ORANGE FIBER-TV PORUCHY

Poskytovatelé a technologie, dial-up, ADSL, kabel, optika, bezdrátové připojení

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod pesa138 1. 2. 2009 00:16

TÁTO TÉMA JE ZALOŽENÁ LEN NA NAHLASOVANIE PORÚCH FIBERTV ORANGE
Trnava: obraz sa rozpadáva celý den skoro na každej TV stanici
Nový STB, menený asi pred týždňom
Spustím NortonCommander, vidím vlevo disk C, vpravo disk C.
Naco mít dva disky C? Tak jsem jeden zformátoval....
pesa138
Junior

Odeslat příspěvekod 1zdavu 2. 2. 2009 10:21

Vcera 1.2. sa nedal sem tam pozerat zapas Liverpool:Chelsea, obraz bol trhany. Stanica NovaSport
Naposledy upravil 1zdavu dne 3. 2. 2009 08:39, celkově upraveno 1
1zdavu
Junior

Odeslat příspěvekod DR.BUBU 2. 2. 2009 12:17

Košice neustále mrzne set top box, bol už raz menený dávam ďalšiu reklamáciu
DR.BUBU
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod landa321 3. 2. 2009 09:11

Trencin - obraz pravidelne trha na vsetkych staniciach. Naozaj je to velmi neprijemne, ked takmer kazdu minutu zaznie pisklavy zvuk a obraz sa na okamih zastavi. Pokazi to celkovy dojem zo sledovania akejkolvek relacie. A to pritom sledujem TV skutocne len zriedkavo (tak 2x do tyzdna) a zakazdym to iste. Neviem si predstavit, keby pozeram castejsie - to by som prisiel pri tom trhani o nervy. Skutocne neviem, co robit, ale za toto platit nemienim...
landa321
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tomcop 11. 2. 2009 19:32

Prievidza - Nejde nic, len ze sluzba je docasne nedostupna. Zatial asi 10 min.

EDIT: 19:43 - uz nieco ide, ale cez obraz mam hlasku o tom,ze sluzba je docasne nedostupna :)

EDIT: 19:50 - uz to zase ide
PC : MacBook Air (late 2010), 11.6" LCD, 2GB RAM, 128GB SSD HDD, MacOSX Snow Leopard
Mobile : Nokia N9, 64GB, White
tomcop
Junior

Odeslat příspěvekod Ado sk 11. 2. 2009 20:38

Tento problém som mal aj ja. Asi 3 krát mi menili konvektor a STB. Stále to robilo problémy. Ale až prišli na ohlásenú reklamáciu znova, tak som im vysvetlil že to nemôže byť u mňa v byte ale niekde na ceste. Našťastie jeden s tých chlapíkov bol na toľko rozumný, že to pochopil a dal mi za pravdu. Tak telefonicky požiadal o preverenie trasy až do mojej domácnosti.
A cca za 3 dni mi volal operátor, že bol spravili veľmi komplikovaný zásah a či je všetko v poriadku. A čuduj sa svete je. Už nemám žiadny problém s TV.

Moja rada je, otravovať ich do vtedy pokiaľ to nedajú do poriadku. Aj keď by sa mali riadiť heslom náš zákazník náš pán!Ale myslím, že sú od toho ešte veľmi vzdialený
Ado sk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod janponext 15. 2. 2009 21:05

Michalovce 20.45 Sluzba docasne nedostupna
janponext
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kilab 8. 3. 2009 16:09

Mám kompletný orange doma (TV, internet, telefón) od decembra 2007, internet je ok, ale mám sústavné problémy so zamŕzaním STB Sagem IAD81 HD (že vraj je už aj novší....84), zamrzne najmä po dlhšom prepínaní programov, pomôže iba reset. Mám LCD TV Samsung LE32R88BD pripojený HDMI káblom, pri zapnutí hlási nepodporovaný režim, ale obraz sa načíta. Konfigurátor HDMI (po stlačení tlačítok na DO: menu+zelené+modré) nefunguje korektne, pri nerešpektovaní pokynov na obrazovke...stlačte tlačítko 3 na DO, pripojte ľavý a pravý kanál...nakoniec nejde zvuk, HDMI prenáša predsa aj zvuk, tak načo hláška o pripojení zvukových kanálov. Mám problémy aj s rozpadávaním obrazu, objavujú sa rôzne hlásenia o nedostupnosti služby...no hrôza. Internet ale funguje perfektne, preto váham s pokusom o odstúpenie od zmluvy.
kilab
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kilab 9. 3. 2009 08:31

Zdravím,
myslite si, že niekto z kompetentných bude čítať a najmä riešiť tu nahlasované poruchy ? Ale aj tak som za zachovanie tohoto vlákna ale s cieľom vzájomnej výpomoci užívateľov, užívatelia Orange doma by si tu mohli vymieňať skúsenosti s odstraňovaním porúch. Mimochodom, nevie niekto ešte aj o iných fórach, kde sa rieši predmetná problematika ?
kilab
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tomcop 9. 3. 2009 08:53

Ja pridam len tolko, ze minuly tyzden,ked sa aktualizoval FW na STB, tak mi to 2x rachlo s hlaskou na displayi - Er09 a po restart Er10. Myslel som,ze uz budem volat na super platenu linku,ale na 3.pokus to preslo. Tak len tolko, ak by mal niekto podobny problem...
PC : MacBook Air (late 2010), 11.6" LCD, 2GB RAM, 128GB SSD HDD, MacOSX Snow Leopard
Mobile : Nokia N9, 64GB, White
tomcop
Junior

Odeslat příspěvekod pesa138 9. 3. 2009 11:04

kilab píše:Zdravím,
myslite si, že niekto z kompetentných bude čítať a najmä riešiť tu nahlasované poruchy ? ... ?

V to pevne verím, myslím že v ORANGE tieto stránky poznajú... teda aspon niektorí...
pesa138
Junior

Odeslat příspěvekod kilab 11. 3. 2009 08:27

no zdá sa, že vlákno je mŕtve, alebo sa Fiber TV zázračne vylepšil, alebo postihnutí nepoznajú tento server....v každom prípade je to škoda
kilab
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod matozippi 11. 3. 2009 23:01

never tomu :) dnes mi nabehol STB az po vytiahnuti z el. :) takze ak take dobre to nebude... ale nemal som ho par dni pusteny... asi bol z toho nesvoj :D
matozippi
Junior

Odeslat příspěvekod kilab 12. 3. 2009 08:49

Mne včera vymenili STB za Sagem IAD84 HD OS, DO je čierne...nevie niekto, čo znamená to OS v názve STB...zatiaľ spokojnosť
kilab
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pesa138 21. 4. 2009 16:29

Total vypadok
pesa138
Junior

Další stránka