Sháním jakékoliv připojení na net na Spořilově

Poskytovatelé a technologie, dial-up, ADSL, kabel, optika, bezdrátové připojení

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod vcelka.maja 6. 2. 2006 15:15

Dobrý den,
hledám jakékoliv připojení na net. Jedná se o byt na Spořilově - Záběhlice ul. Choceradská a nevím koho kontaktovat na zřízení linky. Jedná se mi jen o brouzdání po netu a nějaký ten mail. Tzn. linka nemusí být vůbec rychlá. Nemůžete mi prosím doporučit nějakého providera? Chtěl bych co nejlevnější linku, zatím jsem dostal akorát nabídku od UPC, ale stojí asi 600 měsíčně a na moje potřeby je zbytečně rychlá a drahá. Díky za jakékoliv info
EDIT: výhled z okna je na Zahradní město

//adams: upraven název threadu.
vcelka.maja
Junior

Odeslat příspěvekod Nouma 7. 2. 2006 14:35

vcelka.maja píše:Dobrý den,
hledám jakékoliv připojení na net. Jedná se o byt na Spořilově - Záběhlice ul. Choceradská a nevím koho kontaktovat na zřízení linky. Jedná se mi jen o brouzdání po netu a nějaký ten mail. Tzn. linka nemusí být vůbec rychlá. Nemůžete mi prosím doporučit nějakého providera? Chtěl bych co nejlevnější linku, zatím jsem dostal akorát nabídku od UPC, ale stojí asi 600 měsíčně a na moje potřeby je zbytečně rychlá a drahá. Díky za jakékoliv info
EDIT: výhled z okna je na Zahradní městol/quote]

Určitě ti tam půjde nějaké Wi-Fi
Nouma
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pocitujlasku 7. 2. 2006 14:52

vcelka.maja píše:Dobrý den,
EDIT: výhled z okna je na Zahradní městol/quote]

Pozicaj si wifi antenu, nejaku PCI kartu a skus zoskenovat siete. ja mam na zahradnim meste vasesit.cz 256/64 za 500Kc bez FUP a inych obmedzeni. funguje stabilne.
pocitujlasku
Junior

Odeslat příspěvekod vcelka.maja 7. 2. 2006 19:58

mám NB a už jsem se pokoušel oskenovat oklí, jednou jsem chytil signál ale ten byl strašně slabej. Takže nějakej poskytovatel tam je, akorát jsem nevěděl kdo. Akorát jsem doufal že se bude dát sehnat připojení tak za 300 Kč, teď jsem se kouknul na ten vasesit.cz a nejlevnější je tam ta 256/64. Škoda Asi půjdu do toho UPC. Ale díky moc za info. Zdravím Standa
vcelka.maja
Junior

Odeslat příspěvekod pocitujlasku 8. 2. 2006 09:07

S wifi v notebooku vela nechytis, je urcene na male vzdialenosti.
pocitujlasku
Junior

Odeslat příspěvekod x-father 8. 2. 2006 09:20

No zapoj externi antenu a signal bude lepsi - muze to byt ale jen neci domaci sit. Pokud mas limit na net 300, tak bude asi problem sehnat neco, pac ty nejpomalejsi pripojeni i pres wifi jsou obvykle tak od 500. V tvem pripade by bylo asi dobre pripojovat se modemem...
ABEL: všichni, kdo odmítají vzít si mé názory za své, jsou idioti.
x-father
Pokročilý

Odeslat příspěvekod mobilemike 11. 2. 2006 19:30

pragl a nema sit pro nenarocne uzivatele :lol: :lol: :lol:

no v mem kraji je neco co by ti vyhovelo...pres den blokace P2P a zakazany sosani velkych souboru - nad 100MB,od 23 do 07h. za 300,-

proste pro obyc.brouzdace :wink:

to je dost smutne ze nc nemas po ruce...a co s nekym vzit UPC za tech 500 a jit napul ?

MMike 8)
mobilemike
Junior

Odeslat příspěvekod alexxa 13. 2. 2006 16:22

tjn, to by bylo dost desny, mit te na dccku i ve dne.... to uz bych asi nesnesla :)
alexxa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mobilemike 13. 2. 2006 16:31

:-/ jako vo co de :-B ja ***** na dc ve dne v noci , skoro furt :lol:

MMike 8)

alexxa píše:tjn, to by bylo dost desny, mit te na dccku i ve dne.... to uz bych asi nesnesla :)
mobilemike
Junior

Odeslat příspěvekod alexxa 13. 2. 2006 16:39

mne je to jasny :))) proto sis nechal smazat vipa u me na hubu :) a hrabal si na me info :)))))))
alexxa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mobilemike 13. 2. 2006 17:50

Ano radsi nechal...nejsem sebevrah :P i tak bych ho nedostal znova - coz neznamena ze ho chcu,jen konstatuju - a na toto tema koncim diskuzi...na jiste veci jsou PM jak tu tak na hubech DC++ a nechcu aby kvuli me i tobe byla tato diskuze uzamcena/smazana ze se nedrzi jeji tema.viz.Faq.

MMike 8)

alexxa píše:mne je to jasny :))) proto sis nechal smazat vipa u me na hubu :) a hrabal si na me info :)))))))
mobilemike
Junior

Odeslat příspěvekod SpořilovNet 25. 2. 2007 20:58

Dobrý den.
Za zmínku stojí naše WiFi síť SpořilovNet. Přesně pro Vaš účel 256/256 bez omezení data/čas za 300 Kč/měsíc, cena je konečná. Hledejte SSID sporilovnet.net_michaela, michaela02, KOFIcz14100 ty budou dostupný v místě. Popřípadě nás kontaktujte http://www.sporilovnet.net
SpořilovNet
Kolemjdoucí