Orange vs T-Com

Poskytovatelé a technologie, dial-up, ADSL, kabel, optika, bezdrátové připojení

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod zazou 2. 3. 2009 22:10

Zaujímavo sa to tu rozbehlo. Už som si myslel že je tento thread mŕtvy. :-| V každom prípade by ma najviac zaujímali skúsenosti užívateľov s použitím optiky od toho ktorého providera. DSL mám od T-Comu už 4 roky a môžem len chváliť. Pripojenie bez výpadkov, rýchlosť stále na hornej hranici, akurát ping sa mi po prechode na Mágio zhoršil z 5 ms na 31 ms. Inak som z BB, sídlisko Sásová.
zazou
Junior

Odeslat příspěvekod votrelec 3. 3. 2009 08:00

Ja len poznamku, ze Hanak nema pravdu v tom, ze sa neda zistit, ze mas za routrom pripojenych viacej pocitacov. Ked provider velmi chce, vie si to v pohode zistit.
..:. jungle forever:.
votrelec
Junior

Odeslat příspěvekod zazou 24. 3. 2009 20:35

Do pekla tento thread sa od zaciatku ubera zlym smerom! To sa tu skutocne nikto nechce podelit so svojimi skusenostami s optikou od Orange, resp. T-comu? Zaujimaju ma hlavne technicke problemy providerov (ak nejake su), vypadky, nestandardne spravanie ap. V juli si tu optiku dam pripojit tak ci tak, preto by som sa chcel rozhodnut na zaklade objektivnych informacii, nie reklamnych blabolov. Thread o Orange optike tu sice je, ale o optike od T-com je málo informacii !
zazou
Junior

Odeslat příspěvekod Ajven50 24. 3. 2009 21:01

Ajven50
Junior

Předchozí stránka