Speciální nabídka O2 (17.11. - 30.11.)

Poskytovatelé a technologie, dial-up, ADSL, kabel, optika, bezdrátové připojení

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Snekac 16. 11. 2008 19:12

:idea: TRIO na prvních 12 měsíců za 900 Kč (poté 1327 Kč)
:idea: Pevná linka s tarifem Volám Basic (300 minut na pevnou), ADSL internet o max rychlosti při zapnuté TV 4 Mb, při odpojeném STB 7 Mb a O2TV Zábava s 26 programy

Od zítřka je možno, máte-li pouze pevnou linku (nebo pokud by se jednalo o zřízení nové linky), a máte-li dostupnost, objednat si službu TRIO (tedy internet o rychlosti až 4/7 Mbps a k němu O2 TV Zábava a ještě 300 minut na pevné sítě v ČR) za cenu 900 Kč po dobu trvání závazku (tedy 12 měsíců). Navíc dostanete poukaz na další služby O2 v hodnotě 3000 Kč (Vánoční nabídka) a navíc, učiníte-li objednávku v e-shopu, můžete si zakoupit Office 2007 pro studenty a domácnosti za zvýhodněnou cenu 390 Kč.

Jak jsem již psal, nabídka platí pouze pro ty zákazníky, kteří doposud nemají ani internet, ani O2TV.
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
Junior

Odeslat příspěvekod Thom 17. 11. 2008 12:48

Takže těm, co budou chtít Trio (či možná i jen něco z něj, tedy nejspíš TV) zrušit, to dají za necelý litr ... sám jsem rušil ADSL a mám ho za 500 v Duo (to rušení jsem ale tehdy myslel vážně, leč za 500 tomu u nás stejně zatím nic nekonkuruje).
TO2 se teď nějak snaží :-)
Thom
Junior

Odeslat příspěvekod Snekac 20. 11. 2008 21:23

Jenom malé doplnění; lze si vybrat jakoukoliv ze základních nabídek O2TV.
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
Junior