Specialni nabidka O2 (13.10. - 26.10. 2008 )

Poskytovatelé a technologie, dial-up, ADSL, kabel, optika, bezdrátové připojení

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 10. 11. 2008 21:47

nejspíš jsi daleko od ústředny...zavolej jim, ať ti tu linku přeměří a pokusí se sesynchronizovat vyšší rychlost...

na nezrychlených linkách (4Mbit) jsem obvykle viděl 6146/390kbps...
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008

Odeslat příspěvekod VENCA_Ss 10. 11. 2008 23:10

me třeba download jede v pohodě max. těch 800-850kB/s , ale za to uplaud je strašně pomalej jen ubohejch 40-50 kB/s nevíte co s tím ??

jinak ka rapidu: mam visty/firefox/premium ucet a jede to v pohode kazdou denní dobu - max. rychlost (vestinou stahuji 2-3soubory najednou a dava to max. rychlost)
:)
VENCA_Ss
Junior

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 10. 11. 2008 23:13

50KB/s se ti na ADSL lince s 512 kbps upstreamem zdá pomalý ?

je to zcela v pořádku, jen si upload limituj nějakým omezovačem...jinak to skáče jak koza a je to nestabilní...
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008

Odeslat příspěvekod VENCA_Ss 12. 11. 2008 18:10

nevím no, myslel jsem si že to bude aspon 200kb uplaud, nezdá se mi to moc vyrovanyn download/uplaud, down je celkem rychlej a up je podle tragickej
:)
VENCA_Ss
Junior

Odeslat příspěvekod tykev 12. 11. 2008 18:13

Mám stejný problém jako kolega kousek přede mnou a to že mi jede net tak 1600/105 kbps a linka se na routeru tváří jen jako 2048/128 kbps, možná jsem daleko od ústředny ale podle http://www.zrychlujeme.cz by mi to mělo jet 3584/256 kbps s tím jsem počítal. A v routeru by se neměla linka detekovat jako 8 Mbps bez ohledu na to kolik to pak pojede nebo to se tam ukáže jen těm co sousedí s ústřednou? Jestli mi nedali jen 2 MBps :-( Není nás ještě víc co má tento problém? dík
tykev
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lukes 14. 11. 2008 17:44

Nevite jak mam udelat kdyz mam ADSL od O2 s modemem ZyXEL Prestige 660HW-T3 v2 ktery mam pripojen jednim utp kabelem k PC a do druheho bych chtel pripojit 5Ghz AP od Netgear na ktere je napojeny notebook aby na tom notebooku fungoval internet. Co by se jak melo nastavit?
Lukes
Junior

Předchozí stránka