MAGIO - reálne skúsenosti?

Poskytovatelé a technologie, dial-up, ADSL, kabel, optika, bezdrátové připojení

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod NovaD 1. 3. 2009 08:53

Skoda,ze sa do stremu zacne ukladat az vtedy,ked program PAUSE-nes :hm
V kazdom pripade nerob paniku,lebo... "Errare humanum est" :)
NovaD
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jami 1. 3. 2009 08:56

da sa na magiu zvysit upload ako je to pri klasickom nete? ak hej tak kolko to stoji mesacne naviac?
www.imagehosteronline.com - miesto pre vase obrazky
jami
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ajven50 1. 3. 2009 08:58

NovaD, nechapem, co chces povedat, co znamena ukladat do stremu ? Program sa uklada od prepnutia na kanal, takze sa da po toto miesto vratit.
Ajven50
Junior

Odeslat příspěvekod Mirecx 1. 3. 2009 10:05

NovaD píše:Skoda,ze sa do stremu zacne ukladat az vtedy,ked program PAUSE-nes :hm


Jednoducho napisane, hned ako prepnes kanal, HDD zacne nahravat do tych 90 min, dovtedy, dokial neprepnes na iny kanal. ked zaplni tych 90 min, zacina od zaciatku, cize prepisuje data.
Nezalezi ci film pozeras, real, alebo zo zaznamu - zo streamu, HDD stale zapisuje.
Mirecx
Junior

Odeslat příspěvekod NovaD 1. 3. 2009 10:11

Chcem to povedat,ze ked jednoducho zapnem STB tak sam od seba nezacne stream nahravat,tzn. ze nemozem pretocit nikde,ale ked dam PAUSE tak vtedy si zu ten stream zacne nahravat :tleskani
V kazdom pripade nerob paniku,lebo... "Errare humanum est" :)
NovaD
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ajven50 1. 3. 2009 10:17

Tak to mas asi vynimocny STB, lebo co ja viem, tak ostatnim nahrava, tak ako to popisuje Mirecx
Ajven50
Junior

Odeslat příspěvekod tcomak 1. 3. 2009 10:21

thomas7273 píše:niekedy ked pozeram TV mi naskoci ze program je zablokovany a na obrazovke mam kladku pri tom program je dostupny aj pre deti.........


áno,o tomto probleme sa vie.Pri aktívnej rodičovskej kontrole resp.aktívnom adult zámku na stb sa stáva,že zámok na obrazovke sa objaví aj na kanaloch,kde by nemal byť. /napr.detské,hudobné/.Tento problem je trošku závažnejšieho charakteru a bolo to reportované dodávatelovi platformy.Pokým sa tento problem oficialnie neodstráni /na obdobie sa ma nepýtaj ;-) / a vyskytne sa ti zámok na obrazovke,kde by nemal byť,malo by pomôcť prepnúť na iný kanál a vzápätí sa vrátiť späť.Zámok by tam už nemal byť... :roll:
tcomak
Junior

Odeslat příspěvekod Flymaster 1. 3. 2009 10:27

Mam taku otazku, asi najskor na tcomaka... Odkial berie T-com programy od jednotlivych TV, ktore su potom ulozene v EPG? Lebo sa mi zda, ze JOJka v poslednom case (uz vyse tyzdna) uvadza najma cez vikendy same blbosti. Filmy podla EPG startuju az vtedy, ked realne vlastne skoncili a vcera (sobota 28.2.2009) podla EPG malo ist "Najlepsie pocasie" od 20:00 do 23:00.. to kolko by o pocasi hovorili? :shock:
PC: GIGABYTE P55-UD3, INTEL Core i5-750 2.66GHz, 2x2GB DDR3 1333MHz Corsair,GIGABYTE N250ZL-1GI, 1GB DDR3 - NVIDIA GeForce GTS250, DELL WFP2208
TV+NET: T-Com Magio Komplet + HBO, Cinemax, HD, Internet 2MB
Mobil: T-Mobile, Sony Ericsson T715
Flymaster
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NovaD 1. 3. 2009 10:36

To NAJLEPSIE POCASIE bol film :lol: :lol: :lol: Normalne aj v klasickom TV programe to tak bolo...Ale aj ja som si vsimol nejake casove posuny a chybicky v EPG :-|
V kazdom pripade nerob paniku,lebo... "Errare humanum est" :)
NovaD
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Flymaster 1. 3. 2009 11:16

