o2 adsl-rychlost připojení po 1.4.

Poskytovatelé a technologie, dial-up, ADSL, kabel, optika, bezdrátové připojení

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod abuk 2. 4. 2008 19:29

tak kolik vám to jede ? mně místo 4096Kb/s 121Kb/s ..... ping ve hrách jsem radši ještě ani nezkoušel :-/ :-/ :-/ :-/ :-/
snad se to časem zlepší :o :roll:
abuk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod sevao 2. 4. 2008 19:37

za ty 2 dny mi net 2x spadl, ale jinak v pohodě, rychlost mám stále 4 Mb a o ostatní se nestarám. Časem se snad mouchy vychytají.
sevao

Odeslat příspěvekod Fabianek 2. 4. 2008 20:41

Net jede hrozně z 421kb/s donwload teď stahuju tak 200 a to ještě se štěstím,dokonce mi dneska na chvíli vypadl seznam i icq.Mezi načítáním stránek mám hrozné prodlevy a CS:S sem rači ani nezkoušel zapnout protože ty pingy ani nechci vidět.Je to tak jak sem si myslel lidem se vyplo fup tak teď budou všichni stahovat všechno co za dobu s FUP nestihly,ale snad až budou mít pěkně zaplněné baculaté disky her,filmů a xxx tak to bude v pohodě.Typuju že to bude trvat tak měsíc,nesmíme zapomínat že FUP nezrušilo jen O2 ale taky GTS Novera a Volný.

BTW.kamarád má ty samé problémy
Fabianek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nargon 2. 4. 2008 20:49

Fabianek píše:nesmíme zapomínat že FUP nezrušilo jen O2 ale taky GTS Novera a Volný.l/quote]

Co vim tak jeste Emea to zrusila.
Nargon
Moderátor

Odeslat příspěvekod abuk 2. 4. 2008 21:06

teĎ to jede v pohodě.... ale jak je špička tak to lítá pomalu .... btw taky hraju cs:s
abuk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Abox 3. 4. 2008 06:57

Vcera to byla doma katastrofa, co chvili to padalo a to nic nestahuji (O2).
I ICQ nekolikrat vypadlo.
Ted jsem na sichte a taky mi to pripada takove "vlacne".
Abox
Pokročilý

Odeslat příspěvekod kapka6 3. 4. 2008 07:29

Tak od té firmy jsem odešel měl jsem to samé 4Gb/s. Pořád to blblo tak jsem tam pořád volal.Nepřijel se podívat nikdo, vše přes telefón!!!
Na to že jsem jim dával asi 15600 Kč ročně jsem očekával lepší a hlavně pružnější servis! Cena neodpovídala službě,kterou poskytovali!
Mám internet u jiné firmy a šlape dobře. Za ty prachy by byla pěkná dovolená něž podporovat O2!!! :lol:
kapka6
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod gifter 3. 4. 2008 11:51

Od 1.4 odpoledne stojí připojení za 2 věci. Jak vidím, tak chyba není na mé straně.
Case: Fractal Design | PSU: Seasonic | MB: Gigabyte | CPU: Intel | RAM: Kingston | VGA: MSI | HDD: 2x Seagate | SSD: Intel + Crutial | DVD: Samsung | Fan: Gelid + Noctua | LCD: Dell | Win 10 Pro 64 bit
gifter
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Epe 3. 4. 2008 12:22

a jak hlasali, ze jejich technologie jsou jiz natolik vyspele, ze mohou zrusit FUP :-D
jak zrusili FUP tak jsem pomalu zacinal premyslet, ze bych sel do ADSL az se budu stehovat. Takze zustanu u wifi, ted jen aby mel muj ISP signal...
Epe
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Tomasek1234 3. 4. 2008 12:41

No FUP = asi vetsi pingy a sem tam vypadek :D
Doufam ze diky tomu prejde co nejvic lidi k WiFi a tim podpori providery ve zkvalitnovani sluzeb a hlavne rozsirovani optiky.
Phenom™ X4 Quad-Core Black Edition 9950 2.6GHz 125W socket AM2+ ,BOX, 4GB RAM, ATi HD4850, Samsung SpinPoint F1 1TB, Samsung 2053BW, 20'', Seasonic :)
Tomasek1234
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Jimmy Doe 3. 4. 2008 18:42

Dojel jsem domu po 3 dnech a nestacim se divit. Pingy jsou uplnej des a mam misty pocit, jako bych mel zaple stare FUP.... Fakt nechapu co se deje... K tomu se nektere stranky nechteji nacist vubec a nektere jedou svizne.... :(
Zatim je to velke zklamani. Po tom co jsem cetl rozhovor s chlapikem co tohle mel na starost jsem myslel, ze to bude ok, ale tohle?:(
OK, bez linku teda....
Jimmy Doe
Junior

Odeslat příspěvekod mmmjack 3. 4. 2008 19:57

No zřejmě záleží v jak velké metropoli kdo bydlí a jak je vytížená jeho ústředna, protože já zatím nemám sebemenší problém. CS sem ještě nezkoušel no ale v brzké době vyzkouším. PS: ještě by to chtělo zdvojnásobit rychlost :wink:
mmmjack
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Tomasek1234 4. 4. 2008 09:35

mmmjack s tim nepocitej. Cela tahle podelana o2 sit je na pokraji svych moznosti. Proste ma svoje hranice a na tech uz je. Tad uz vyse sluzby pujdou postupne vsude jen cim dal vic do haje. Jasne oni ti z apul roku zvednou na 8Mbitu ale v reslu budes mit 1,5 Mbit a pingy na seznam 150ms. DSl pripojeni je proste ***** a krome cteni emailu se na nem nic neda poradne delat. A zruseni FUP si myslim naopak stav site jeste podstatne zhorsi. :D WiFi a optika nebo kabel RuLeZ. Kyslik vsechny udusi.
Phenom™ X4 Quad-Core Black Edition 9950 2.6GHz 125W socket AM2+ ,BOX, 4GB RAM, ATi HD4850, Samsung SpinPoint F1 1TB, Samsung 2053BW, 20'', Seasonic :)
Tomasek1234
Pokročilý

Odeslat příspěvekod schm20 7. 4. 2008 07:21

já si tedy taky nemůžu stěžovat po 1.4 jsem nezaznamenal žádné změny, vše jede stabilně a dobře.
schm20
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod le_fox 7. 4. 2008 13:20

rychlost víceméně podle měřáku stejná, ale přijde mi to hrozně líný, tak jsem se připojil přes mobilní HSDPA a je to oproti dsl 2M lahůdka... :-/ tak nevím, asi dsl zruším :)
| Svět je šílené místo, ale jsem rád, že jsem jeho součástí