Chello omezení

Poskytovatelé a technologie, dial-up, ADSL, kabel, optika, bezdrátové připojení

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Master(smazano) 28. 5. 2005 22:27

Cus,kdyz mi dnes snizili rychlost kvuli prekroceni limitu 5GB a napsali: "do konce tohoto kalendarniho mesice"-znamena to tedy do 31.5,tudiz jeste musim 2 dny vydrzet a pak zase ok? :idea:
Master(smazano)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cache 28. 5. 2005 22:38

Pokial viem, tak ano. (uff na slovensku mozeme byt happy, ze take nieco nemame.. inak mam dojem, ze ceske chello je v tomto ojedinele..)
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Pokročilý

Odeslat příspěvekod havarka 29. 5. 2005 08:59

cache: My sme ojedineli v tom ze nemame limit...aspon tak som to pochopil zo stranky chella.. Peace
jabber & linux na hrad!
havarka
Junior

Odeslat příspěvekod double_m 29. 5. 2005 16:34

To bych se divil ze v SK nemáte limity... Já mám karvenal a též limit ale 20 GB... je mi to jedno kdyz mi to snizit porad sosam dal.. presnej priklad nasosal sem pres 91 gb za mesic.. :-) Pak uz sem to nemel kam cpat :(
double_m
Junior

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 31. 5. 2005 01:29

takjk uz by ti to melo jet normalne :)
tOplOaDer
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod lives 31. 5. 2005 01:35

Od 1.6. 00:00 hod by ti to melo jet normalne, chce to ale zresetovat modem, aby si stahl nove nastaveni a opravdu ti plnou rychlost pustil.
lives
Junior

Odeslat příspěvekod lidojed 31. 5. 2005 07:16

Neni potreba resetovat, posilaji z centraly pozadavek na reset takze to udela sam
lidojed
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod m11 31. 5. 2005 13:00

Maly typ pro uzivatele Chella:
Mam Chello Classic (20GB/mes) a da se ten limit prekrocit tak do 5GB, pokud stahujes a limit prekrocis posledni den po 21:00. Ja to tak delam pravidelne a zatim mi nikdy rychlost nesrazili... :D Max. se mi takhle podarilo stahnout do pulnoci kolem 5GB pres limit. Dnes mne to take ceka :-B
Maly typ na zaver: Pouzivejte Net Traffic Meter - Free a super :idea:
m11
Junior

Odeslat příspěvekod Master(smazano) 31. 5. 2005 19:17

Tak parada chlapi,uz to jede :-B
Dik za tip
Master(smazano)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod SNlPER 31. 5. 2005 19:48

m11 píše:Maly typ pro uzivatele Chella:
Mam Chello Classic (20GB/mes) a da se ten limit prekrocit tak do 5GB, pokud stahujes a limit prekrocis posledni den po 21:00. Ja to tak delam pravidelne a zatim mi nikdy rychlost nesrazili... :D Max. se mi takhle podarilo stahnout do pulnoci kolem 5GB pres limit. Dnes mne to take ceka :-B
Maly typ na zaver: Pouzivejte Net Traffic Meter - Free a super :idea:

ja mam taky a uz sem pres 6 GB pres a ted mi to teprve zatrhli... a co dnes pres noc vypnu PC=)
###( )_( )###
###( 0.0 )###
#(..)( ^.^ )(..)#
###(''')(''')###
SNlPER
Junior