Nezobrazovani stranek

Poskytovatelé a technologie, dial-up, ADSL, kabel, optika, bezdrátové připojení

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod qwertus 9. 11. 2009 20:13

V cem je problem, nedavno jsem delal novou instalaci oken. No a od te doby je uplne o nervy pracovat s netem. Stranky se vecne nezobrazujou, treba normalne to jde, ale kliknu na neco a uz to hlasi chybu a stranku nezobrazi, parkrat to zkusim a za chvili to zas jde, pak za chvili zas ne. A to jak v IE a tak ve firefoxu. Kde muze byt chyba?
qwertus
Junior

Odeslat příspěvekod audis 9. 11. 2009 21:50

ovladace sitovky? aktualizuj je nebo pouzij starsi, jestli tam mas posledni. tipuju jen, nejsu extra vodbornik.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Bari007 9. 11. 2009 22:48

Jaký máš OS? Ping na bránu a do internetu (seznam.cz) funguje v pohodě? Jaké jsou odezvy?
Bari007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod qwertus 10. 11. 2009 22:33

Ovladacema sitovky to neni. Problem neni ani v pripojeni na net. To musi byt v nejakem nastaveni toho pripojeni, sitovky, nebo neceho v tom pocitaci.
qwertus
Junior

Odeslat příspěvekod Bari007 10. 11. 2009 23:18

Stále jsi neodpověděl na moji otázku:
Bari007 píše:Jaký máš OS? Ping na bránu a do internetu (seznam.cz) funguje v pohodě? Jaké jsou odezvy?
Bari007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod qwertus 11. 11. 2009 12:03

ping v prumeru 9 ms na seznam
Operacni system mam Xpecka, mam sestavu z kvetna( podstatny je akorat ze mam 4 GB pameti a vyuziju ted jen 3,2 nebo kolik kvuli tem 32 bitum(to jsem ted zmenil kvuli ovladacum na starsi tiskarnu a nejakym programum)
Nejvic se to projevuje pri prihlasovani do emailu nebo nebo proste nekde, kde se clovek musi prihlasovat, to se nezobrazi tak v 80% pripadu na prvni pokus. Ale jinak proste i na kliknuti, pritom nektere stranky jdou a nektere proste ne v ten moment.
qwertus
Junior

Odeslat příspěvekod Bari007 11. 11. 2009 20:59

Průměr 9ms je naprosto v pohodě, to je krásný ping. Nejlepší by ale bylo pustit nějaký delší ping a posílat větší pakety, výsledek pak hodit sem. Průměr 9ms je v pohodě, v kombinaci s 20% ztrátou paketů už to ale v pohodě určitě není ;)
Bari007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod ondris9 15. 11. 2009 21:08

Přesně tenhle problém teď taky mám. S "O2 ADSL 8MB".. Mám tady 2 stolní počítače, ty jsou na kabelu a noťas na wi-fině. Všude to blbne úplně stejně. Stahování je bez problému, plná rychlost. Ale to načítání stránek.. Jednou jo, podruhé ne.. Na určitou stránku se třeba 2 minuty nemůžu dostat vůbec. Pak to zase naskočí, Seznam je bez obrázků.. A takhle pořád dokola, vůbec nevím, co s tím.
HP 430 G2
Xiaomi Mi A1
ondris9
Junior

Odeslat příspěvekod Bari007 15. 11. 2009 23:16

Výpadky DNS serveru? Zkus použít nějaký veřejný DNS server.
Bari007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod ondris9 16. 11. 2009 19:50

Zkusil jsem tam dát "212.80.66.7" a zatím to šlape, tak uvidím (někdy mi to jelo i předtím) :-)
HP 430 G2
Xiaomi Mi A1
ondris9
Junior