NOVE chello pausaly - chello small, medium, large

Poskytovatelé a technologie, dial-up, ADSL, kabel, optika, bezdrátové připojení

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod _Mike_ 9. 2. 2008 19:01

Existujuce programy sa nemenia zatial. Skus restartovat modem, zrejme sa poriadne nechytil do siete a tak ide pomalsie...
_Mike_
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Fixerion 9. 2. 2008 19:50

Samozrejme som ho dnes uz niekolkokrat restartoval. Vysledok je rovnaky. Dufam, ze je to len nejake prechodne obmedzenie. Do konca viazanosti mam este par mesiacov a nechcel by som ich stravit na 2Mb/s.
Fixerion
Junior

Odeslat příspěvekod Fixerion 10. 2. 2008 16:44

Takze, je to uz v pohode, bezim na povodnych 4Mb/s. Asi to bol len prechodny stav.
Fixerion
Junior

Odeslat příspěvekod Newmi 10. 2. 2008 22:56

kurna, tak prave som zistil, ze aj mne to ide len 2Mbit/s! Reset nepomaha. Ti trtkovci z chella to uz s tymi vypadkami a poruchami trochu prehanaju. Nie je mesiac, co by sa nejaka vaznejsia nevyskytla :-(

EDIT: Tie kuy maju furt obsadene! Co to je preboha za firmu, ma tisice zakaznikov a len jedneho alebo dvoch operatorov alebo co? Vzdy ked im volam, sa tam neda dovolat, cele hodiny to musim skusat.

EDIT2 (23:21): Tak zo je zaujiave. Tie 2Mbit/s mi ukazuju len sk speedmetre, hmmm
core2duo4300/BIOSTAR Tforce P965PT/2x1024MB PC667 Kingston/Sapphire hD5750 Vapor-x 1GB/LG H12NR/Samsung Spinpoint F1 1TB + Seagate Barracuda 7200.12 1TB/Router:GetNet GR-724W/case:EUROCASE/PSU: SS 400W
Mobil: Nokia N73 + HTC Hero
Newmi
Junior

Odeslat příspěvekod Zoidberg37 12. 2. 2008 09:47

Ja len dúfam, že tie rýchlosti budú stále reálne, tak ako doteraz. Nie ako v prípade toho t mobile netu, kde tá rýchlosť bola dosiahnuteľná iba na papieri. :) Ak mi cez p2p pôjde Skype, tak mi to bude úplne vyhovovať. :)
Zoidberg37
Junior

Předchozí stránka