Pripojeni pres wi-fi, párkrát za 100 pingů to spadne

Poskytovatelé a technologie, dial-up, ADSL, kabel, optika, bezdrátové připojení

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Smajchl 11. 8. 2005 10:01

Kdo mi poradí, mám wi-fi 256 na vzdálenost 500m atd atd....
Prostě když hodím ping na dns servery tak mi to párkrát např. ze 100 spadne (90 dobrých/10x - že čas vypršel). Ale jinak časy jsou dobré okolo 30 až 65ms. Nemůžu hrát fifu online, protože je závislá na pingu. Jak to vyřešit?????? :-/ :-/
Jak dobré, je mít Filipa....
Smajchl
Junior

Odeslat příspěvekod infmtk 11. 8. 2005 10:15

Myslim ze ty to nevyresis. Bude to problem tveho poskytovatele internetu. Je normalni ze obcas napise vyprsel limit, ale 90/10 je pomerne dost.
Přístroj, který je pod proudem, vypadá stejně jako ten, který není, jen je jiný na dotek.
infmtk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Patrix 11. 8. 2005 10:16

Se domluv s providerem jestli nema slabe AP nebo jestli bys nemel ty vymenit antenu ... ;-)
Patrix
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Smajchl 11. 8. 2005 10:28

myslím, že na půl kiláčku přímá viditelnost, je anténa směrová 16dbi yagi docela dost ne???! Zkusím mu napsat........
Smajchl
Junior

Odeslat příspěvekod infmtk 11. 8. 2005 10:33

Pokud mas dobry signal tak vymena anteny za silnejsi nejspis nic nevyresi.
Mozna to tam mas taky rusene nekym jinym.
Přístroj, který je pod proudem, vypadá stejně jako ten, který není, jen je jiný na dotek.
infmtk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Patrix 11. 8. 2005 11:09

Proste zalezi na domluve s providerem :roll:
Patrix
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Fang 15. 8. 2005 10:16

Muze to byt zpusobeno nekvalitnim ap na strane providera. Spoustu ISP cpe jako AP ty nejvetsi kramy na trhu .
Fang
Junior

Odeslat příspěvekod Smajchl 17. 8. 2005 08:56

a nedá se to nějak ošálit, abych mohl hrát po netu? Nějak ty pingy, abych kvůli 10 špatným nehapal..............
Smajchl
Junior

Odeslat příspěvekod Vikt@r 23. 8. 2005 14:00

nedá, ztracený paket ti to prostě shodi. S tim nic nenadelas.
Vikt@r
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MITA 23. 8. 2005 17:01

Já jsem tom ještě hůř.Platím si linku 1024/128 ale někdy jedu jenom na 150-250 protože v cestě mě začíná prorůstat pořádnej topol a ten dělá pořádnej bordel.Brzdí to jako prase.Už aby opadalo listí-to bude hukot.
MITA
Junior

Odeslat příspěvekod x-father 23. 8. 2005 20:52

Zkus ping nekam ven a to treba ping http://www.seznam.cz -t -l 500

koukni jaka je ztratovost a pak zkus ping se stejnejma parametrama na tvoji branu - pokud to bude bez problemu, tak je to na strane providera - pokud to bude stejne tak mas spatne spojeni na AP.
x-father
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Fang 27. 8. 2005 18:07

MITA píše:Já jsem tom ještě hůř.Platím si linku 1024/128 ale někdy jedu jenom na 150-250 protože v cestě mě začíná prorůstat pořádnej topol a ten dělá pořádnej bordel.Brzdí to jako prase.Už aby opadalo listí-to bude hukot.o/quote]

Jenom nevim jakej blazen ti po wifi poskytuje 1 Mbps linku, pokud to neni na 5Ghz tak na 2,4 Ghz je to prakticky na nic. Mnoho ISP u tech rychlosti nepremysli a proste prskne takovouhle rychlost, pri malem poctu lidi (do 10) je to jaks taks realizovatelne ale pri vice to nejde. Strop rychlosti pripojeni do netu je na becku 512 Kbps vice uz pak nema cenu , protoze 4-7 Mbps pasmo uz vic proste neobslouzi.
Fang
Junior

Odeslat příspěvekod ijs 27. 8. 2005 18:19

Asi slabý příjem.
Doporučuji test http://www.speedmeter.cz
download a upload.....

JS
ijs
Junior

Odeslat příspěvekod a 27. 8. 2005 19:54

pozrite ake pingy mavam bezne ja:

na kabli, podotykam

Obrázek
a
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Fang 27. 8. 2005 20:06

a píše:na kabli, podotykam

Lokalni kabelovka nebo od vetsich firem typu UPC nebo KARNEVAL ?
Jestli to je nejaky upc-like ISP tak to bych reklamoval a tlacil na ne at s tim neco udelaj.
Fang
Junior

Další stránka