omezení stahovaní

Poskytovatelé a technologie, dial-up, ADSL, kabel, optika, bezdrátové připojení

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod batt 13. 11. 2005 13:00

ahoj potřeboval bych poradit mam udelanou sít a zdílím internet s kamošema pres Wifi U mě je Ap Linksys BEFW11S4 V4 a Všesmerova antena na streše a potreboval mich je nak omezit aby tolik nestahovaly nevím co mam nastavit na ap jestli n ekdo tomu rozumí mužem to pořešit pres icq moje je 223862044 moc díky ps je na tom nasdílenej internet od českeho telekomu 1024/256 díky za každou radu je tam pevna ip adresa
batt
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jirka47 13. 11. 2005 13:31

Jeden můj kámoš pouřívá osvědčený způsob. Domluvou:
Řekne jim "Pánove na měsíc máme limit 40GB dat, to je na každýho 10GB. Takže po dosažení 30GB zablokuju p2p (porty 1024 a výše). Po překročení 40GB vyrazím toho kdo stáhl nejvíc". A funguje to. První měsíc vyhodil jednoho. Druhý měsíc druhýho. Teď jsou sice v pěti (zase přibral - zájemců je dost), ale nikdo si nedovolí překročit limit.
Když jsem se jej zeptal jak to dělá. Tak mi odpověděl "Nesmíš povolit, jak viděj, že si měkej, tak si z tebe dělaj akorát srandu, ale do očí ti to neřeknou".
jirka47
Junior

Odeslat příspěvekod X__ 13. 11. 2005 17:22

Sice je to mimo mísu, ale chováte se jak Telekomouši, proč už si trochu nepřiplatíte a nemáte neomezený ADSL? Když je vás na placení víc ...
年度新入社員入社式、社長あいさつの概要を掲載しました。
X__
Dočasný BAN

Odeslat příspěvekod batt 13. 11. 2005 18:13

X píše:Sice je to mimo mísu, ale chováte se jak Telekomouši, proč už si trochu nepřiplatíte a nemáte neomezený ADSL? Když je vás na placení víc ...e/quote]

nato jsem taky uvažoval ale ty lidi co jsou na mě připojení nemají tolik penez dostal jsem nabídku od CLNETU a za 256 chtejí 3000 bez dane , je to jenom o te domluve ješte jse to muže zmenit je to jen ze začatku
batt
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod X__ 13. 11. 2005 19:46

Já jsem nedávno taky studoval neomezený ADSL bez limitu a FUPu a podobných sraček (mrkni sem pro porovnání: http://www.dsl.cz/index.php?akce=1) a z toho co mám v dosahu nejlépe vychází od Nextry OFFICE 1M (lze i na bázi ČTc) 1024/256 za 2011,- Kč s DPH. Jestli jste 4, tak to máte každý 503 s DPH a to si myslím jde :)

Mě se povedl husarský kousek, tak dlouho jsem vytáčel Nextru do ruda, že mi na můj tarif ADSL zrušili FUP a jakékoli omezování :) huráááá :) A přitom jsem byl jeden z prvních zákazníků ADSL Nextry a nikdy jsem nepřestoupil na jiný tarif s omezováním, platil za to nehorázný prachy a stejně si na mě dovolovali s FUPem ...
年度新入社員入社式、社長あいさつの概要を掲載しました。
X__
Dočasný BAN

Odeslat příspěvekod batt 13. 11. 2005 20:44

na to jsem koukal na tu nextru ale ted mam smlouvu do konce srpna do příštiho roku tak že musíme vydržet do toho srpna :( diky za rady
batt
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rhinos 14. 11. 2005 11:24

a neni lepsi nejakej slusnej poskytovatel pres wifi?telefuckcom sem se rozhod uz pred par lety nepodporovat a ted mam wifi 512mbit bezlimitu za 700kc
rhinos
Junior

Odeslat příspěvekod huspi 14. 11. 2005 11:46

lol, takhle rychli pripojeni nemame ani na koleji 8) tech 512 mbit :twisted:
huspi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod suah 14. 11. 2005 11:53

huspi píše:lol, takhle rychli pripojeni nemame ani na koleji 8) tech 512 mbit :twisted:

to je pravda, tam sa musime uspokojit s obycajnym 100mbit spojenim... :D
suah
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod rhinos 14. 11. 2005 12:10

sorac sem se zamyslel a trosku zabrousil do budoucnosti;)samomze 512 kbit;)
rhinos
Junior