O2 zrychluje internet - VDSL

Poskytovatelé a technologie, dial-up, ADSL, kabel, optika, bezdrátové připojení

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod threshator 7. 6. 2011 13:04

jenda.69 píše:Já si taky zažádal o zrychlení a nic se nestalo. Modem nepřišel ani do 2 týdnů, i když měl do 10 dnů.
Tak jsem jim včera psal na Twitteru a prej se vyskytla chyba a aby mohli požadavek zadat znova, tak chtějí moje rodný číslo. K čemu jako? Vždyť v tom webovým formuláři jim stačilo referenční a telefonní číslo.
Když jsem to chtěl zadat znova přes ten formulář, tak mi kontrola dostupnosti najednou píše, že to u mě nejde.

To si jeste pockas ja mam objednano od 10.5. sice modem prisel do 4 dnu ale stale me neprepojili na ustredne na vdsl takze do dneska jedu na adsl. Nekolikrat sem to urugoval a nic. Proste na stary dlouholety zakazniky s.rou! Drahy to je jak prase a jeste mam cekat nez se uraci poslat technika na ustrednu skoro mesic. Pak se divi ze jim stale klesa pocet linek. Jestli to tahle pude dal tak jim bude hnit v zemi o jeden nevyuzitej drat navic. >:-(
threshator
Junior

Odeslat příspěvekod Abox 7. 6. 2011 16:06

Kdyby nebylo akce zrychlujeme, asyk bych se k tomu nerozhoupal.
Dneska jsem odpojil po x letech ADSL a presel jinam (a za min).
Obrázek

Timto chci O2 podekovat.
Abox
Pokročilý

Odeslat příspěvekod czatlantis 7. 6. 2011 19:09

Abox: no jo, to se ti to kecá, já být v dosahu optiky nebo aspoň UPC, tak samozřejmě přejdu hned, jak to bude u mě možný. Bohužel já mám možnost jen O2.
czatlantis
Junior

Odeslat příspěvekod jenda.69 8. 6. 2011 11:33

Bohužel u nás je taky jen O2 a nebo 2 wifi operátoři (jeden vyjde cenově na stejno, druhej trošku líp, ale blokuje P2P a kdo ví co ještě k tomu).

threshator: V těch mailech mi napsali, že jestli to VDSL chci zařídit a neposílat jim rodný číslo e-mailem, tak si mam zajít na prodejnu... No jo, však od nich to ADSL máme jen asi 7 let. :roll:
jenda.69
Junior

Odeslat příspěvekod alfel 8. 6. 2011 15:20

Co mám říkat já? Čekám než se dětem z O2 zamane konečně u nás rozject VDSL, přitom kámoš už ho má.... A to oba bydlíme ve stejným městě
alfel
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hombre_71 8. 6. 2011 18:14

Tak ode dneška mám zrychleno a jsem v podstatě spokojenej ;-)
Obrázek
hombre_71
Junior

Odeslat příspěvekod petr.simecek 9. 6. 2011 13:49

Agent píše:Ty se máš! Já měl velká očekávání, protože bydlím jenom nějakých 700m od ústředny v Českých Budějovicích, ale podle stránek zrychlujeme.cz mám linku jen na 8Mbit/s. Rychlejší už to asi nikdy nebude...

Hezký den,
rád se na Vaši přípojku podívám blíže. Je dosti možné, že zde budou již volné porty pro vyšší rychlost. Pokud by jste měl zájem o bližší informace, poprosil bych Vás o vyplnění formuláře: http://on.fb.me/ealouE . V dotazníku vyberte mé jméno, jako Facebook kontakt.
Pěkný den,
Petr Šimeček
O2 Online Media Konzultant
petr.simecek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Obina79 9. 6. 2011 18:52

Ahoj,tak zítra snad budu mit aktivovaný VDSL,prý okolo 14h.tak sem zvědav.už čekám týden.Tak snad to dodrží.Zítra napíšu kolik to frčí ve Svitavách.
Obina79
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kubis 9. 6. 2011 19:29

Obrázek

Taky jsem nadmíru spokojen :)
PS.: + hrála 1 O2 TV :)
MobilMania: iPhone 6+ 64GB
Živě: i5-2500K, GTX 560 Ti, W10
Garáž: VW POLO 1.2 TSI
kubis
Junior

Odeslat příspěvekod Obina79 10. 6. 2011 15:29

Tak sem volal na technickou podporu O2 a bylo mi zděleno ,že termín spuštění VDSL u mě bude místo dneska v pondělí 13.6(okolo 11h)Takže(doufám) v pondělí dám vědět jak to šlape.Vzdálenost mám cca 300m od ústředny.
Obina79
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jenda.69 10. 6. 2011 16:09

Já mám čím dál větší pocit, že se ze mě O2 snaží dělat de*ila. Jak jsem psal, tak na podpoře mi řekli, že u nich došlo k problémům a chtěli po mně rodný číslo, aby to mohli znova objednat. To jsem e-mailem odmítl posílat.

A dnes mi došel VDSL modem. Jak to je sakra možný, když u nich došlo k problémům, kvůli kterým to nemohli poslat?
jenda.69
Junior

Odeslat příspěvekod K4m1k4z3 12. 6. 2011 10:13

Zdravím, cca. před 14-ti dny jsem si kontroloval dostupnost VDSL na zrychlujeme.cz a všechno bylo v pořádku, dnes jsem se rozhodl pro objednání a najednou mi to píše, že v mé lokalitě vyšší rychlost není možná. V současné době mám 8Mb. Vzdálenost od ústředny je 600m. Nevíte kde je zakopaný pes? Má cenu zavolat jim?
• Aspire V3-571G | 15.6" Full-HD IPS | i5-3230M | nVidia GT 640M | 8GB RAM
Intel 320 80GB SSD | 1TB UltraBay HDD
SteelSeries 6Gv2 | Logitech MX518 | Zalman NC2000
• ThinkPad T61p
K4m1k4z3
Junior

Odeslat příspěvekod petr.simecek 12. 6. 2011 11:50

Hezký den,
nemusíte volat na naši zákaznickou linku. Rád se na Vaši přípojku podívám osobně. Poprosil bych Vás o vyplnění formuláře: http://on.fb.me/ealouE . V dotazníku vyberte mé jméno, jako Facebook kontakt.
S pozdravem a přáním pěkného dne,
Petr Šimeček
O2 Online Media Konzultant
petr.simecek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod milan53 13. 6. 2011 17:24

tak dneska objednan 16mb je dostupnejch i 25mb ale za 400 bylo mozne objednat ten 16mb net pouze. tak jsem zvedavy jak to dopadne dal
milan53
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 5n4k3 14. 6. 2011 16:44

Zdá se mi to nebo prodloužená nabídka O2 VDSL je levnější než ta původní? Navíc už mají oficiálně v nabídce ten druhý modem Huawei EchoLife HG622u.
5n4k3
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka