Orange optika v Prievidzi

Poskytovatelé a technologie, dial-up, ADSL, kabel, optika, bezdrátové připojení

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Ste spokojni so stabilitou,rychlostou a kvalitou FiberNet a FiberTV v Prievidzi?
ANO 1 %  10%  [ 1 ]
NIE 9 %  90%  [ 9 ]
Celkem hlasů : 10

Odeslat příspěvekod acdc 12. 7. 2009 20:50

U mna to dnes netrvalo tak dlho ako inokedy kym to nabehlo, cca hodinka a pol mozno dve ...
acdc
Junior

Odeslat příspěvekod tomcop 12. 7. 2009 20:56

No ja som stale off...Idem z mobilu.
No tak dnes to nabehlo po cca 3 hodinach. Bravooo.
PC : MacBook Air (late 2010), 11.6" LCD, 2GB RAM, 128GB SSD HDD, MacOSX Snow Leopard
Mobile : Nokia N9, 64GB, White
tomcop
Junior

Odeslat příspěvekod Alihasan 12. 7. 2009 22:05

19:15 vypadok
22:40 nabehlo

Gratulujem! Dnes len 3h 25min.


Napiste viaceri aj do TV, napr. joj, ti si vedia zgustnut na takychto veciach. U nas ma zjavne problem aj SSE, nie je predsa mozne aby sme toto tolerovali. Dvakrat do tyzdna vypadok, zacalo to minule leto a nic s tym nespravili. Ziadne burky nic, proste vypadok.
Alihasan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod alvarez 12. 7. 2009 22:33

ja nechapem tie vypadky el. energie ... to co tam mate, niekto sa hra v elektrarnach so stikacmi ? ;-)
alvarez
Junior

Odeslat příspěvekod Alihasan 12. 7. 2009 22:46

Vyzera to skutocne tak, akoby to niekto naschval vypinal a zapinal. Moje podozrenie je na pretazenu siet. Odbornici popripajali kopec novych obchodov a zrejme si to zle spocitali. Teraz sa to pretazuje a pada. Ked zavolas na SSE, povedia ti ze je to koli zlemu pocasiu - a to moze byt kludne bezvetrie a uplne jasno.
Alihasan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tomcop 13. 7. 2009 06:04

Ja som vcera nelenil a napisal som aj do SSE, tak som zvedavy... Ale napr.posledny tyzden to bolo v utorok a v nedelu a vzdy okolo 19.30... To je tiez divne. No ale elektrika urcite vypadla aj inym providerom a pochybujem, ze by niekomu za tie necele 2min vypadol internet alebo televizia, takze aj tak okrem toho, ze maju problem SSE, tak Orange ho ma tiez, lebo poskytovat sluzbu za idealnych podmienok, ked nic nepada a nic sa nekazi je asi len v rovine snov...
Alihasan, v tomto pripade neviem, ci by ta TV zabrala, nakolko aj v zmluve je, aj ja som dostal odpoved, ze nic negarantuju, cize tymto smerom je to asi zbytocne tahat. Podla mna je skor potrebne,aby sa tu vyjadrilo viacero ludi z PD, nech si ostatni mozu precitat, ako to tu asi vyzera.
Mimochodom, vcera pred tym vypadkom mi uz par dni nesiel Eurosport2, aj ostatni mate ten problem? Neviem ako teraz, lebo vcera som sa uz k tv nedostal...
alvarez, vyzera to tak, ze asi si tie SSE z nas robia srandu. Stava sa to dost casto, velakrat pridem domov a podla spotrebicov s hodinami zistim, ze zase nesla elektrina. A to pritom tu za rohom mame tepelnu elektraren, z ktorej bordel tu dychame.
PC : MacBook Air (late 2010), 11.6" LCD, 2GB RAM, 128GB SSD HDD, MacOSX Snow Leopard
Mobile : Nokia N9, 64GB, White
tomcop
Junior

Odeslat příspěvekod PatrikL 13. 7. 2009 07:08

Alihasan píše:19:15 vypadok
22:40 nabehlo

waau, ja som čakal do 23:00 a nenabehlo to :-[
inak väčší bordel ide asi z chemickej ako z elektrárne :D
PatrikL
Junior

Odeslat příspěvekod tomcop 13. 7. 2009 07:10

PatrikL, ale chemikalii mam doma dost :lol:, nemam ich nedostatok ako elektriny - chvilami.
Ono to asi nabieha postupne, lebo acdc pisal asi o 30min skor, ze uz ide, ja som isiel az okolo 22.30, co je 3hod vypadok.
PC : MacBook Air (late 2010), 11.6" LCD, 2GB RAM, 128GB SSD HDD, MacOSX Snow Leopard
Mobile : Nokia N9, 64GB, White
tomcop
Junior

