BLOKOVÁNÍ OD ADSL 17.8.09

Poskytovatelé a technologie, dial-up, ADSL, kabel, optika, bezdrátové připojení

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod kurcatovium 17. 8. 2009 20:15

A kdo za to může?
kurcatovium
Junior

Odeslat příspěvekod sioga 17. 8. 2009 20:17

vice na tn.cz ;)
tady nechatuji, jelikoz mi na pauze predschvaluji prispevky lini moderatori s nekolikadennim zpozdenim.
sioga
Junior

Odeslat příspěvekod DomWindows 17. 8. 2009 20:19

sioga: :D Tak to se povedlo!
DomWindows
Junior

Odeslat příspěvekod Peace18 17. 8. 2009 20:21

SI delak uz k.... pr... ne ??? Za ty prachi co jim platime by meli bejt schopni ten problem odstarnit v ramci desitek minut .....
IT Analytik
Peace18
Junior

Odeslat příspěvekod slazz 17. 8. 2009 20:22

Zahraniční konektivitou to není, nefungují ani weby na .net a .com které jhsou hostované u českých providerů
slazz
Junior

Odeslat příspěvekod sioga 17. 8. 2009 20:22

navic venku se pekne blyska takze jeste vic nabyvam dojmu ze se bohove na nas zlobi. :oboze
tady nechatuji, jelikoz mi na pauze predschvaluji prispevky lini moderatori s nekolikadennim zpozdenim.
sioga
Junior

Odeslat příspěvekod Maty.Lara 17. 8. 2009 20:29

Ahoj, mam stejny problem. Zadne zahranicni stranky mi nejdou a nektere ceske take nenactu. Mam pripojeni od tech ***** O2. Co s tim mam ku*va delat??? Nutne se potrebuji dostat na jednu stranku, ktera vubec nejde.
Jestli se dokazu probojovat pres "malebnou" hudbu az k operatorovi O2, tak to co jim tam reknu, si opravdu za ramecek nedaji... mozna pak budu kolovat na internetu... :mrgreen:
Muze-li se neco pokazit, tak se to taky pokazi.
Maty.Lara
Junior

Odeslat příspěvekod USER47 17. 8. 2009 20:31

Maty.Lara píše:Jestli se dokazu probojovat pres "malebnou" hudbu az k operatorovi O2, tak to co jim tam reknu, si opravdu za ramecek nedaji... mozna pak budu kolovat na internetu... :mrgreen:

Operátor na telefonu za nic nemůže.

Podle zpráv z infolinky by to mělo bejt spravený do dvou do rána.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Junior

Odeslat příspěvekod Peace18 17. 8. 2009 20:32

BTW neni to jenom internet mam sluzebak a v nem simku od O2 a hadejte co do zahranici projde kazdy cca 5 hovor takze o2 konci padla si solidne sit :D
IT Analytik
Peace18
Junior

Odeslat příspěvekod sioga 17. 8. 2009 20:34

no to je pekny ze to budou opravovat. uzivatele prochazeji toto forum uz je stovka a ja mizim. a preckam tuto bourku.
sioga
Junior

Odeslat příspěvekod Maty.Lara 17. 8. 2009 20:34

Coze??? To si ze mne delaji snad p*del. Potrebuji nutne odeslat svoji praci, meho sefa nebude zajimat, ze mam pripojeni od O2.
A od ceho tam ta infolinka je, kdyz ne od toho, aby prijimali stiznosti a nasledne je resili?
Muze-li se neco pokazit, tak se to taky pokazi.
Maty.Lara
Junior

Odeslat příspěvekod DomWindows 17. 8. 2009 20:35

Tak např. FaceBook (ne že bych tam měl účet :D) a Adobe.com už fungují, ICQ zatím ne.
DomWindows
Junior

Odeslat příspěvekod USER47 17. 8. 2009 20:36

Jo, pár stránek se mi taky právě rozjelo...
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Junior

Odeslat příspěvekod christian 17. 8. 2009 20:37

Mně už i ICQ a MSN
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Předchozí stránkaDalší stránka