Nelze se připojit na zaheslovanou WiFi

Poskytovatelé a technologie, dial-up, ADSL, kabel, optika, bezdrátové připojení

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod boss3333cz 15. 10. 2012 07:10

Zdravim, potřeboval bych poradit s domácí sítí. Když ji mám nastavenou bez hesla (Open) tak se mi všechna zařízení připojí bez problémů, ale když zadám heslo, tak mám problém s jedním notasem (Acer aspire 5742 G, win7-64bit-home) napíše mi že se nelze na tuto sít připojit, myslím si že je to tím, že sem na něm měl nastaveno připojovat autom. k té mojí síti, ale potom co jsem ji zahesloval, tak se to na to heslo nezeptá a rovnou to vyhodí že se nelze připojit. Zkoušel jsem už přeinst. sítovku, resetovat Router a přejmenovat Wifi (Router ASUS WL-500gP V2), nastavit na routeru stat. MAC toho notasu a pořád nic, ale jakmile tu WiFi nastvim zpět bez hesla, tak se okamžitě ten notas připojí. Myslím si že je chyba někde v těch WIN, ale nejsem v tom moc zběhlej, takže jsem nepřišel na to, jak se připojit. Děkuju za radu!
boss3333cz
Junior

Odeslat příspěvekod Ondy.Boom 15. 10. 2012 07:28

Musite smazat nastaveni bezdratoveho pripojeni bez hesla a pripojit se znovu, aby se vytvorilo nastaveni nove. Dela se to v "Spravovat bezdrátové sítě", napr. Obrázek
Ondy.Boom
Junior

Odeslat příspěvekod vladimir 15. 10. 2012 08:01

Ovladače wifi-karty jsou aktualizované ( a tím nemyslím verze ovladačů stažené od Aceru, kde mají rok staré verze)?

Co tam máš za wifi-kartu? Atheros nebo Broadcom? (viz správce zařízení nebo ipconfig /all)
vladimir
Expert

Odeslat příspěvekod boss3333cz 15. 10. 2012 08:39

Ondy.Boom píše:Musite smazat nastaveni bezdratoveho pripojeni bez hesla a pripojit se znovu, aby se vytvorilo nastaveni nove. Dela se to v "Spravovat bezdrátové sítě", napr. Obrázek

Jo tak tohle vyzkouším, to by mohlo být ono!

-- 15. 10. 2012 09:41 --

vladimir píše:Ovladače wifi-karty jsou aktualizované ( a tím nemyslím verze ovladačů stažené od Aceru, kde mají rok staré verze)?

Co tam máš za wifi-kartu? Atheros nebo Broadcom? (viz správce zařízení nebo ipconfig /all)

Ted presne nevim, notas mam doma, ale vcera vecer jsem ty ovladace stahoval ze stranek aceru! Tam nemaj aktualizovane ovladače?
boss3333cz
Junior

Odeslat příspěvekod vladimir 15. 10. 2012 09:01

Ne. Jak píšu, jsou tam rok staré a například Atheros vydal nové ovladače před měsícem (ke stažení například z www.atheros.cz ).

Broadcom, pokud ho tam máš, by měl jít vyhledat automaticky z internetu při aktualizaci ovladačů.
vladimir
Expert

Odeslat příspěvekod boss3333cz 15. 10. 2012 09:08

Njn u Aceru mě to nepřekvapuje, od nich už do domu nic nechci!
boss3333cz
Junior

Odeslat příspěvekod Bari007 15. 10. 2012 09:13

Tohle není problém Aceru ale obecně všech výrobců ;)
Bari007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod boss3333cz 15. 10. 2012 22:26

Tak problém vyřešen, pomohlo smazat tu wifi ve spravovat bezdrátové sítě, ale potom jsem stejně musel resetovat router a udělat novou wifi pod jinym názvem. Takže díky za radu!
boss3333cz
Junior