T-Com - turbo2 a dsl pripojka?

Poskytovatelé a technologie, dial-up, ADSL, kabel, optika, bezdrátové připojení

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Saker 27. 12. 2007 12:07

Zdravim vas.
Riesim pripojenie na internet. Momentalne mam volaci pausal Standard , k tomu dsl pripojku a k tomu internet DSL FLAT HOME 1536/256 - vsetko od T-comu.

Pausal stoji 296,30, pripojka stoji 475,- a internet ma stoji 538,10 /mesiac. Cena internetu je uz po vyprsani viazanosti.

Otazka je co dalej.
Chcem si nechat pausal Standard, ale co dalej?

1. Necham si to co mam, tzn. dsl pripojku a DSL FLAT HOME neviazane, a bude ma to stat 771,30, alebo

2. si vezmem internet Turbo 2 s viazanostou na 18 mesiacov za 593,80 ?

Otazka je, ci k Turbo 2 tiez potrebujem tu dsl pripojku este alebo nie. Lebo ak ano, tak by ma to stalo 1068,80,- .

Neporadite ze ako to je? To DSL FLAT HOME je taka ista sluzba ako Turbo 2, teda 1536/256, neobmedzena prenos dat. Cele sa to toci okolo tej dsl pripojky. Ak ju totiz treba aj k Turbo2, tak sa mi oplati nechat si to co mam, neviazane. Stale to je totiz lacnejsie ako nove Turbo 2 s viazanostou za "akciovu" cenu.

Takze, co myslite? resp. viete, ci treba dsl pripojku aj k Turbo2 ??
Dik
Saker
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod 3xP053r 27. 12. 2007 13:46

T-com "zlucil" pripojky do programov uz pri predchadzajucej "generacii" programov (Internet Maxi Klasik, apod.), u Turba je to uz tiez zahrnute.

Ked prejdes na Turbo 2, tak budes platit (len si treba pozriet ci je tvoj pausal "kompatibilny" s Turbo programami, mal by byt):

1.) hlasovy pausal
2.) Turbo 2

Ale inac, ja by som radsej bral Turbo 3...
[the podpis]
3xP053r
Junior

Odeslat příspěvekod Schumi21 27. 12. 2007 13:58

Ked nechces mat telefonnu pripojku tak si daj program s nazvom PLUS. To je ten rozdiel.

Turbo 2 (telefon + internet)
Turbo 2 PLUS (iba internet)
Schumi21
Junior

Odeslat příspěvekod 3xP053r 27. 12. 2007 14:08

Schumi21 píše:Ked nechces mat telefonnu pripojku tak si daj program s nazvom PLUS. To je ten rozdiel.

Turbo 2 (telefon + internet)
Turbo 2 PLUS (iba internet)

Hmm a ako chces prevadzkovat DSL pripojenie bez telefonnej pripojky? :roll: Volaci program != telefonna pripojka...

Tiez je akosi problem v tom, ze (s viazanostou):

Turbo 2 PLUS: 950,80 Sk
Turbo 2: 593,80 Sk

Takze cenovy rozdiel je ako cena programu - cize sice mozes mat DSL bez hlasoveho programu, ale im ho aj tak zaplatis, cize to uz mas lepsie ho mat "zadarmo"... Ale mozno maju nejake akcie, aktualnu ponuku vselijakych akcii zadarmo/za korunu/za znizenu cenu/atd. nepoznam.

A hlavne - on si chce hlasovy program nechat, pytal sa na DSL pripojku, ktora bola v starsich programoch oddelena od samotneho pristupu na internet.
[the podpis]
3xP053r
Junior

Odeslat příspěvekod Saker 27. 12. 2007 14:54

Dakujem, toto som uz dlho potreboval vediet. Teraz vidim ze to k comu som sa im pred dvoma rokmi zaviazal bolo pre mna dost nevyhodne, lebo tu dsl pripojku som platil zvlast, tak si to zmenim na Turbo 2 :-) asi.
Saker
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod watch 9. 1. 2008 09:19

Mimochodom, trvalo mi dosť dlho a aj to len na chvíľku kým so si ujasnil logiku v tom čo je TURBO a čo TURBO +. A zase som si to musel zopakovať. Takže posledný krát:

TURBO = internet + telefon
TURBO+ = internet

No ..... tak možno nie posledný krát ...
watch
Kolemjdoucí