Asus WL 167g problém

Poskytovatelé a technologie, dial-up, ADSL, kabel, optika, bezdrátové připojení

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod tholec 31. 8. 2013 20:40

Ahoj, mám problém s wifi adaptérem Asus WL 167g. Nainstaloval jsem ho na počítač (Windows XP.) spolu s ovládacím programem a všechno normálně fungovalo. Po několika dnech začal program psát, že adaptér není připojen. To se snadno vyřešilo tak, že jsem adaptér odpojil a znovu připojil. Potom to ale začalo dělat to, že připojení k internetu začalo "padat". Třeba, když si dám stahovat soubor, tak se chvíli stahuje a pak se to zasekne. Program píše, že internet funguje, ale prohlížeč mi už nic nenačte. A po chvíli i samotný ovládací program usoudí, že je něco špatně a napíše, že připojení bylo ztraceno. I to se dá snadno řešit. Prostě se na danou wifi připojím znova a všechnoopět funguje... asi pět minut. A takhle pořád dokola. (Dělá to i během normálního procházení webu. Samotná wifi síť funguje bez problému. Adaptér jsem zkoušel na jiném počítači, kde fungoval rovněž bez problému.)

Máte někdo podobnou zkušenost? A pokud ano, poradíte mi prosím, kde je problém. (Pokud jsem problém nevysvětlil dostatečně podrobně, klidně se zeptejte, rád cokoliv upřesním.)
tholec
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vladimir 31. 8. 2013 21:26

Odkud máš ovladače? Stažené od Asusu? http://www.asus.com/Networking/WL167G_V ... ownload_17
vladimir
Expert

Odeslat příspěvekod tholec 1. 9. 2013 10:35

Ovladače jsem měl stažené z nějakého úplně jiného webu. Vyzkouším tedy ty přímo od Asusu. ;)
tholec
Kolemjdoucí