Máte zkušenosti s Gudnetem?

Poskytovatelé a technologie, dial-up, ADSL, kabel, optika, bezdrátové připojení

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Luck 25. 4. 2005 13:28

Jaké jsou zkušenosti s gudnetem a nemáte jejich nabídku ?? Jejich web je teď ve výstavbě.

// adamek.jan - editoval jsem nazev threadu
Luck
Junior

Odeslat příspěvekod Vikt@r 25. 4. 2005 13:44

Taky mně to zajímalo, tak jsem zjistil pár informací pro ty, kterým se to nechce vyhledávat.

Litovel (GUDNet) / http://www.gudnet.cz/default.htm

Stručná charakteristika:
Síť GUDNet pokrývá severní Moravu po Olomouc, Slezko-Opavu¨a okolí, Ostravu a okolí, Frýdek-Místek a okolí, Kopřivnice a okolí. Připojíme vás i v těchto konkrétních lokalitách: Šumperk, Zábřeh, Uničov, Litovel, Mohelnice nebo Šternberk.

Jedná se o dynamicky se rozvijející síť, nabízející zajimavé rychlosti za přijatelné ceny. Projekt Internet GUDNet nabízí trvalé (nonstop) a neomezené připojení prostřednictvím moderní a žádané bezdrátové technologie WiFi. Internet GUDNet je zajímavý pro jednotlivce, i pro více zájemců v jednom objektu, kteří pak mají možnost získat výhodnější podmínky. Instalace přijímacího zařízení je nenáročná a realizuje se ve velmi krátké době (řádově dny) popřípadě téměř ihned v případě, že zájemce má již vlastní zařízení WiFi (notebook či počítač vybavený WiFi, kapesní počítač,...).

Výňatek z ceníku:
Všechny naše tarify jsou datově a časově neomezené. Nejlevnejší tarif za 298 Kč s DPH nabízí rychlost 192 kb/s. Více o tarifech na tel. čísle - 596 611 096 nebo e-mailové adrese gudnet@gudnet.cz

Používané technologie:
Hlavní páteře jsou spojeny optickým 1gbit ethernetem. Dále jsou využívány spoje v pásmu 10ghz a 5Ghz. Námi zvolená a v provozu osvědčená technologie umožňuje připojení zákazníků vzdálených až 6 km od přístupového bodu (Access Point).
Vikt@r
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Luck 25. 4. 2005 14:28

Nevím, kaj si to zjistil na webu, když maj web v rekonstrukci.
Tvůj odkaz odkazuje na právě rekonstruovaný web.
Luck
Junior

Odeslat příspěvekod fretka 25. 4. 2005 14:31

Tak tam zajeď osobně,sídlí na Vítkovickém ÚANu,vedle prodejny lahůdek v 1 patře.
fretka
Junior

Odeslat příspěvekod Vikt@r 25. 4. 2005 15:03

Luck píše:Nevím, kaj si to zjistil na webu, když maj web v rekonstrukci.
Tvůj odkaz odkazuje na právě rekonstruovaný web.
Vikt@r
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Luck 25. 4. 2005 17:54

Lopato, neskrývej se. My víme, že jsi p. Cigánek z Pody :D :D :P
Luck
Junior

Odeslat příspěvekod Vikt@r 25. 4. 2005 19:00

Luck píše:Lopato, neskrývej se. My víme, že jsi p. Cigánek z Pody :D :D :P /quote]

Já se svým jménem samozřejmě netajím, ale nemyslím si, že není nutné se pod každý příspěvek podepisovat, zvláště, když už mně znáte "pane slušný". Podle toho jak mne titulujete tak i velmi uznalý. Jenom mně zajímá kdy si firma na kterou tolik sázíte zprovozní stránky, ať se o nich taky nězo dozvíme. Já i firma u které pracuji hrajeme celou dobu z otevřenými kartami a nikoho narozdíl od Vás neurážíme.
Proto se taky ve finále narozdíl od Vás nestydím pod své příspěvky podepsat.
Vikt@r
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Luck 25. 4. 2005 20:35

Pane Cigánek, vemte si příklad z vašeho kolegy pana Trčky, chlap na správném místě !!!
Jen tak pro zajímavost u Gudnetu se to má takto :
256ka za 398 s DPH, 512ka za 498 s DPH. Aktivace 400Kč. A to vy říkáte, že konkurujete cenami ???
Jo a ještě nabízejí wifi za 1500Kč jako aktivaci a pak dle rychlostí poplatek !!!

Měli by jste s těmi cenami jít dolů !!
Ještě jeden příklad, na Krestové 21 chtěli Vás, ale nakonec se rozhodli pro Gudnet, proč asi ??? Asi znají některé z Vás v Podě a dali na reference jiných uživatelů :lol:
A to že jim nejdou stránky, neznamená, že nepracují. Každý web se dělá delší dobu a někdy se vyskytnou menší problémky, pokud dávate nový server. Vy to asi neznáte že ??
Stručně řečeno, s Vámi debatu končím.
Luck
P.S. Díky za info, je vidět, že aspoň někdo sleduje konkurenci a ví, jak novým zákazníkům poradit. Ještě jednou díky !!
Luck
Junior

Odeslat příspěvekod fretka 25. 4. 2005 20:44

Jo,zítra mi přijdou zapojit týdenní testovací provoz ZADARMO na odzkoušení,no a jednání jejich obchoďáka může být příkladem pro jiné nejmenované firmy. :mrgreen:
fretka
Junior

Odeslat příspěvekod Luck 26. 4. 2005 13:06

Tak to je o něčem jiné a to jednání. To by jim mohli někteří poskytovatelé internetu závidět.
První jednání obchodníka, po druhé příjde s technikem, vše prozkoumá, vyměří, zkonzultuje a odpoví na odborné otázky ihned.
Kdyby tak jednali i jiní, to by bylo.
Kdyby jste měli zájem, tak je tu kontakt na p. Larishe : 777 761265, obchoďáka z Gudnetu.
Luck
Junior

Odeslat příspěvekod slipka 26. 4. 2005 22:23

A to že jim nejdou stránky, neznamená, že nepracují.u/quote]

Bože ty seš ale debil. To, že jim nejdou stránky, znamená přesně jen a pouze to, že dělají *****. Když upravuju stránky, tak si nejdřív udělám novou verzi lokálně a původní podoba stránek pořád funguje. Pak to tam za pár vteřin nafrčím a mám novou verzi téměř bez výpadku.
Jsou to lamy.
slipka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod slipka 26. 4. 2005 22:26

ale nakonec se rozhodli pro Gudnet, proč asii/quote]

Protože příčinou optimismu je nedostatek informací. :P
slipka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fretka 26. 4. 2005 22:40

Slipka,ty o nich něco víš?Povídej!!!
fretka
Junior

Odeslat příspěvekod Luck 27. 4. 2005 12:41

Než si vyberu providera, tak si zjistím hafo věcí včetně technických, referencí,....... Neiideálnější je zkusit si to v testovacím provoze !!
Co se týče tvého nazvosloví, tak to nebudu komentovat. :D
Luck
Junior

Odeslat příspěvekod slipka 27. 4. 2005 23:35

fretka: Nevím. Jenom si nechávám napovídat z těch indicií, které se mi dostávají:

1. Celé dny jim nejede web. Buďto jsou naprostí mantáci a nedokážou to zprovoznit, nebo o tom vůbec nevědí (pak jsou ještě větší mantáci) a nebo prostě jenom zvolili ten nejidiotštější způsob rekonstrukce svého webu. Každopádně mají _obrovské_ mínus. To se prostě NEMÁ stávat.

2. Jedná obchodník a následně přijde technik a _znova_ obchodník. To je plýtvání časem jednoho nebo druhého. Zjevně mají kšeftů zoufale málo, takže musejí vyvíjet nějakou činnost uměle.

... a dalo by se pokračovat.

Luck: můžu si nechat vysvětlit, čemu se v hovorové řeči říká "názvosloví" ? :shock:
slipka
Kolemjdoucí

Další stránka