Chceš obejít omezení FUP na ADSL ČTelecom a stahovat rychle?

Poskytovatelé a technologie, dial-up, ADSL, kabel, optika, bezdrátové připojení

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod hulohulo 29. 10. 2005 16:14

Taky máš "neomezený" InternetExpress od Českého Telecomu a strašně rychle vyčerpáš omezený objem dat FUP?

Tak to vyzkoušej DirectConnect++ hub expreshub.zapto.org:7512 . Ten sdružuje jen uživatele Telecomu a díky tomu můžeme stahovat svou plnou rychlostí a přenesená data se nám dokonce ani nezapočítávají do FUP! Pozor, tenhle hub funguje pouze pro ty kdo mají telecomácké připojení. Nevěřil jsem, tak jsem to vyzkoušel a je to tak.

Ten hub má zatím jedinou nevýhodu, že je málo známý a tudíž tam je málo lidí. Takže čím víc nás tam bude, tím lepší to bude hub a stáhnem toho víc. Proto to sem píšu. Jestli si říkáš že to není možné, tak si přečti http://www.telecom.ic.cz/index.php?opti ... e&Itemid=1 Píšou sice o jiném hubu, ale princip je stejný. Anebo se rovnou připoj a vyzkoušej to na vlastní kůži.

Pozor, připojit se můžeš jen když jsi připojen přes Telecom. Ale skutečně to funguje, zkus expreshub.zapto.org:7512 a budeš zírat. :D
Naposledy upravil hulohulo dne 31. 10. 2005 17:25, celkově upraveno 2
Štve vás OMEZENÍ PŘENÁŠENÝCH DAT ADSL od Č.Telecomu? A víte že muzika, hry a filmy stažené z DC++ hubu --> expreshub.zapto.org:7512 <-- se vám stahují plnou rychlostí i po překročení datového limitu? Ale NEJSTE-LI PŘIPOJENI PŘES Telecom, tak to nefunguje!
hulohulo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jirka47 29. 10. 2005 16:36

U Karnevalu je to podobné:
Lokální síť je IP začínající 10.x.y.z. Rychlost v této síti je sice omezená stejně jako do internetu, ale data se nezapočítávají do limitu. Takže jistá výhoda to je. Jenom nevím jak je to s maskou, jestli to platí i mezi městy. Liší se jiným číslem na pozici x (10.x.y.z). Zkoušel jsem to pouze s maskou 10.x.y.z/16 (tj. na pozici y jiné číslo) a to funguje.
jirka47
Junior

Odeslat příspěvekod psychocowboy 29. 10. 2005 16:41

rychlejsi je ExpressKlik - ten taky maze FUP...8-)
psychocowboy
Junior

Odeslat příspěvekod hulohulo 29. 10. 2005 17:31

Chtěl jsem ho minulý týden využít a na infolince mi řekli že už asi 14 dní nefunguje. Navíc je to za prachy navíc. :(
hulohulo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod psychocowboy 29. 10. 2005 17:42

to je blbost...ffcera mi to jelol....to byl nejaky fake...8))
psychocowboy
Junior

Odeslat příspěvekod Maxicek 29. 10. 2005 17:55

Mne sa to nejak nezda. DC++ ide o spojenie p2p to znamena ze tahas priamo od uzivatelov a nie z hubu. Jedie ze by si tahal od uzivatelov ČTelecom (ADSL co by islo velmi pomaly). Ale aj tak mi to skor pripada ako taky HOAX. Budem rad ked mi to niekto vysvetli a presvedci ma o opaku.
Maxicek
Junior

Odeslat příspěvekod AndrewJ 29. 10. 2005 18:35

Maxicek: právě že jde o to, že taháš od uživatelů českého telecomu...mohou na ten hub jen čtelecomáci
AndrewJ
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod hulohulo 29. 10. 2005 19:09

Můžou se tam připojit jen uživatelé Č.Telecomu a stahují mezi sebou. Proto se neuplatňuje FUP a každý jede na rychlosti kterou má koupenou od Telecomu. Podobně jako filmy ze StarZone, ty se taky nezapočítávají do přenesených dat.

Taky jsem se divil že něco takového může fungovat, ale když mě Telecom díky FUP zkrouhnul na 64kbit tak jsem si ověřil že to fakt šlape.

Jestli jsi na Telecomu, tak to zkus. Jestli nejsi, tak se bohužel nepřipojíš.
hulohulo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod franta.novak 30. 10. 2005 08:02

Mě to nefunguje :-(

Mam ADSL of telecomu a nejde to.

-------------------------------
[08:01:39] *** Connecting to iol.sytes.net...
[08:01:41] *** Connection refused by target machine
-------------------------------
franta.novak
Junior

Odeslat příspěvekod hulohulo 30. 10. 2005 16:16

Tak onen hub na sytes přestal fungovat ale naštěstí jsem našel druhý který funguje úplně stejně: expreshub.zapto.org:7512 Hrr na něj telekomáci ať je tam co nejvíc dat.
hulohulo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Howard 1. 11. 2005 08:47

jirka47 píše:U Karnevalu je to podobné:
Lokální síť je IP začínající 10.x.y.z. Rychlost v této síti je sice omezená stejně jako do internetu, ale data se nezapočítávají do limitu. Takže jistá výhoda to je. Jenom nevím jak je to s maskou, jestli to platí i mezi městy. Liší se jiným číslem na pozici eb]x[/b] (10.x.y.z). Zkoušel jsem to pouze s maskou 10.x.y.z/16 (tj. na pozici b]y[/b] jiné číslo) a to funguje.j/quote]

To jako ze ve vnitrni siti karnevalu bezi nakej dc++ hub, ze ktereho se da stahovat, aniz by se data zapocitaly do limitu?
Have you tried to turn it off and on again?
Windows je ... nikoliv Windows jsou (Windows is ...)
Howard
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod jirka47 1. 11. 2005 19:47

Howard píše:To jako ze ve vnitrni siti karnevalu bezi nakej dc++ hub, ze ktereho se da stahovat, aniz by se data zapocitaly do limitu?

S tím DC++ nevím jestli tam je. Já mám nainstalovaný FTP server na svým počítači a kamarád taky. Jednou jsme zkoušeli přetahovat velký objemy dat a v denním (ani měsíčním) účtování se to vůbec neprojevilo. Prostě jako by jsme ten den nic nestahovali.

Doplněno: našel jsem nějaký info o DC++ v karneval síti: http://hublist.karnevalzone.cz
jirka47
Junior

Odeslat příspěvekod psychocowboy 1. 11. 2005 19:57

lepsi je si na FUP zvyknout...nebo zaradit vyssi rychlost...
psychocowboy
Junior

Odeslat příspěvekod kromec 1. 11. 2005 21:10

Neni nahodou neco podobnyho i u CHELLA?
CPU Zilog Z80 A/3,5 MHz, RAM 48 KB, ROM 16KB, grafika 256x192 bodů v 15-ti barvách,magnetofon ;) :)
kromec
Pokročilý

Odeslat příspěvekod X__ 1. 11. 2005 21:31

Ne! Chci zničit FUP (Fakt Uplná Ptákovina) a hlavně chci zničit ČTc :)
年度新入社員入社式、社長あいさつの概要を掲載しました。
X__
Dočasný BAN

Další stránka