NovaD píše:To NAJLEPSIE POCASIE bol film :lol: :lol: :lol: Normalne aj v klasickom TV programe to tak bolo...Ale aj ja som si vsimol nejake casove posuny a chybicky v EPG :-|


Podla papieroveho programu aj podla toho, co hovorili v telke, bol film "Pozna ju ako svoje boty: ;-) ale to je jedno, nahravat som to nechcel, len som chcel poznamenat, ze v EPG je dost chyb... ja viem, ze je napisane asi podla toho, co dodaju TV, ale chcelo by to aj aktualizovat, nie nechat tam to, co bolo napisane na zaciatku..
PC: GIGABYTE P55-UD3, INTEL Core i5-750 2.66GHz, 2x2GB DDR3 1333MHz Corsair,GIGABYTE N250ZL-1GI, 1GB DDR3 - NVIDIA GeForce GTS250, DELL WFP2208
TV+NET: T-Com Magio Komplet + HBO, Cinemax, HD, Internet 2MB
Mobil: T-Mobile, Sony Ericsson T715
Flymaster
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NovaD 1. 3. 2009 13:04

Dalsie chyby v EPG :!: Pozrite si teraz EPG pre JOJku...Podla EPG by malo byt od 13:00-13:30 Autosalon,avsak od 13:00 je podla normalneho programu Zvieracia klinika...Aj na JOJke terav aktualne davaju zvieraciu kliniku...

Aktualny cas : 13:04
V kazdom pripade nerob paniku,lebo... "Errare humanum est" :)
NovaD
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bezname 1. 3. 2009 13:20

usiacik20 píše:dik ale mam obrovske lcd samsung... no a nakoniec som to spojazdnil tak ze aj TV sa mi da plne ovladat a aj domace kino....


prosim, prezrad kody, alebo mi napis PM...
mam lcd samsung LE37A656.
DAKUJEM
bezname
Junior

Odeslat příspěvekod usiacik20 1. 3. 2009 13:46

bezname píše:
usiacik20 píše:dik ale mam obrovske lcd samsung... no a nakoniec som to spojazdnil tak ze aj TV sa mi da plne ovladat a aj domace kino....


prosim, prezrad kody, alebo mi napis PM...
mam lcd samsung LE37A656.
DAKUJEM



no presny kod ti nepoviem, lebo neviem ktory z nich to je ale musis vyskusat vsetky... ja som sukasl zaradom vsetky a bol to niektory hned z prveho riadku.... ale ktory, to naozaj neviem...nepamatam si
usiacik20
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tcomak 1. 3. 2009 13:49

NovaD píše:Dalsie chyby v EPG :!: Pozrite si teraz EPG pre JOJku...Podla EPG by malo byt od 13:00-13:30 Autosalon,avsak od 13:00 je podla normalneho programu Zvieracia klinika...Aj na JOJke terav aktualne davaju zvieraciu kliniku...

Aktualny cas : 13:04



takže ešte raz,EPG dodáva "zodpovedná" firma zoznam s.r.o. ,ktorá v epg robí kiksy,bud nesedí alebo pre istotu nie sú tam žiadne dáta.Na tento stav sme upozornovali už x,y,z - krát zodpovedných menedžerikov,ale tí...no comment.Asi majú v zozname s.r.o. akcie,ked ich stále uprednostnujú.Na epg server je implementovaný "list" dotyčným dodávateľom zo stránky http://www.zoznam.sk ,podlink : program.Ak si tam klikeš,uvidíš aké sú tam popísane blbosti a porovnať s programom v tvojom stb. Napr. dnes na spomínanej jojke,aj večerný program.Správy asi nebudu trvať do 23:00,že?/ iné www stránky ponúkajúce program televizií sú v poriadku.Napr. tv-program.sk,alebo: program-online.tv.
No stačí už len dúfať,že sa kompetentní čoskoro prebudia a pošlú dodávateľa epg do hája.
tcomak
Junior

Odeslat příspěvekod Mirecx 1. 3. 2009 14:07

NovaD píše:Chcem to povedat,ze ked jednoducho zapnem STB tak sam od seba nezacne stream nahravat,tzn. ze nemozem pretocit nikde,ale ked dam PAUSE tak vtedy si zu ten stream zacne nahravat :tleskani


PS: nemoze ti nieco STB nahreavat, ked je vypnuty.
PS2: Zapni TV, pak STB, aktualny program ti zacina nahravat od bodu, kedy si STB zapol, to mi nevypravaj, ze ti zacina nahravat, az po pauze, to je somarina, spytaj sa druhých, uvidis.
Mirecx
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků