ztracené heslo k wi-fi

Poskytovatelé a technologie, dial-up, ADSL, kabel, optika, bezdrátové připojení

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod oooooooooo 20. 6. 2013 12:51

Kód: Vybrat vše
ve Webove administraci toho routeru, tzn zadas do IE adresu brany tj adresu routeru vetsinou 10.0.0.138 (O2) ci 192.168.1.1, 192.168.0.1. a kliknes do sekce WIFI, WLAN, pokud nezname typ routeru nemuzeme presne rict.
Vloudila se ti tam malička chybička - za předpokladu že neznal heslo byla tvoje rada ještě vic na nic než factory reset.
ja mu radil jak se tam dostat pokud heslo neznaš a bez factory resetu - drobny rozdil.
A mimo jine jsem mu radil i druhy zpusob jak se dostaneš do webovyho rozhrani aniž bys tušil adresu na niž přistupuješ.
http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nomadm 20. 6. 2013 12:55

jj díky chlapáci :) jak se k tomu doma dostanu, budu postupovat podle zdejších rad...
p.s. ta věštírna není špatná :)
nomadm
Junior

Odeslat příspěvekod nomadm 20. 6. 2013 22:19

takže router viz přílohy

-- 20. 6. 2013 23:28 --

tak toto heslo mi to nebere:
http://pcsupport.about.com/od/linksys-d ... ssword.htm

co teď?
Přílohy
_IGP7023 (2).JPG
1. radek - seriove cislo
2. radek - MAC adresa
3. radek - IMEI for line 1
4. radek - IMEI for line 2
_IGP7024 (2).JPG
typ routru
nomadm
Junior

Odeslat příspěvekod vladimir 21. 6. 2013 06:52

A vidíš tam originální firmware od Linksysu, nebo nějaké alternativní?

Pokud je tam origo FW, zjisti od providera/ze smlouvy/z providerových ww stránek, co má být nastaveno na WAN a pak zresetovat do výrobních nastavení.
Po resetu bude fungovat defaultní heslo.

Přenechal bych to někomu, kdo se v těch údajích od providera orientuje.
vladimir
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nomadm 21. 6. 2013 07:10

rád bych se vyhnul komunikaci s providerem...a nevidím tam nic. protože:

tak toto heslo mi to nebere:
http://pcsupport.about.com/od/linksys-d ... ssword.htm
nomadm
Junior

Odeslat příspěvekod soban 21. 6. 2013 08:12

To je heslo do administrace.

Jsi tvrdil že do administrace se dostaneš - tak jak je to?

Kam neznáš heslo?

Je vidět že tomu nerozumíš, takže si pozvi někoho kdo ti to za 5 piv nastaví během 5 minut.

Tady se nemůžeme vůbec domluvit zda se dostaneš do administrace, a jaké to heslo vůbec neznáš.

Jak ti to půjde někdo nastavovat najdi všechny papíry které jsi dostal od providera ať si může zjistit co kde má být po resetu nastaveno aby internet fungoval.

-- 21 čer 2013 09:14 --

nomadm píše:rád bych se vyhnul komunikaci s providerem...a nevidím tam nic. protože:



Důvod proč nechceš komunikovat s providerem? Ať jsou jakékoliv tak základní nastavení aby jsi se připojil by ti měli zdělit, případně říct na jakých www stránkách je to popsané.
/----------------------------------------\
| Petr Šobáň |
| Olomouc |
\----------------------------------------/
soban
Pokročilý

Odeslat příspěvekod loobick 21. 6. 2013 08:36

Je pořád ještě mnoho možností, jaké mohou nastat. Takže jako první doporučuji zjistit, jestli ten Linksys nemá žádnou jinou funkci, než pouze wifi. Odpoj kabel z portu WAN a připoj jej přímo do PC. Napiš sem potom prosím, zda i potom funguje připojení k internetu, nebo ne. Také sem hoď výpis příkazu "ipconfig /all" z počítače. Na základě těch informací bude možné alespoň zhruba odhadnout, co všechno ten Linksys dělá, tedy následně doporučit či nedoporučit factory reset, případně doporučit co a jak nastavit.
Arogantní admin. Ale co byste chtěli, když je tolik lidí, kteří se snaží vrtat ve věcech, které vůbec neznají. Když neumím opravit auto, také se nebudu snažit z opravářů tahat rozumy. Prostě si nějakého najdu, ať jej opraví za mě.
loobick
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 21. 6. 2013 08:44

Kód: Vybrat vše
tak toto heslo mi to nebere:

To je legrace.Možna kdybys použil muj navod,spiš ho pochopil, tak maš po problemech.Ano dane heslo brat nemůže protože protože tovarni heslo už neplatí,kupodivu při prvnim nastaveni bylo přenastaveno aby připadně neopravněna osoba nemohla zadat defaultni a hrabat se tam a měnit.Neboli heslo do admin rozhrani ti leži v...A tim se kolečkem vracime k přispěvku ktery už byl podrobně rozebran a opakovat se nema cenu.nemaš nato - zaplat kamošovi kterej chape zakladni principy,nebo kontaktuj providera - něco mně řika že tvoje neochota něčim *****í,nebo si přečti pomalu ještě jednou jak na přistup do admin rozhrani pokud se tam nemůžu dostat.Podle toho co pišeš - nemůžeš i když už dvakrat tvrdils zcela protichůdné věci.
http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mike.M 21. 6. 2013 08:58

za 5 piv? I za 1 pivko ti to nastavim, ono je to opravdu na 5min. Dale pokud nechces komunikovat s provajdrem, mel bys mit udaje potrebne napsane ve smlouve. i podminky. koho mas jako poskytovatele? Kdybys jen trosku na nase rady dal. a nekoho si pozval, zt si to mohl davno mit.
Zivot je kurevsky tezky.
Mike.M
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nomadm 21. 6. 2013 08:58

Jinak jenom na okraj - fakt by zajimalo jestli ses koukl na zaklad a sice na store hesel v prohližeči - 90 procent lidi to nechava by default,takže zapomenute hesla nejsou vůbec ztracené.Nastroje-možnosti-zabezepečeni -zobrazit hesla.
Za předpokladu zaškrtnuto - povolit ukladat - heslo trčí tam.


toto jsem zkoušel ve firefoxu a nenašel jse ho tam...

-- 21. 6. 2013 09:59 --

ono to tak nehoří ...:)
nomadm
Junior

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 21. 6. 2013 09:06

obávám se, že než to začne hořet, všichni relevantní odpovídající s tebou ztratí trpělivost, jelikož jsme na konci třetí stránky a nikdo, včetně tebe, ještě neví, který heslo vlastně neznáš...
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 21. 6. 2013 09:16

Žádné, nebo psal, že nějaké zná?
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod nomadm 21. 6. 2013 09:26

myšpulín pochopil jako první, ani v jednom mém příspěvku jsem nenapsal, že znám heslo k wifi, nebo k admin. rozhrání routeru = neznám žádné
nomadm
Junior

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 21. 6. 2013 10:49

jestli neznáš žádný heslo, nikdy jsi v administraci routeru nebyl a proto nemáš heslo nikde uloženo a tím pádem ho nelze odkrýt pomocí šmírovacích aplikací, pak ti stejně jako jediná a poslední možnost zbývá reset to factory defaults...

a s ohledem na průběh vlákna tento reset proveď až za přítomnosti někoho, kdo má širší znalosti problematiky, protože v opačným případě pro tebe tím okamžikem internet končí...

jedinou tvojí záchranou v takové situaci by mohl být předkonfigurovanej custom firmware a router by se s poskytovatelem po resetu spojil automaticky...

jenže to my neposoudíme, jelikož na to nám neodpovíš...
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 21. 6. 2013 11:08

Kód: Vybrat vše
no tady musím zasáhnout, jde mi o heslo k wi-fi, ne k amdin rozhraní routru

No comment...Jak chceš prosim adminovat router pokud nepotřebuješ heslo k admin rozhraní - neboli ho neznaš..Myšpulin spiš si nedělal žadne iluze o tvojí schopnosti pochopit psaný text,ja jsem je evidentně měl alespon minimalní.
Pokud někdy - vůbec někdy, router byl nastavovan - heslo existuje.
Pokud nikdy nebyl neni mně jasny co hledaš.Co neexistuje nelze hledat.to bylo mimo jine taky už řečeno.
http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků