MAGIO - reálne skúsenosti?

Poskytovatelé a technologie, dial-up, ADSL, kabel, optika, bezdrátové připojení

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Puchino 30. 10. 2008 17:08

atec píše:
Puchino píše:... Mam prace nad hlavu ale vidim ze idem zalohovat router...

Ako sa dajú odzálohovať nastavenia HAG-u Vigor? Nenašiel som v jeho menu žiadnu takú položku...
Vďaka.

V podani brandingu T-COMu to znamen urobit screenshoty jednotlivych nastaveni :-D
Bart wrote: I will use Google befor asking dumb questions.
Puchino
Junior

Odeslat příspěvekod Puchino 30. 10. 2008 17:12

hans12 píše:Neviem,čo je na tom smiešne.Počul som v prevádzke u kamošov oba stb.A ten Kiss je oveľa hlučnejší.Nezniesol by som,keby mi pri pozeraní telky hučal ten Kiss,hlavne v noci,keď je všade ticho..

Neviem kedy si porovnaval hlucnost STB ale po poslednom update sa teda aspon tri STB Kiss ktore mam moznost pravidelne sledovat (doma 1x a u rodicov 2x) sa stisili na taku hladinu hluku ze ju jednoznacne nevnimam.
Puchino
Junior

Odeslat příspěvekod Morfeus211 30. 10. 2008 18:22

jj Kiss je lepší, Motorola mala problémy s updatom, kdežto Kiss nie (alebo veľmii málo)
Gigabyte G33-DS3R, Intel Core 2 Duo E6550, Sapphire HD2600Pro 512MB, 2x1GB DDR2 Kingston 667, 80 GB Maxtor, 500GB Seagate, 250GB WD, 640GB WD, LG GH20NS10 SATA black, X-FI Xtreme Gamer
Morfeus211
Junior

Odeslat příspěvekod Puchino 30. 10. 2008 19:00

Neviem ktory STB je lepsi ale Kiss uz nema take problemy s hlukom ako kedysi
Puchino
Junior

Odeslat příspěvekod sowiet 30. 10. 2008 19:01

irištek píše:Ja mám od včera tiež Kiss, hoci to mala byť podľa zmluvy Motorola, najprv mi dodali ruter, asi pred 20 dňami a box až včera po asi 5 urgenciách. Mne na Hustler funguje 1111.
Neviem sa rozhodnúť či sa mám sťažovať a chcieť Motorolu, alebo sa na to vykašlem. Vie mi niekto povedať ktorý z boxov je lepší? Nejaké parametre som porovnávala, ale aj tak by som vedela názor väčšiny.

mam kiss a vice-mene spokojnost. ale nemam moznost to porovnat s motorolou.
sowiet
Junior

Odeslat příspěvekod maniakomp 30. 10. 2008 20:21

Morfeus211 píše:jj Kiss je lepší, Motorola mala problémy s updatom, kdežto Kiss nie (alebo veľmii málo)

vo svojej podstate nedolezite, vratil sa povodny klient a po 2 dnoch bez problemov prebehol update na noveho klienta. jedine zdrzanie bolo ze mozaika nesla ihned. aj tak to ale nevyuzivam.
co ale potesilo je vypinanie hdd po cca 1 min.

z boxov je podla mojho nazoru a za tym si budem stale stat lepsie zvladnuta konstrukcia a riesenie motoroly /napajanie, vetranie atd./
mam moznost porovnavat aj motorolu aj kiss-y a kazdemu radsej odporucim motorolu ako kiss.

gl & hf
maniakomp
Junior

Odeslat příspěvekod Harl 30. 10. 2008 22:34

ty odporucit mozes, ale nakoniec t-com rozhodne :-)
Harl
Junior

Odeslat příspěvekod irištek 31. 10. 2008 01:46

No veď aj rozhodlo a asi sa mi nebude chcieť s nimi bojovať, takže zostanem pri Kisse. Hlučný sa mi zatiaľ nezdá. Technik mi tiež povedal, že pri samoinštalačnom balíčku dostane klient Motorolu a ja som samoinštalačný balíček mala. Po tom, čo sa mi z T-Comu dva razy ospravedlnili za nedodaný box, mi volal technik, že to dostal nahlásené ako poruchu a kým som sa spamätala, mala som už od neho pripojený box, ruter som už mala pripravený, takže to mal bez práce.
irištek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jozefZ 31. 10. 2008 15:41

Ahoj.Ak Ti nevadí kopa balastu na začiatku programu, zadaj nahrávanie podľa programu ( pri nastavení stlač rekord) a ukončenie daj presne alebo 5 minút po. Mal by si mať zachytený celý film alebo reláciu.
jozefZ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod madonnamia 31. 10. 2008 18:15

hans12 píše:Neviem,čo je na tom smiešne.Počul som v prevádzke u kamošov oba stb.A ten Kiss je oveľa hlučnejší.Nezniesol by som,keby mi pri pozeraní telky hučal ten Kiss,hlavne v noci,keď je všade ticho..
Čo je na tom smiešne?, no veď si to prečítaj, je to ako keby šlo o to či trest smrti, alebo nevina a keď ti povedia nevina, tak si tak vydýchneš že:
hans12 píše:vydýchol som si
Ja môj KISS 301 vôbec nepočujem a HDD mi vypína tak po cca. 20sek. v StandBy. S vetraním ani prehrievaním nemám absolútne žiadne problémy, občas má nejaké muchy, ale je to zanedbateľné. Takže by som to nikdy takto veľmi neprežíval.
Asi tak ;-)
madonnamia
Junior

Odeslat příspěvekod mimi 31. 10. 2008 20:46

neviete ci t-com nezaradi do magia novy slovensky hudobny tv kanal musiq1?
mimi
Junior

Odeslat příspěvekod maniakomp 31. 10. 2008 20:59

Harl píše:ty odporucit mozes, ale nakoniec t-com rozhodne :-)

:) rozhodnut ano, ale teraz bezia na samoinstalacie iba motoroly , takze radsej kazdemu poviem ber samoinstalaciu, a potom to v pohodke za par minut rozbeham :D A ak nahodou nieco zblbne pri objednavke tak to vyriesime par telefonatmi a pripadne navstevou technika :)
maniakomp
Junior

Odeslat příspěvekod atec 1. 11. 2008 10:49

Prebehla už u niekoho aktualizácia fw. v HAG-u? Podľa tcomaka sa to malo udiať do 1. 11., u mňa zatial ver. 3.1.3.
atec
Junior

Odeslat příspěvekod Raduliak 1. 11. 2008 11:00

tcomak píše:Warning!!!: od 27.10. priblizne do 1.11. bude prebieha upgrade fw v hagu vigor 2700 na verziu 3.1.4. Bude to prebiehat priebezne pocas celeho dna /pretoze dost ludi si na noc vypina hagy/.Mozny vypadok sluzby na par minut./natiahnutie FW+reštart hagu/

Vazeni, prebehol niekomu upgrade FW hagu? Mne doteraz neprebehol. Ma na to vplyv zmenene uzivatelske heslo? Inak spokojnost so sluzbou Magio je pomerne velka az na obcasne zablbnutie DO Kiss-u, raz za cas sa rozsype obraz ale dva tyzdne som nic nezaregistroval :-D . S prehrievanim set boxu nemam problem, ako som tu niekde spominal, dal som za Kiss 12V ventilator - ma take nizke otacky pri napajani z 5V ze ho nepocut, odber cca 20mA takze z USB konektora Kiss-u je ho mozne napajat bez akychkolvek obav. Po tejto uprave je uplne studeny a vyhrieva miestnost :-D . Okrem ineho Motorla ho tam ma tiez a je ho pocut ovela viac. Ak ma niekto zaujem zaslem foto :-D .
Raduliak
Junior

Odeslat příspěvekod marian909 1. 11. 2008 12:27

Ja mam KISS a tiež nemám žiadny problém z prehrievaním aj po celodennej prvácke je len mierne teplí okolí zdroja ...mam ho uložený voľne na poličke a hlučnosť je tiež takmer nulová
marian909
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka