU, ALE BÝT NA NĚM NĚCO PLATNÝ.
le_fox
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 17. 12. 2007 10:30

Já mám sice jen internet od O2, ale jsem spokojen mám DU meter, kontrola přenesených dat, takže si ot hlídám a na konci měsíce mám tak 9,9GB proserfovaných :D, ale to i stahuju atd...celkem náročný jsem uživatel:D
Slawall
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kromec 17. 12. 2007 10:47

luskys:

U te TV zalezi hodne na jak si daleko od ustredny a jak mas kvalitni "draty". Nekdo ma obraz ok, u nekoho jineho nestoji za nic, nejlip udelas kdyz si to vyzkousis(pokud to O2 nabizi).
Jestli vzit NET a kabelovku od O2 hodne zalezi jestli mas jiny alternativy, pokud mas napr. v baraku UPC tak beru UPC na O2 se vykaslu jsou to ... Pokud nemas UPS tak alternativou je DIGI TV ( http://www.cz.digi.tv/ ) pripadne UPC pres satelit.
Jak jsem psal je toho tu hodne tak zkus hledat...
CPU Zilog Z80 A/3,5 MHz, RAM 48 KB, ROM 16KB, grafika 256x192 bodů v 15-ti barvách,magnetofon ;) :)
kromec
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod luskys 19. 12. 2007 15:26

tak známim se stává že ta kabelovka se seká a blbí je že se prej de koukat jako v rámci toho paušálu jen na jednu televizi a to je blbí ptže jich máme víc no tak sme to zrušili du pod ralsko.net to je best to sem měl už dřív to nemá konkurenci a na televizi dem na digi tv to tu maj všichni jinak dík za odpovědi....

UPC sme měli dřív ale bohužel tu jak sme se přestěhovali nemají signál tak sme si obědnali to digi tv s ralsko.net

a chorobný stahovač sem a po síti pařim furt a dost sem byl spokojen už s několikrát zminovaným ralsko.net 8) a už vo tom melu dost no :D
Notebook: Lenovo IdeaPad Y570
Mobile: Sony Xperia J
luskys
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KubbY 25. 12. 2007 01:09

Dle slohu a pravopisu Te jiste DigiTV a ralsko.net bude vyhovovat. O2 ma drazsi a kvalitnejsi sluzby pro ne tak jednoduche jedince...

Jinak ADSL lze chvalit az do nebes, za 3 roky co jej pouzivam neznam slovo vypadek, kdyz uz, tak na chvilku.

O2 TV mam rok a nelze si na nic stezovat, snad jen na nemoznost pripojeni vice TV, ale to se v novem roce taky vyresi... :-B
Ou tů - ken dů
KubbY
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod igor77 25. 12. 2007 01:21

to KubbY: už ten nick je ukázkou pravopisu. Jestli jsi to nepochopil,tohle není poradna o pravopisu! A věta typu(výpadek neznám,nebo jen na chvilku) je nelogismus. Buď máš,nebo nemáš výpadky.
igor77
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr_S 25. 12. 2007 01:38

Pokud je jiná možnost ADSL než O2, tak bych ji rozhodně bral. Od Telekom Austria / Volný, Radiokomunikací atd., hlavně to ale musí být služba založená na LLU. Výhod je celá řada:
- vyšší rychlost uploadu (např: O2 2048/128, Volný 2048/256, Radiokomunikace 2048/512)
- většinou žádné limity
- pevná IP adresa v ceně
- nižší cena
- obvykle vyšší kvalita
- lepší technická podpora
Nevýhodou je to, že nejsou všude.

S O2 televizí nevím, setkal jsem se s různým hodnocením, od nejhoršího až po nejlepší.
Petr_S
Pokročilý

Odeslat příspěvekod KubbY 25. 12. 2007 08:11

to igor77: další primitiv co to nepochopil...
Ou tů - ken dů
KubbY
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gambáč 25. 12. 2007 08:58

Hele, vy rádci.
V první řadě se naučte psát, tohle je sice poradna, ale když nedokáži stvořit pořádnou větu bez chyb, tak mažu do školy, ať mě vrátí školný.
A v druhé řadě, když chci někomu popsat svoje zkušenosti, s připojením, tak není od věci /a měla by to být povinost/, naznačit odkud jsem. To co nebude pořárně fungovat n. př. v Lounech, může klidně šlapat v Libochovicích. A naopak.
gambáč
Junior

Odeslat příspěvekod igor77 25. 12. 2007 11:57

KubbY píše:to igor77: další primitiv co to nepochopil..../quote]




ale pochopil ty chytrolínku 8)
igor77
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod luskys 25. 12. 2007 14:43

:roll:
Notebook: Lenovo IdeaPad Y570
Mobile: Sony Xperia J
luskys
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Barkas 25. 12. 2007 15:35

tak jsem si nechal zridit televizi od o2.
Musim vám ríct, že i když jsem od ústředny 5Km,
tak signál je velice luxusní.
Kvalita kabelovky a o2tv se nedá srovnat.
Jsem maximálně spokojen. Doporučuji všem!!!
Barkas
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod luskys 26. 12. 2007 08:40

[quote="gambáč"tHele, vy rádci.
V první řadě se naučte psát, tohle je sice poradna, ale když nedokáži stvořit pořádnou větu bez chyb, tak mažu do školy, ať mě vrátí školný.
A v druhé řadě, když chci někomu popsat svoje zkušenosti, s připojením, tak není od věci /a měla by to být povinost/, naznačit odkud jsem. To co nebude pořárně fungovat n. př. v Lounech, může klidně šlapat v Libochovicích. A naopak.k/quote]

jojo tu je to prej blbí kámoš má od o2 telku a net a furt mu to padá a telka se seká takže seru a navic už mně ty kokotský o2 tak serou kvuli nim nemám už 2 měsíce net
Notebook: Lenovo IdeaPad Y570
Mobile: Sony Xperia J
luskys
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků