SWAN (Max Multimedia) lokalita Malacky

Poskytovatelé a technologie, dial-up, ADSL, kabel, optika, bezdrátové připojení

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Kriminal 6. 11. 2009 22:14

Nie, cena za zriadenie je taká istá ako pri 36 mesačnej viazanosti. Nedajú ti ale za korunu router, ten si treba kúpiť, myslím že je to tak lepšie, je velký výber routerov a každý má iné nároky, sú však ludia ktorí nad tým budú ohŕňať nos že im operátor nedá niečo za korunu :-D , nejaký čerep BELKIN :D
Naposledy upravil Kriminal dne 6. 11. 2009 22:47, celkově upraveno 1
Kriminal
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pietro (novy) 6. 11. 2009 22:35

OK. Vďaka za informácie.
Pietro (novy)
Junior

Odeslat příspěvekod apolas 7. 11. 2009 00:23

Kriminal píše:Cena mi platí po celú dobu viazanosti, ja mám 24 mesiacov, nikde ju nepíšu ale je možnosť i 24.

Heh, to je dobre vediet. Kedze planujem namiesto routera pouzivat priamo server, mam o rok kratsiu viazanost za rovnaku cenu :) Mas pre nas este nejake zaujimave tipy? Napr. ako ich donutit aby cim skor prisli, kedze ja som tam volal tyzden po tebe, ak som to spravne pochopil, ale mne zenska povedala, ze ma zapoja do mesiaca :( A to nebyvam zas tak daleko od teba.
http://maps.google.com/maps?f=q&source= ... vakia&z=16
Artificial intelligence is no match for natural stupidity
apolas
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kriminal 7. 11. 2009 01:54

Hh, že server :D , mna už to tiež napadlo ale to by som si musel dať službu 12/12Mbps symetric, tam je lepší UP :-) , no, ono zapojiť to nieje až taký problém si myslím, natiahnu sietový kábel z krabice ku tebe, zapoja, asi pol hodinka roboty len aby bol v rozvodnej krabici už nahodený switch/konvertor optika-»lan. Taktiež majú toho teraz dosť asi, nemajú len Dubnicu, myslím že aj TN, N.Dca - tam to tuším ešte nespustili a analógovú káblovku majú na starosti myslím v širokom okolí. Bolo by dobré keby najdeš aspoň jedného suseda ešte, nás tuším vtedy zapájali viac, viem že sused si dával isto, ja som mal však objednávku cez web spravenú keď ešte len nahodili krabicu do vchodu, niekedy v septembri, ešte ani káble v zemi neboli, tie nám tu položili hádam ako posledným v Dubnici, asi pred 3-4 týždnami. :roll:
Kriminal
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod apolas 7. 11. 2009 09:35

No jo, zenska mi povedala, ze keby nas bolo viac, tak to urychlia, ale ze zatial sa nikto este nenahlasil. Tak budem teda cakat a dufam ze do toho mesiaca ako povedala to postihaju.
A ako je to s tymi kablami v ramci bytu? Prerazia ti domov dieru z chodby, urobia ti datovu zasuvku a odtial je potom vsetko (net, TV, telefon) tahane FTPckom?
Artificial intelligence is no match for natural stupidity
apolas
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kriminal 7. 11. 2009 15:07

Ano, všetko je tahané FTP káblom od datovej zásuvky, zásuvka má 2 výstupy, z jedného je zapojený STB a z druhého je zapojený telefónny prístroj ktorý má 2x RJ45, vstup a výstup, z výstupu ide prepoj do PC, keď mi však pridelili neskôr pevnú IP adresu tento týždeň, musel som aparát odpojiť lebo dochádzalo ku kolízií IP adries telefon a PC, nemám zatial router, mám už 2 vyhliadnuté, oba bežia na Linuxe no neviem sa zatial rozhodnúť, asi kúpim oba, šak sa raz druhý zíde :-]
Kriminal
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Enthrall 11. 11. 2009 11:09

Ďalší zákazník z Dubnice.
Balík Triple Play (30/2 Mbit)
Domáci:
Obrázek
Frankfurt:
Obrázek
New York:
Obrázek
Škoda tých nížších rýchlostí do zámoria, ale to je všeobecne známy problém.
Pingy do SIXu: Minimum = 3ms, Maximum = 3ms, Average = 3ms
RS.com s premium účtom je podstatne iný ako s Turbo 2 od T-Comu :-)
Ešte treba poriešiť nový router, t-comácky Vigor 2700VGST R.I.P. :-))
Enthrall
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Patooo505 16. 11. 2009 17:52

objednal som si triple play....spokojnost maximalna........zapojenie prebieha:natiahnu ftp-ckovi kabel do datovej zasuvky (dodaju), z datovej zasuvky ide kabel do pevnej linky az pevnej do pocitaca, dalej do datovej zasuvky pripoja switch (ak chcete pozerat 2 TV) a zo switch-u natiahnu kabel do 1.stb a do 2.stb
Patooo505
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dedomil 18. 11. 2009 21:40

SWAN v sluzbe Max Multimedia spustil dnes HD kanaly a pridal aj HD SetTopBox. Mozete niekto spravit fotky ako vyzera a ako sa snim pracuje. Ci je sviznejsi ako tento zakladny co davaju. Co sa tyka HD kanalov zatial bieda. Mozno za zmienku stoja len EuroSport HD a Discovery HD a HBO HD. Len podotykam ze HBO HD je v Baliku domace kino a nie HD Plus takze kto mate tento balik aktivny a chceli by ste tento HD SetTopBox mali by ste mat HBO HD automaticky pridane v ponuke.
Dedomil
Junior

Odeslat příspěvekod Angelko 19. 11. 2009 11:01

prosim Vas ako to je s televiziou je mozne ju zaviest aj na viac TV ci len na jednu?? vopred dakujem za informacie
Angelko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Patooo505 19. 11. 2009 19:56

a ked uz mam AmiNET 110 ktory nepodporuje HD.....vymenia mi ho za ten co HD podporuje????? a neviete ake je predvolene heslo na tie *specialne* kanaly?????
Patooo505
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dedomil 19. 11. 2009 20:05

Ano vymenia. Ci zdarma alebo za poplatok netusim bo dnes som sa to mal dozvediet a nedozvedel som sa bo sa mi neozvali. Default heslo je 2897. Staci zavolat na infolinku.
Dedomil
Junior

Odeslat příspěvekod Dedomil 19. 11. 2009 20:10

@Enthrall: tak pingy napr. na Chicago ci Sydney nebudes mat nikdy ako do Blavy ani keby si mal 1Gbit pripojenie. Vzdy zalezi od traceroute kadial prechadzas kde to moze byt pekne pretazene alebo tvoja rychlost bude zrazena na hranicu ktora je nastavena pre prichadzajuce spojenia za oceanom.
Dedomil
Junior

Odeslat příspěvekod Enthrall 20. 11. 2009 15:02

@Dedomil: Mne je to jasné...
Enthrall
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pika 20. 11. 2009 15:16

3roky viazanost? smiesne..... nehrozi.... uz za dva roky je trh niekde inde a nebudem sa zavazovat este dlhsie......
pika
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka