Poda a testy přenosové rychlosti!

Poskytovatelé a technologie, dial-up, ADSL, kabel, optika, bezdrátové připojení

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Luck 25. 4. 2005 06:21

fretka : Jo, taky jsem o nich slyšel. Mají prý skvělé ceny i připojení. Čekámm na jejich web. A jsou prý i v Hrabůvce !!! :D :D
Luck
Junior

Odeslat příspěvekod Luck 25. 4. 2005 06:48

pro p.Fryšavského.
Jdu ke skutečným informacím, můžete si je klidně ověřit, kde jsem Vás jako firmu nedoporučil, tu je pár ulic. Fr. Hajdy 10, J.Kotase 3,
ul. Maluchy (blok za gymnáziem Fr.Hajdy) Dohromady cca 50-70 klientů. Konkurence nabídla lepší podmínky a jsou velmi spokojeni.
Dnes záleží na komunikaci se zákazníkem, nabídnutou cenu, kvalitou připojení a rychlosti vyřízení !!!! :lol: Jo, a hlavně jsem jim řekl, ať s vámi nekomunikujou, že pokud se v nouzi rozhodnou, tak jedině s p.Matisem nebo s p.Demčákem.
Konkurenci Vám doufám nemusím hledat, to snad jako obchodník znáte, nebo se mýlím ??? :P
Luck
Junior

Odeslat příspěvekod Net 25. 4. 2005 07:51

:-) Jsme napojeni na Podu a nemáme nejmenší potíže. Minimum výpadků, rychlost je taková jak je uvedeno na smlouvě...
Net
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fretka 25. 4. 2005 08:55

Luck píše:fretka : Jo, taky jsem o nich slyšel. Mají prý skvělé ceny i připojení. Čekámm na jejich web. A jsou prý i v Hrabůvce !!! :D :D!/quote]


Jo Krestova 21,mám tam hodně známých,dělali celý vchod,zhruba do čtrnácti dní od návštěvy jejich obchoďáka to jelo celému baráku,no tu Podu už taky nedoporučím!!! :roll:
fretka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Luck 25. 4. 2005 09:10

Fretka : Pošli kontakt.
Luck
Junior

Odeslat příspěvekod aybo 25. 4. 2005 09:28

:::::::::::::::: nevie niekto o neakom emulatore ps2 na pc?:::::::::::::::::::::
aybo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod aybo 25. 4. 2005 09:32

:::::::::::::::: nevie niekto o neakom emulatore ps2 na pc?:::::::::::::::::::::
aybo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 321 25. 4. 2005 09:35

jedinym ucelem cele diskuze je vas poskodit
net jede celkem v pohode, jen ceny by mohli byt nizsi, ale co uz :-B
321
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Typhlosion 25. 4. 2005 09:49

Luck: Cože? Na kotase 3 Poda v pohodě jede a jsou spokojeni tak nevím co tu hovoříš..
Typhlosion
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fretka 25. 4. 2005 09:51

Net píše::-) Jsme napojeni na Podu a nemáme nejmenší potíže. Minimum výpadků, rychlost je taková jak je uvedeno na smlouvě...l/quote]


No ono tady ani tak nejde o to že Poda nejede,jede celkem v poho, ale o to jak se řeší občasné výpadky a reklamace zákazníků,o celkový přístup firmy ke klientovi,z toho co tady zástupci zmiňované firmy prezentují já osobně mám husí kůži.Uvedený hliník přece formuloval otázku a položil jí čtenářům tohoto fóra,jednalo se mu asi o to jaké mají s touto firmou ostatní čtenáři-uživatele-klienti Pody zkušenosti,nezáleží na tom jestli kdy v minulosti vůči nim vystupoval jako hulvát,jak sem četl,možná měl důvod,nevím,nesvítil jsem u toho!Namísto odpovědí čtenářů se mu dostalo nevybíravých odpovědí a výlevy zlostí ze strany vedení,techniků a téměř mi opravdu připadá že se zapomnělo jen na vrátného uvedené firmy,navíc udělali obrovskou chybu v tom že pustili na veřejnost jeho jméno,což je myslím v rozporu se zákonem,firma spravující soukromé údaje klientů si toto nemůže dovolit,kde máme my ostatní klienti jistotu že naše osobní údaje nejsou poskytovány někomu jinému,který je může kdykoliv zneužít na citlivých místech,že by tam ještě panovaly totalitní manýry,nemohu se ubránit tomu dojmu,v každém případě mám z této diskuse velmi divný pocit,jelikož mám taky Podu,nejsem si jist že pokud se v budoucnu ozvu,nevím co na mně upečou,konkurence v oborech internetového připojení je dnes již obrovská,myslím že hodně potencionálních zákazníků bylo touto diskusí odrazeno a sáhnou rychle po oné konkurenci.Hlinika znám od vidění,nejsem s ním však v kontaktu,toto je čistě jenom můj soukromý názor.
fretka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fretka 25. 4. 2005 10:05

Nebylo by dobré aby již byla tato diskuse zamčena,její původní záměr je pryč,dál může již sloužit jen jako vzájemné osočování a napadání z řad čtenářů a uživatelů,což je zbytečné,nejsme přeci ve staré poradně!!
fretka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Luck 25. 4. 2005 10:16

Sorry, spletl jsem si číslo domu !!
Luck
Junior

Odeslat příspěvekod Luck 25. 4. 2005 10:46

Plně s tebou souhlasím, ceny by mohli být nižší !!! :D
Luck
Junior

Odeslat příspěvekod Almiz 25. 4. 2005 11:33

Taky by jsem chtěl přispět svým názorem do mlýna. Tady se diskutuje o tom, od jakého providera se nechat připojit. Narazil jsem na velký (korupčně zavánějící) problém u SBD Vítkovic a NH. V našem domě byl již nainstalován internet od Erkoru a já jsem si řekl, ať tady ve vchodě bude konkurence a nedopadnem jek u kabelovky či Telecomu. Tvrdě jsem narazil, žádný již další poskytovatel nesmí již provádět instalaci!!! TAkže mi nic jiného nezbylo než Erkor, který má obrovské výkyvy rychlostí a od 16hod. asi do 21hod. je prům. rychlost 50kbps!!!
Almiz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Luck 25. 4. 2005 11:40

To máš naprostou pravdu, také se s tím setkávám. Bohužel, pokud chceš net, a nemáš jinou volbu, tak musíš uposlechnout a nebo se přestěhovat.
Luck
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků