nemožnost načtení stránky př funkčním pingu

Poskytovatelé a technologie, dial-up, ADSL, kabel, optika, bezdrátové připojení

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod majklb 19. 6. 2011 13:49

Zdravím, nemáte někdo ponětí, jak se nejspíše mě, mohlo podařit nějak zneprovoznit webové stránky v jakémkoli prohlížeči (opera i chrome), přitom všechny ostatní programy, ping a programy OS (aktualizace) fungují?? opravdu to nechápu. Akorát jsem zkoušel nějaký program na uklízení (advanced cleaner nebo nějak velice podobně). Ale i po obnovení všeho smazaného ze zálohy se mi nedaří načíst jakoukoli stránku :( Budu rád za jakékoli návrhu (mimo reinstalace OS a vrácení bodu obnovení, který bohužel před použitím tohoto programu nemám :( - a ani jsem ho tím programem nesmazal)
Naposledy upravil Bari007 dne 19. 6. 2011 15:51, celkově upraveno 1
Důvod: Přesunuto z Programy pro internet, prohlížeče webu
majklb
Junior

Odeslat příspěvekod vladimir 19. 6. 2011 14:30

Funguje ping na seznam.cz?
vladimir
Expert

Odeslat příspěvekod majklb 19. 6. 2011 15:11

no právě že jo, ale jak ho chci načíst, tak už se nic neděje :(
majklb
Junior

Odeslat příspěvekod Miroslav Pragl 19. 6. 2011 15:45

Zkus reset IP / winsocku prikazy:

netsh winsock reset
netsh int ip reset log.txt

MP
Miroslav Pragl
Expert

Odeslat příspěvekod majklb 19. 6. 2011 17:45

moooooc díky! už funguje ;-) ...a jde na základě tohohle určit čím to mohlo být? nebo kde byla chyba??jen ať pro příště vím ;-) ale ještě jednou moc děkuju
majklb
Junior

Odeslat příspěvekod Miroslav Pragl 19. 6. 2011 20:08

Chyba byla v tom ze pouzivas programy tupu "advanced cleaner nebo nějak velice podobně". Amaterovi do rukou nepatri a profik je nepotrebuje.

Ted uz toho prilis mnoho nezjistis - puvodni winsock catalog sis mohl vyjet napr. programkem autoruns, co udelal reset IP mas napsane v logu "log.txt"

MP
Miroslav Pragl
Expert