Poda a testy přenosové rychlosti!

Poskytovatelé a technologie, dial-up, ADSL, kabel, optika, bezdrátové připojení

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod maňák 24. 4. 2005 21:57

Chtěl bych znát firmu, která poskytuje 512 nesdílenou za 300?????????!!!!!!!!!!!!
maňák
Junior

Odeslat příspěvekod Luck 24. 4. 2005 21:58

Pro maňáka.
Net neposkytuju, ale dělám do hardware a software a částečně do inernetu, ale neposkytuji ho.
A co se týče internetu, tak moji zákazníci si mě často zvou na konzultaci v oblasti poskytování internetu.
Mám zkušenosti s Podou, Netopýrem, Telmedií, Erkorem, ... takže vím, co jim mohu doporučit. A znám jednání firem, které net poskytují a jak si váží zákazníka !!!
Luck
Junior

Odeslat příspěvekod maňák 24. 4. 2005 22:00

netopýr nikdy, erkor vůbec, telmedia neznám
maňák
Junior

Odeslat příspěvekod maňák 24. 4. 2005 22:00

a koho by jsi mi doporučil
maňák
Junior

Odeslat příspěvekod Luck 24. 4. 2005 22:02

Za ty služby co Poda poskytuje, tak by měla jít na tu cenu za 300Kč a s tím, jak to běhá.
Samozřejmě vím, že za 300Kč s DPH tu firmu neseženeš. Ale od Pody by to měla být kompenzace za jejich služby.
Tento týden Ti mohu dát příklad. Od čtvrtka si stáhnu poštu do svého softíku na e-mail, tak 1x za den. Jinak to hlásí chybu !! Čekám do zítra a jak to nepůjde ani u dalších zákazníků, tak pošleme mejlíka, copak zase tam koumají, že to nechodí. Pokud to bude řešit pan Fryšavský, tak odpověď v 9 večer, pokud někdo jiný, např. p.Matis, což je super člověk a obchodník, tak to jednání bude rychlé a učinné a možná mě přesvědčí, abych u Pody zůstal. Ale o tom pochybuju.
Luck
Junior

Odeslat příspěvekod Luck 24. 4. 2005 22:03

Teď je na trhu nějaká firma z Vratimova, pak ten Netgogl, či jak se jmenuji, dnes mi to říkal známý. Kolega má Telmedii, či tak nějak a je velmi spokojen. Netopýr a Erkor, souhlas s tebou nebrat.
Luck
Junior

Odeslat příspěvekod Luck 24. 4. 2005 22:05

Pro Maňáka,
pokud máš zájem, tak více zítra nebo pozítří večer. Jdu spát, bo zítra vstávám na šichtu. Dobrou noc.
Luck
Junior

Odeslat příspěvekod Frysavsky 24. 4. 2005 22:05

Nemám čas dělat blboti typu monitorování klientů. Klidně stížnost podejte. O této diskuzi ví už kde kdo (byl jsem na ní upozorněn) a pokud jsem se trefil ve Vašem případě do identity, tak to opravdu nebylo těžké, je jen velmi málo lidí podobných panu X.
Co se týče monitorování provozu - nic podobneho jako zaznamenavani provozu klientu se u nas nedeje, nedelo a ani dít nebude a to si prislusne kontrolni urady mohou klidne hned zitra proverit! Pokud jdete na nás s paragrafy, zkuste prozkoumat ten o šíření pomluvy.
Zkuste si své ego léčit jinde ne na mé osobě. Věřím, že z těch 200 klientů je minimálně 190 rozumných a udělají si svůj náhled na věc.

Hezkou noc!!!
Frysavsky
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod maňák 24. 4. 2005 22:05

tak koho mi doporučíš, nechod kolem horké kaše a sděl mi to laskavě, když jsi nato takový odborník, osobně znám lidi z ha-vlu, ale od nich připojení nechcu. mají svých problému dost(jestli o ních vůbec víš), ale to tady netahejme...
maňák
Junior

Odeslat příspěvekod maňák 24. 4. 2005 22:07

mail mě nezajímá, mám svůj na centru a volném, nic víc nepotřebuji.....
maňák
Junior

Odeslat příspěvekod Luck 24. 4. 2005 22:08

Pro Fryšavského - no comment.
Pro Maňáka, zkus to jinde, hledej po netu a uvidíš.
Pokud jsi sám v baráku, tak máš smůlu.
Luck
Junior

Odeslat příspěvekod maňák 24. 4. 2005 22:10

rodinný barák, co ty na to
maňák
Junior

Odeslat příspěvekod fretka 24. 4. 2005 22:22

Maňáku zkus třeba http://www.gudnet.cz,teďko se tam ale nedostaneš,asi tam něco kutí,odpoledne sem tam byl a jelo to.
fretka
Junior

Odeslat příspěvekod fretka 24. 4. 2005 22:23

fretka
Junior

Odeslat příspěvekod Martin M. 25. 4. 2005 05:59

hlinik píše:[quote="maňák"tPane Zábranský, rád bych viděl zaměstnance firmy Poda s.r.o. , který by k vám rád jel?! Dovedu si představit, že by si vyslechl prvně nadávky z vaší strany, pak byste mu dal prostor k činnosti. Ale chtěl bych vidět nějakého zaměstnance firmy, který by si něco vyslechl a pak byl ochotný něco pro vás ještě udělat. Když si znovu pročítám tuto debatu, kterou jste nazval "blbou debatou a že na ni nemáte čas", divím se ještě firmě Poda s.r.o., že s váma komunikuje a dovede vám naslouchat. Já bych vám už něco řekl, ale nebylo by to nic nepěkného a to platí i pro pana Muriho. /quot

Pane maňák,nevím kdo jste, v této diskusi jsem ještě neměl čest přečíšt vaše jméno,mohu vás však ubezpečit a to odpřísáhnu před bohem,že nikdy v minulosti při osobním jednání s pracovníky firmy Poda jsem nepoužil žádný vulgární ani sprostý výraz,za tím si stojím a na tom trvám,pracovníci firmy to jistě dosvědčí,jestliže jsou tak čestní jak tady vystupují,kdybyste četl můj předposlední příspěvek,zjistil by jste v jakých souvislostech jsem byl sprostý,nehraju si na svatého,to taky nejsem. /quote]

Já znám mimimálně 5 osob, které odpřísáhnou pravý opak. Mrzí mě, že nejde použít interních materiálů naší společnosti, diskutující by se dobře zasmáli jak tady lžete.
Míchal
Martin M.
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka