Bluetone Premium a nepsaná pravidla FUP

Poskytovatelé a technologie, dial-up, ADSL, kabel, optika, bezdrátové připojení

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Gooden 17. 7. 2006 22:29

Vy co máte ADSL od Bluetone Premium, tedy ADSL bez FUP, setkali jste se ze strany vašeho poskytovatele že by vás nějak napomenul nebo rovnou přiškrtil download při vyšším objemu dat? (100BG a výše)
Gooden
Junior

Odeslat příspěvekod X__ 17. 7. 2006 23:55

Na to jsem se ptal více lidí (například na DC) a každý odpověděl, že ne ... když prý chceš, stáhni si klidně 200 GB měsíčně. Taky si dávám v nejbližší době Bluetone Premium ADSL.
年度新入社員入社式、社長あいさつの概要を掲載しました。
X__
Dočasný BAN

Odeslat příspěvekod botepidemic 18. 7. 2006 00:02

proc ja musim bydlet na tak debilnim miste :cry:
botepidemic
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod X__ 18. 7. 2006 00:13

botepidemic: Jó, taky bych se rád odstěhoval do japonska a měl optiku 10/10 Gb/s :lol: A různé technické novinky se tam prodávají s předstihem a někdy jenom tam :D I ty blbý hajzly mají lepší než u nás :lol:

Japonsky zachod - to je proste luxus!

http://www.flyingczechman.org/index.php?cat=1

O zdejsim zachodu ("woshureto") pise a mluvi snad kazdy, kdo navstivil Japonsko. Je to opravdu luxusni zalezitost - vestavene umyvadlo, kde se voda z kohoutku spousti zaroven se splachovanim, vyhrivane prkenko a hlavne nekolik typu "spodnich" sprch! Neni divu, ze poprve jsem si pripadal spise jak v prototypu nejake miniaturni vesmirne lode, ovladaci panel po prave ruce muze byt hodne slozity. Japonci dotahuji veci do nejmensich detailu. Napriklad vyrobek firmy TOTO nabizi celkem pet druhu sprch - normalni, jemnou, sprchu pro zeny, pohybujici se a masazni. Doma si samozrejme nejprve nastavite proud vody tak, aby dosahl tam, kam ma. Ti, ktere jsem zlakal, by si ale meli pripravit nejmene 100.000 yenu.

Skoda jen, ze volne dostupne verejne toalety obcas naopak byvaji co se tyce luxusu a hygieny na zcela opacnem konci spektra. Hlavne v odlehlejsich mistech narazite casto pouze na tzv. turecke zachody.

Vite, ze japonsky se zachod mimo jine rekne i "bendzo"? Ivan Mladek by se asi divil. A jeste rada na zaver - v Japonsku se na zachode prezouvame!

Obrázek

Komentáře:

Dancer
12.05.05
Diky vlastni zkusenosti doporucuji "hrat" si s ovladacem zachodu jen a pouze v pripade, ze presne vite na co je ktery cudlik a hlavne ze vite, jak je ta ktera funkce nastavena. Me se takhle podarilo (kdyz jsem po ranu, jeste rozespaly, dostal genialni napad jednu funkci vyzkouset) obstastnit se "klistyrem", protoze jsem si nevsiml, ze je sila sprchy nastavena na maximum a jeji teplota rovnez. Verte tomu, ze na probuzeni je to stoprocentni metoda, ale prijemne to rozhodne nebylo.
Alespon jsem ale pobavil protoze pritelkyne, kdyz zjistila proc na zachode jecim jako postreleny, se mohla potrhat smichy...
X__
Dočasný BAN

Odeslat příspěvekod Gooden 18. 7. 2006 06:55

X píše:Na to jsem se ptal více lidí (například na DC) a každý odpověděl, že ne ... když prý chceš, stáhni si klidně 200 GB měsíčně. Taky si dávám v nejbližší době Bluetone Premium ADSL.
Gooden
Junior

Odeslat příspěvekod Gooden 18. 7. 2006 06:59

botepidemic píše:proc ja musim bydlet na tak debilnim miste :cry:
Ber to z té lepší strany, bud rád že vůbec bydlíš :D :wink:
Gooden
Junior

Odeslat příspěvekod X__ 18. 7. 2006 09:45

Ne, FUP není potřeba, v cizině ho mají tarify jen uplně ty nejlevnější, ale TO2 prostě musí rejžovat na všem :P
X__
Dočasný BAN

Odeslat příspěvekod Tomasek1234 18. 7. 2006 12:28

Presne tak. Bohuzel ten kdo to odnasi nejvic je uzivatel. :(
DSL je pekna vec ale dobre veci jako Bluetone jsou zatim pro hodne lidi nedostupne :( Takze pro nas zatim zustava WiFi jako rozumna alternativa. :)
Phenom™ X4 Quad-Core Black Edition 9950 2.6GHz 125W socket AM2+ ,BOX, 4GB RAM, ATi HD4850, Samsung SpinPoint F1 1TB, Samsung 2053BW, 20'', Seasonic :)
Tomasek1234
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Tomasek1234 18. 7. 2006 12:28

Presne tak. Bohuzel ten kdo to odnasi nejvic je uzivatel. :(
DSL je pekna vec ale dobre veci jako Bluetone jsou zatim pro hodne lidi nedostupne :( Takze pro nas zatim zustava WiFi jako rozumna alternativa. :)
Phenom™ X4 Quad-Core Black Edition 9950 2.6GHz 125W socket AM2+ ,BOX, 4GB RAM, ATi HD4850, Samsung SpinPoint F1 1TB, Samsung 2053BW, 20'', Seasonic :)
Tomasek1234
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Nargon 18. 7. 2006 12:54

Tomasek1234 píše:Presne tak. Bohuzel ten kdo to odnasi nejvic je uzivatel. :(
...

Vzdy kdyz se neco dela, tak to odnese koncovy zakaznik.
Firma nikdy. Ta kdyz ma penize tak uplati na spravnych mistech, a donuti sveho prodejce ten limit zrusit, nebo ten limit zavede pro sve zakazniky.
Nargon
Moderátor

Odeslat příspěvekod Bigis 18. 8. 2006 16:18

Jdu to Premium ADSL. Teď mám komunisty a FUP mě uř nebaví. Budu teď s 15GB do konce měsíce na (skoro)nule. Takže přestupuju určitě. Břevnov, tady to jede. Beru 2048 za cca 1100 s DPH a ruším kompletně telekom i s číslem. (takže bez paučálu za telefon)
GB GA-EP45-UD3R | Core 2 Quad Q9300 + AC FREEZER 7| HyperX 4GB 800MHz | WD SE16 640GB + 2TB | GB 9800GTX+ 1GB | Genius SW-HF 5.1 5000 LW
Bigis
Junior