S ADSL do věčných loviš?, Díl první

Poskytovatelé a technologie, dial-up, ADSL, kabel, optika, bezdrátové připojení

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod S-Tony 26. 5. 2005 00:17

S-Tony sedí u svého PC a nahlas přemýšlí:
"Jak dlouho bude sakra ještě trvat než někdo nabídne pořádný neomezený internet za pár korun. Stějně tak za pět let budou mít všichni neomezenou 4 GB linku za 500 kč měsíčně.
Už to tady mělo být dávno. Po dvou letech provozu se ADSL se porvideři zmohli akorát nějakou podělanou nabídku 256/128 Kb s limitem 3 GB za 390,- Kč. To je pořádný krok zpátky. Tohle má být třetí tisicieltí? Pche......
Všichni jsem pořád sto let za opicema. Mám takový dojem, že se ve vesmíru vytvořili dvě odlišné časové linie a já jsem uvízl v té špatné. Dvě rozdílné dimenze se od sebe vzdalují milovými kroky. V té druhé už všichni určitě mají Wimax, zabudované čipy do mozku a ten zálohovaný na disku. Auta v něm jezdí na antigravitační pohon, mars byl úspěšně osídlen, teleporatace patentována a trikodér má každé malé dítě :D
Jen my, zde na okraji vesmíru, polapeni svou samolibostí se nenávratně řítíme do propasti dějin. Není naděje...................
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Junior

Odeslat příspěvekod cache 26. 5. 2005 00:22

Ale je nadej, odstahuj sa do japonska kde ficia na 100Mbit nete v domacnostiach, alebo do zapadnych krajin, kde je bezne 10Mbit doma..
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Pokročilý

Odeslat příspěvekod huugh 28. 5. 2005 17:00

to neni reseni, je to jako: "nelibi se vam tady ta nova chemicka? jak proste, prestehujte se jinam"
huugh
Junior

Odeslat příspěvekod cache 28. 5. 2005 17:17

Hej mon, you really don't understand what means word called irony?
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Pokročilý

Odeslat příspěvekod droopy 28. 5. 2005 18:51

cache: s ironiou pozor, na to treba spravny ton hlasu a ten sa dost tazko vklada do textoveho prispevku ;)
droopy
Junior

Odeslat příspěvekod diablik 28. 5. 2005 19:27

aku poriadnu ponuku myslis?? napriklad 512/128 bez FUP s neobmedzenym limitom za 900 SK?? alebo snad 1024/256 to iste za 1500SK?? problem?? neplacte take uz mame...a bude sa rychlost zvysonvat....na vianoce :) cmuk sucers!!!!
diablik
Junior

Odeslat příspěvekod shrek 29. 5. 2005 00:15

S-Tony: Moc ctes sci-fi, Tvoje problemy by fakt spousta lidi chtelo mit. Wimax a cipy v mozku - to je fakt bomba.
shrek
Junior

Odeslat příspěvekod michal_vyskocil 29. 5. 2005 00:32

Ono je to asi tak, když chceš v ČR pořádné připojení za pár korun, tak se s ADSL rozluč. Podívej například na http://www.netbox.cz/index.php?sekce=domacnosti 4Mbps za 565 s daní - závidím brňákům!
Poznatek z diskuze: "Pro některé je unix házení perel sviním"
michal_vyskocil
Junior

Odeslat příspěvekod cache 29. 5. 2005 00:38

hmm.. no to zavidim aj ja a riadne :/
cache
Pokročilý

Odeslat příspěvekod S-Tony 29. 5. 2005 00:46

Takže nakonec se tedy stačí odstěhovat do brna.
Tak to je rozumnější řešení než hledat cestu do jiné dimenze :wink:

PS: Že existuje migrace za prací to vim, ale migrace za internetem :D
Máme tady nový fenomén.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Junior

Odeslat příspěvekod lidojed 30. 5. 2005 01:25

michal_vyskocil píše:Ono je to asi tak, když chceš v ČR pořádné připojení za pár korun, tak se s ADSL rozluč. Podívej například na http://www.netbox.cz/index.php?sekce=domacnosti 4Mbps za 565 s daní - závidím brňákům!
lidojed
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ozzy 30. 5. 2005 06:26

http://www.nextra.cz/cz/produkty/internet/adsl/fun_2m

---ČÁSTEČNÉ ŘEŠENÍ----------------- :-B
Ozzy
Junior

Odeslat příspěvekod Ozzy 30. 5. 2005 06:27

http://www.nextra.cz/cz/produkty/internet/adsl/fun_2m

-----------WWW.NEXTRA.CZ-------------------- :mrgreen:
Ozzy
Junior