Veřejná IP u mobilního operátora (i virtuál)

Poskytovatelé a technologie, dial-up, ADSL, kabel, optika, bezdrátové připojení

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Kysa 4. 11. 2015 18:21

altanek1 píše:no spojitost FUP a veřejky uplně není, jen prostě aby to po vyčerpání dat chodilo...

Tak s tímhle jsem už taky bojoval. Nemá to souvislost s veřejkou, ale s tím, že po vyčerpání dat to chce potvrdit, že chceš pokračovat s pomalým připojením (t-mobile). Dokud to na webu neodklikneš, net neběží.
Kysa
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod altanek1 4. 11. 2015 19:58

Kysa píše:
altanek1 píše:no spojitost FUP a veřejky uplně není, jen prostě aby to po vyčerpání dat chodilo...

Tak s tímhle jsem už taky bojoval. Nemá to souvislost s veřejkou, ale s tím, že po vyčerpání dat to chce potvrdit, že chceš pokračovat s pomalým připojením (t-mobile). Dokud to na webu neodklikneš, net neběží.

a řešil jsi to u stejné věci jako já, že jsi přes ten modem ovládal na dálku něco? jestli znáš nějaký levný tarify s daty?
altanek1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kysa 4. 11. 2015 20:18

řešil, ale zatím nevyřešil. Já jsem tam neměl veřejku, protože se to připojovalo k VPN, ale problém stejnej. Po vyčerpání dat se místo nehlásilo (to že je to tím jsem samozřejmě zjistil až na místě). Po příjezdu, jeden klik a jede to dál. Prostě hnus. Kolega to teď řeší s t-mobile, tak uvidím.
Kysa
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ZdenekP 4. 11. 2015 21:35

U TMO stačí požádat o vypnutí landing page, která se u dat zobrazuje a trvale nastavit účtování dat po kilobajtech bez balíčku. Taky jsem to řešil v létě 2014 zrovna těsně po tom, co potvrzovací stránku zavedli. Tehdy mi nekomunikoval alarm v autě, protože ho blokovala zobrazená landing page, kterou ovšem nebylo jak "odkliknout".
Na toto jsou M2M tarify, bohužel trochu předražené. Paušál nízký, ale sazby příšerné.
ZdenekP
Kolemjdoucí

Předchozí stránka