Odeslat příspěvekod michal_svk 13. 7. 2009 07:31

PatrikL píše:
Alihasan píše:19:15 vypadok
22:40 nabehlo

waau, ja som čakal do 23:00 a nenabehlo to :-[
inak väčší bordel ide asi z chemickej ako z elektrárne :D


podobne aj u mna... po 23 stale neslo nic. ako mozem odporucit v PD... pokial sa uz niekto rozhodne ist do Orange Fiber sluzieb, tak neberte od Orange vsetky 3 sluzby - net, tv, pevna linka (pokial nemaju tieto sracky podchytene). je to moj pripad a rovnako ako vcera a mnohokrat predtym som bol komplet odpojeny... nesla telka, nesla pevna, nesiel net. aj ked, nebolo to tak vzdy. na zaciatku sa mi stalo, ze net siel hned po naskoceni elektriny... aj ked stalo sa to asi 2x. odvtedy je pravidlo, par sekund bez el. a 4 hodky bez netu, tv, telky... minimalne.
neviem ci niekto v SSE je zhuleny a macka co mu pride pod ruku, ale aby elektrika vypadavala par x za tyzden aj za pekneho pocasia... ked burka je max v TV na discovery, mi pripada dost ubohe. v byte elektroniky jak na*oncovanej a uz len cakam co odide. mozno hraju nam nejaku neznamu hru. vyhodia to a davaju na cas... komu sa to skor podari nahodit. zaujimalo by ma kto vedie.
tomcop: jasan ze nagarantuju. ved co by garantovali... teda jedno garantuju. upomienku pokial nezaplatis. tym si mozme byt isty.
michal_svk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Alihasan 13. 7. 2009 08:32

TV mozno nevyriesi nic a mozno prave to bude impulz aby sa nad sebou zamysleli. Toto je potrebne rozoberat verejne, ak budeme ticho nic sa nezmeni. Jedna vec je amaterizmus Orange - vyhovorky o algoritme su smiesne, ako je mozne ze inde s tym ludia problem nemaju? Pouzivaju ine algo? Nie. Maju dobre dimenzovanu siet a overovanie. Tu sa na to ***** a nestiha to. Druha vec je vsak SSE a ich problemy.

Neviem ci tieto vypadky ma komplet PD+okolie. Moje podozrenie na pretazenie siete (SSE), alebo maju problem samotne Novaky (SE). Prve bude realnejsie. Pocas posledneho roka v okoli zapojili kopec stavieb (Baumax, Nay, STK + dalsie mensie). Problemy zacali cca pred rokom. Cele leto som im volal, vzdy za to mohla burka a pocasie - bez ohladu, ze tu ziadna nebola.
Alihasan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tomcop 13. 7. 2009 08:46

No som zvedavy, co napisu mne z tych SSE, ak vobec nieco. Je to fakt na smiech taketo vypadky.
PC : MacBook Air (late 2010), 11.6" LCD, 2GB RAM, 128GB SSD HDD, MacOSX Snow Leopard
Mobile : Nokia N9, 64GB, White
tomcop
Junior

Odeslat příspěvekod Xyw13 13. 7. 2009 18:58

No, neviem ako je to s tou garanciou, ale ked som si zriadoval Fibernet, tvrdili nieco o neobmedzenom pripojeni. Vypadok na cca 4+ hodiny beriem ako dost velke obmedzenie. Musim ceknut zmluvu poriadne ako je to tam formulovane. Pretoze vypadok = obmedzenie.
Xyw13
Junior

Odeslat příspěvekod tomcop 13. 7. 2009 19:12

Xyv13, no skus, mozno tam nieco najdes, ale pochybujem.
PC : MacBook Air (late 2010), 11.6" LCD, 2GB RAM, 128GB SSD HDD, MacOSX Snow Leopard
Mobile : Nokia N9, 64GB, White
tomcop
Junior

Odeslat příspěvekod Sefko 14. 7. 2009 18:56

Xyw13:Datovo neobmedzene pripojenie...to je tym myslene...
Sefko
Junior

Odeslat příspěvekod standof 14. 7. 2009 20:03

Takze pridam sa aj, vypadok z 12.7.2009 trval cca do 00:40. ten predchadzajuci bol taktiez cca 6 hodin a to pisem len o poslednych dvoch. Nastastie mam od Orange len net, takze aspon telku som mohol sledovat. Len pre upresnenie lokalita Zapotocky.
standof
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků