CDMA od Eurotel Internet?

Poskytovatelé a technologie, dial-up, ADSL, kabel, optika, bezdrátové připojení

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod LeoM 28. 9. 2005 19:05

Jak kvalitní je to připojení? prosím poraďte...
LeoM
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ANFI 28. 9. 2005 19:23

ANFI
Junior

Odeslat příspěvekod syn0|exia 29. 9. 2005 10:50

Katastrofa..
syn0|exia
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod HáRoš 29. 9. 2005 11:11

Záleží hodně na místě, kde se připojuješ. U nás na vsi celkem super. Po aktualizaci ovladačů chodí v pohodě, občas se odpojuje, ale nic hrozného. Není ovšem vhodné pro P2P sítě a hry. klasický webbrowsing, pošta apod v pohodě.
HáRoš
Junior

Odeslat příspěvekod syn0|exia 29. 9. 2005 11:22

Takze okrem toho: ze sa odpaja, ze kolise, ze sa vypina modem, ze funguje vlastne len na navsi.., ze nefunguje na p2p, ftp, ze na tom pada IRC i ICQ je inak o.k? :-) Ty si UFO alebo zufalec?
syn0|exia
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Xman 29. 9. 2005 20:23

nebydlím na vsi, a nic mi nepadá rychlost okolo 800kb/s
hraju enemy territory na GZ a úplně bez problémů sice je to můj druhej modem ale je to o.k.
Xman
Junior

Odeslat příspěvekod syn0|exia 29. 9. 2005 20:55

Tak si jeden stastny. Inak mal som tu cest osobne..
Kym sa zbieraly ludia slapalo to vsetkym..
--
Teraz koncia zmluvy a zrazu je aj novy modem :-)

Staci si zaserfovat na nete.
To co sa popisalo koly CDMA je neslychane..
Tolko sa snad pisalo uz len o okupacia v roku 1968...
syn0|exia
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Xman 29. 9. 2005 21:10

lol :D
Xman
Junior

Odeslat příspěvekod Gabelhirsch 29. 9. 2005 21:24

stojí za velký smaradlavý.... ano přesně za to stojí. limitují naprosto neskutečně, síť se dále neposiluje. je to katastrofa. limitovat ftp považuji za vrchol drzosti (p2p tu vůbec nemá cenu zmiňovat, to je zde sprosté slovo). o online tv si můžeš nechat zdát. upload je tak trapný, že trapnější nemůže být. odeslat mail se rovná zázraku. den kdy jsem se do tohohle shitu upsal považuju za nejblbější ve svém životě. na závěr bych dodal něco jako smrt euro... ale dodám spíše "konkurece kde jsi?" "trhu, zakroč"!!!!!!! cdma nikdy více. eurotel tímto extempore v naší rodině skončil (no a nejen v naší...)
Je opravdu nesmysl považovat myšlení za lidský výmysl…
Gabelhirsch
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Gabelhirsch 29. 9. 2005 21:32

ještě dodatek. pokud nemáš jiné východisko, tak s velkou obezřetností to třeba zkus. já osobně lituju. smlouvu jsem po roce bohužel nevypověděl, protože do naší zaostalé vsi vedené zaostalým a omezeným starostou nezavedl telecom adsl (taky žádná výhra, ale alespoň něco), proč by také ano, když "vrchnost" na dotaz telecomu, zda by byl zájem úřadu a školy (takové podmínky zavedení že...), odpověděla, že na pc dělají účetnictví (v účtu...) a píšou v t602... chraň ostatní billova prozřetelnost, aby i vašim sídlům nešéfovala tlupa rudých důchodců! čest jejich památce :(. je to ponaučení pro příští volby. "kandidáty" nad 60 bez mobilu a pc nevolit, rovnou je transportovat do důchoďáku

ps: wifi bohužel není v dosahu a na satelit opravdu money nemám :(
Je opravdu nesmysl považovat myšlení za lidský výmysl…
Gabelhirsch
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Patrix 29. 9. 2005 21:36

LeoM píše:Jak kvalitní je to připojení? prosím poraďte...t/quote]

Děsné.
Patrix
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod JR 29. 9. 2005 21:53

Záleží na tom, k čemu to chceš. Jestli primárně potřebuješ mobilní připojení, tak je to rozhodně lepší než GPRS za předpokladu, že jsi v místě, kde je signál. Mám CDMA od 2.8.2004 a jsem za něj rád, byla to pro mě "revoluce".
Rozhodně ale od toho nečekej plnou náhradu za pevné připojení, to ani technologicky není možné, i když to Eurotel sliboval. Takže jestli nemáš potřebu se přesouvat s notesem v prostoru anebo nebydlíš v místě, kde jiná možnost není, pořiď si něco jiného.
JR
Kolemjdoucí