LAN a Hry - v některých hrách se PC nevidí

Poskytovatelé a technologie, dial-up, ADSL, kabel, optika, bezdrátové připojení

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod OoFer 30. 10. 2005 18:57

Ahoj mam dvě Pc propojené křížovim kabelem v XP profesional,přenos dat mi funguje ale s hrama je to horší.Třeba quake3 a bulánci mi chodí ,ale v jinejch hrách se ty Pc nevidí!!!sem amatér!!! zkuste mi poradit prosím

//adams: upraven název threadu.
OoFer
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod christian 30. 10. 2005 19:07

V jakejch hrach to treba nefunguje?
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod OoFer 30. 10. 2005 19:10

Act of war, NFS Hot Pursuit2
OoFer
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jirkapx 30. 10. 2005 19:40

povypinej vsechny firewally na obou pocitacich (nezapomen taky vypnout Windows firewally)

=> pak ti nebude nic blokovat pripojeni ... mozna nekde neco blokuje

3. nastav ve hre jeden pocitac jako Server a dalsim se k nemu pripojis (jako Client)
jirkapx
Junior

Odeslat příspěvekod Gabelhirsch 30. 10. 2005 19:59

povypinej vsechny firewally....

to myslíš opravdu vážně? a co takhle antivir? nemá to taky vypnout? ......

pokud si s tím nevíš rady, požádej o pomoc některého zkušenějšího kamaráda aby ti to ukázal, pravděpodobně tam bude nějaká "blbost" softwarového charakteru. základ je nastavit si připojení ve hře správně
Je opravdu nesmysl považovat myšlení za lidský výmysl…
Gabelhirsch
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Mim0 30. 10. 2005 20:09

Zkus tam pridat protokol IPX/SPX, nektery starsi hry jedou s nim...
Mim0
Junior

Odeslat příspěvekod Mistake 30. 10. 2005 20:28

zkontrolij, jestli tam mas protokol IPX/SPX a TCP/IP ... a zkus na kazdym komplu zadat ip adresu napr. 192.168.1.x a masku podsite napr 255.255.255.0 ... pak to musi fungovat
No rush, be cool!
Mistake
Junior

Odeslat příspěvekod christian 30. 10. 2005 21:11

2Gabelhirsch: Ja nevim co ti vadi.. Kdyz mam treba Kerio tak ten mi zablokuje jakokoliv hru co chce se pripojit pres sit.. Musim ji povolit jinak se nikam nedostanu... I kdyz je pravda ze treba Windows Firewall se treba taky zepta..
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod Forrondur 30. 10. 2005 21:16

a nie su na oboch pc nahodou pouzite rovnake cd keye ?
Forrondur
Junior

Odeslat příspěvekod cuk 30. 10. 2005 21:41

NFS rozchodis v siti jen se specialnim rpogramkem. Jinak ti to nepojede...

Teda alespon ty nejnovejsi...
Kolik programátorů Microsoftu je potřeba k zašroubování jedné žárovky??? - Žádný; Prohlásí tmu za standard.
cuk
Junior

Odeslat příspěvekod Whistler 30. 10. 2005 22:06

christian píše:2Gabelhirsch: Ja nevim co ti vadi.. Kdyz mam treba Kerio tak ten mi zablokuje jakokoliv hru co chce se pripojit pres sit.. Musim ji povolit jinak se nikam nedostanu... I kdyz je pravda ze treba Windows Firewall se treba taky zepta..

A to nehovorim o tom,ze to ma spojene krizenym kablom,tak si myslim,ze sam sebe virusy posielat nebude.To znamena asi,ze nema net,cize taky FireWall a AntiVirus su mu na dve veci
Whistler
Junior