Dopis od providera ohledne sdileni neleg. souboru na P2P

Poskytovatelé a technologie, dial-up, ADSL, kabel, optika, bezdrátové připojení

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod derkel 9. 8. 2005 16:17

By me spis zajimalo co mu ten tvuj kamos odpovi :D
derkel
Junior

Odeslat příspěvekod cmoudina 9. 8. 2005 18:24

total brain confusion :P
cmoudina
Junior

Odeslat příspěvekod Vikt@r 23. 8. 2005 14:08

řekl bych , že tvůj poskytovatel (majtel veřejne IP) dostal od někoho hlášku, nebo upozornění. Takové chodí všem majtelům veřejných IP adres pokud OSA, nebo jiná organizace (v mém případě to byl warner bros) někde zjistí, že sdílíš data.
No a jednoduše tě vyzvou ať otho necháš. Ve tvém případě máš asi privátku, která je schovaná za providerem, takže přišli na něj a on potom následně na tebe.
Vikt@r
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod root 23. 8. 2005 14:36

Boze, to se mi snad jen zda :P To uz je tady v tom state takova demence, ze lidi kradou a pak si jeste stezujou a to docela vulgarnim zpusobem k ISP, bezte si to koupit do obchodu, pak vas nikdo otravovat dopisama nebude, co mi reknete na tohle? Ze ja sem debil a na [2p se nekrade, protoze kazdej z vas tam stahuje dema, ktery sou legalni, tak to by me teda zajimalo, proc si ty dema nestahnete z officialu, tam to jede tychleji jak na p2p sitich, hm, cekam reakce :P
root
Junior

Odeslat příspěvekod vokurka (novy) 24. 8. 2005 17:27

lidi kradou budiz...
ale proc se nechat buzerovat od taxikare, kterej te odveze do obchodu, kde si neco vezmes?! proste si vezmes jinej taxik, profika, kterej se stara o svy veci a nema potrebu te vychovavat:)
vokurka (novy)
Junior

Odeslat příspěvekod vokurka (novy) 24. 8. 2005 17:34

aneb kazdej at je zodpovednej sam za sebe...

ja byt providerem tak na pratelske upozorneni od osy dopovidam stylem, ja jsem silnice a o kreteny, kteri po me jezdi a neodrzujou predpisy se nestaram, tak se obratte jinam.

vubec nechapu "péči" providera o moje chování na síti..
vokurka (novy)
Junior

Předchozí stránka