Připojení Brno

Poskytovatelé a technologie, dial-up, ADSL, kabel, optika, bezdrátové připojení

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod VildaB 19. 12. 2008 11:11

Zdravím, rozhoduj se mezi UPC a Netbox. Nějaké zkušenosti?
VildaB
Junior

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 19. 12. 2008 11:13

vem si netbox, vyšší rychlosti, zatím žádná datová buzerace, nižší cena
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008

Odeslat příspěvekod šarik 19. 12. 2008 13:20

Kamarád také ruší UPC a jde k Netboxu. O obou firmách si myslím svoje, ale UPC nabízí rychlosti dráž a hlavně používají kouzelné slůvko AŽ xx MBs rychlost, takže ji určitě nebudeš mít. Když vezmeš Netbox, tak tu rychlost budeš mít a mají sídlo v Brně pokud jsi z tama, takže nebudeš na telefonu 72 v pořadí jak u UPC, ale v případě potřeby se můžeš dostavit osobně na obchodní místo řešit svůj problém. :tleskani
Naposledy upravil šarik dne 19. 12. 2008 13:22, celkově upraveno 1
Blbý můžeš být, ale musíš si umět poradit...
šarik
Junior

Odeslat příspěvekod Pavel Nygrýn 19. 12. 2008 13:21

Měl jsem postupně oboje, dneska bych jednoznačně řekl, že pokud je možnost Netboxu, tak ho vzít. Levnější, rychlejší - a podpora mnohem funkčnější (což se rychle pozná třeba u instalace nebo placení). UPC už sice zvládlo spojení s Karnevalem a změnu infrastruktury, takže nepadá, ale řešení jakéhokoliv problému je opravdu na dlouhé lokte. Ale když není Netbox, je UPC druhá nejlepší volba (ADSL je horší a Wi-Fi není kabel :)
Pavel Nygrýn
Junior

Odeslat příspěvekod gifter 20. 12. 2008 10:05

Netbox je jedna z nejlepších voleb. V mém okolí si na něho nikdo nestěžuje narozdíl od UPC, kde od známých často slyším, že jim zase něco omezuje.

Že je UPC lepší než ADSL, to bych neřekl, ale asi dost záleží na konkrétní zkušenosti.
Case: Fractal Design | PSU: Seasonic | MB: Gigabyte | CPU: Intel | RAM: Kingston | VGA: MSI | HDD: 2x Seagate | SSD: Intel + Crutial | DVD: Samsung | Fan: Gelid + Noctua | LCD: Dell | Win 10 Pro 64 bit
gifter
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Uzivatel 20. 12. 2008 10:27

Mám Netbox a jsem spokojenej, dříve sice nějaké výpadky byly, ale v poslední době jsem nic nezaznamenal valí to jak to má být. Navíc výhodou u některých tarifů je 100Mb/s okruh mezi uživateli Netboxu a i to telefonování není špatné.
Uzivatel
Junior

Odeslat příspěvekod Kaliban123 20. 12. 2008 17:40

Jo kéž bych měl také takovou možnost volby já jsem rád za blbé O2
Kaliban123
Junior