O2 internet zřízení

Poskytovatelé a technologie, dial-up, ADSL, kabel, optika, bezdrátové připojení

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod jarinek10 7. 2. 2011 11:16

Ahoj, tak už mám O2 nez zřízený .
Modem mi přišel s přednastaveným profilem linky 16769/773kbit a bez problému toto spojení drží ( ještě aby ne na 190m od ústředny :D ) . Takže moje reálné rychlosti se pohybují okolo 13-14Mbit/650kbit. Zde přidávám test z rychlost.cz :
Obrázek
Pingy bez zatížení připojení se pohybují okolo 8-9ms na seznam.cz, když je připojení zatíženo, tak jde ping do kytek, už to hazí okolo 100-500ms.
Takže jsem maximálně spokojený. Kdyby to náhodou někdy začalo zlobit, tak půjdu k UPC :D ...
jarinek10
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ripper6 20. 2. 2011 18:00

Tak to mas super ja jsem 800 metru od ustredny a jede me to tak 10-11 Mb/s a upload 600 kb/s.
Jenze kdyz to proverej pres O2 check dsl tak me treba O2 pripojeni 16 Mb/s neda nebot je nepusti system a nechapou jak me to tak muze jet. Jinak ja mam T-Mobil 20 Mb/s.
A O2 ma horsi podminky:
6.6. O2 je oprávněna zamezit šíření dat, které Účastník šíří v rozporu se Všeobecnými podmínkami, Provozními podmínkami, obecně závaznými právními předpisy České republiky nebo s dobrými mravy. O2 je oprávněna zamezit Účastníkovi přístup k internetovým stránkám na určitých serverech sítě Internet s nelegálním obsahem nebo obsahem odporujícím dobrým mravům.

6.11. Na Účastníky užívající Službu na protokolu PPPoE se neuplatňují pravidla FUP (Fair User Policy). Není-li v Ceníku Služby uvedeno jinak, O2 si vyhrazuje právo uplatnit na Účastníky užívající Službu na protokolu PPPoE řízení datového toku v síti, zejména pokud dojde k přetížení sítě v páteřních spojích. O2 je oprávněna omezit selektivně provoz v páteřní síti tak, aby umožnila optimální využití Služby všemi Účastníky.
ripper6
Junior

Předchozí stránka