tmobile optika 250/250 za 280,- ??

Poskytovatelé a technologie, dial-up, ADSL, kabel, optika, bezdrátové připojení

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod V2n. 28. 9. 2022 17:24

ahoj,

teď na mě zazvonil pán, že je z tmobilu a nabízel mi "neveřejnou nabídku", optiku 250/250 s fixací na 2 roky za 280,-

Předpokládám, že je to někdo od šmejdů a tmobile nic takového nemá. Nebo jo?

Díky
V2n.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jen1k 28. 9. 2022 19:11

Ahoj, doporucuju si vzit jeho vizitku a overit dostupnost optiky primo u operatora.

+ zjistit podminky fixace, co obnasi predcasne vypovezeni a pod (zda hw).

jinak tusim i operatori pevneho internetu by sr meli dat okamzite vypovedet.

Jenik
Jen1k
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod soban 30. 9. 2022 16:51

Ale vždyť je to jejich normální nabídka 500/500 optika na 2 roky za 299,- chyták je v tom že za 299,- je to pouze rok.

Viz: https://www.t-mobile.cz/internet-na-doma

Takže je možné že neveřejná to má na 2 roky, tak se zajímej jaká cena bude potom.....
/----------------------------------------\
| Petr Šobáň |
| Olomouc |
\----------------------------------------/
soban
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Prcek 14. 11. 2022 15:13

U nás doma (Brno) zazvonil prodejce T-mobile minulý týden, nabízel optiku 250/250 za 199 Kč měsíčně (plus pár desetikorun za pronájem routeru, ale ten mám svůj), sleva na 2 roky. V poznámce při podepisování smlouvy bylo "Promo S 50% sleva na 24 měsíců bez modemu", což opravdu odpovídá poloviční ceně za ten jejich tarif S inzerovaný na webu za 399 Kč. Dal mi vizitku, jde o pracovníka "T-mobile Osobně" (https://www.t-mobile.cz/osobne), můžeš si tam toho svého prodejce dohledat.

Pán trochu tlačil na pilu a tohle podepisování smluv bez nějaké rešerše na internetu nemám rád, ale ta nabídka byla dost výhodná, takže jsem smlouvu podepsal. Chtěl si vyfotit občanku, z toho jsem byl trochu nesvůj, ale měl v tabletu aplikaci která mu data z vyfocené občanky přímo naládovala do políček ve smlouvě - celkem profi udělané, takže bych to na nějaký podvod neviděl. Obratem mi na email přistálo PDF s podepsanou smlouvou a do SMSky heslo k jeho otevření

Smlouva měla začít platit až momentem aktivace přípojky, kterou provede technik. Druhý den po podpisu mi měla zavolat operátorka z T-mobile, které jsem měl potvrdit můj zájem a domluvit s ní návštěvu technika. Ta mi opravdu zavolala (číslo 603 604 663), ale mezitím jsem si u současného poskytovatele internetu řekl o retenční nabídku, zvedli mi rychlost a snížili cenu, takže jsem operátorce řekl, že tu smlouvu chci stornovat. Ta to vzala na vědomí a smlouvu okamžitě stornovala, ani se mě nesnažila přemlouvat (na rozdíl od toho prodejce, který mi ještě ten den volal a nechápal, proč jsem z toho vycouval).

Takže podle mě je to legitimní nabídka, není se čeho bát. Nebýt toho, že jsem línej měnit poskytovatele a nechtěl jsem, aby mi do bytu zase tahali další kabel, tak jsem na to přistoupil. Ani ta retenční nabídka nebyla tak dobrá, jako ta od T-mobile, ale nechtěl jsem to řešit :-).
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky...
Prcek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod error2000 1. 12. 2022 12:47

Ako pise Prcek vyssie tak ja mam uz od zaciatku roku od tmobile optiku 250mb. Platim 200kc na 2 roky + 50kc za router (pokial mas vlastny da sa usetrit tych 50kc). Zrovna tento tyzden som bol nieco riesit v tmobile a tam mi bolo povedane, ze kazdy kto pride pred ukoncenim platnosti zlavy a chce vypovedat sluzbu tak mu ju automaticky daju aby neodisiel.
error2000
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků