ADSL od O2 8 Mbps od 1. února 09 ?

Poskytovatelé a technologie, dial-up, ADSL, kabel, optika, bezdrátové připojení

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 18. 2. 2009 09:06

router ukazue rychlost, na jaké je linka sesynchronizována...

pokud jsi daleko od ústředny, bývá obvykle přijatelnější sesynchronizovat nižší rychlost stabilně, než vyšší nestabilně...

takže pokud by ti sesynchronizovali 8 Mbit (jestli by to bylo vůbec technicky možný), setkával by ses s častými výpadky...
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008

Odeslat příspěvekod queego 18. 2. 2009 12:32

Zdravim mam dotaz. Odedneska se mi zvedla rychlost stim ze mam na routeru udaj 5120/384 ale kdzy dam mereni rychlosti tak realna rychlost je 1,847 Mbit/s coz je asi jen 0,200 Mbit/s nez sem mel. Myslite si ze je to konecna faze mojeho zrychleni ?
EDIT : Jo a kdyz dam na www.zrychlujeme.cz ted overeni tak mi to vypise ze mam nepodporovanej modem coz je kravina protoze mam D-Link G684T i ho maj uveden jako plna podpora vsech rychlosti.
queego
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 18. 2. 2009 13:42

pokud jsi ten router nedostal k ADSL připojení od společnosti O2, tak oni zkrátka neví, co máš za router...evidují jen to, co sami prodají...

tak jim zavolej, že máš odpovídající zařízení, ať ti to pustí naplno...
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008

Odeslat příspěvekod queego 18. 2. 2009 17:19

Tak sem tam volal a bylo mi receno ze na moji lince jeste navyseni neprobehlo tak to fakt nechapu na routeru mam 5Mbit odezva se snizila na 10ms ale navyseni podle O2 neprobehlo nejaky napad ?
queego
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xroot 22. 2. 2009 20:02

Takze u me to zrychleni probehlo tak ze mi zvedli rychlost na 4Mbit/s down a 256Kbit/s upload, pritom podle jejich stranek bych mel mit 6M/348Kbit no a co me dorazili tak nejak na strankach zrychlujeme.cz naraz tvrdi ze muuj modem nepodporuje danou rychlost, ikdyz jeste nedavno tam bylo neco jineho. Ale nejvetsi sranda je ze v aplikaci mojekonto.cz vedou te modeem co jsem u nich koupil a porad pouzivam. A samozdrejme ze je to ADSL 2+
Musi v tom mit asi docela bordel. Nezbyva nic jineho nez tam zavolat, kazde kilo uploadu se hodi.
フルメタル パニック!
xroot
Junior

Předchozí stránka