Hledáme, kdo si dá Orange optiku - 20% sleva

Poskytovatelé a technologie, dial-up, ADSL, kabel, optika, bezdrátové připojení

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod jozinecko 19. 6. 2008 15:45

verim, a aj tebe sa do toho miesal Delc0m? mne ano a ked som mal vybavenych ludi, tak sa mi ani neozvali, totalne NESERIOZNA spolocnost. A to som si ja zhanal na tu zenu co sa mi ozvala telefonne cislo a stale nic.
jozinecko
Junior

Odeslat příspěvekod lubo1452 19. 6. 2008 15:53

to nie...nam Orange nevedel urobit zmluvu tak aby bolo jasne, ze na tu 20% zlavu mame narok... :shock:
lubo1452
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jozinecko 19. 6. 2008 16:04

pocuj, mne jedneho klienta presviedcali ze zlavu dostanem iba ja a oni mesiac zadara.
jozinecko
Junior

Odeslat příspěvekod jozinecko 19. 6. 2008 17:47

dalsia novinka, logika BA predajcu orange, je taka obmedzena ze mu normalne nevie clovek vysvetlit ze existuje aj ine mesto a predvolba ako BA a 032. je toto normalne? Aj v najzastrcelejsom orangu maju lepsie info ako v znackovych predajnach v BA! Ja sam mam u Orangu 4 pausale, plus kazdy z rodiny aspon dva. Uz od zaciatku Globtelu, a uroven predajcov nebola nikdy taka mizerna ako zistujem za posledny mesiac, asi ti ludia nepoznaju urad prace, lebo mali by!!! ved toto neni normalne!
Aj vy mate podobne skusenosti? napiste predajnu alebo meno, spolu sa zbavme predajcov ktory viac skodia a dezinformuju ako pomahaju!
jozinecko
Junior

Odeslat příspěvekod jozinecko 30. 6. 2008 13:23

Surne hladam este jedneho do trojky na zlavu 20% od orangu.
prosim ozvite sa
0915 835 345
Jozef Ziak
jozinecko
Junior

Odeslat příspěvekod a.shangala 1. 7. 2008 21:06

este zhanas?
a.shangala
Kolemjdoucí

Předchozí stránka