MAGIO - reálne skúsenosti?

Poskytovatelé a technologie, dial-up, ADSL, kabel, optika, bezdrátové připojení

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod tcomak 18. 7. 2009 13:53

V tejto chvíli s tým rádiom ťažko povedať,či má súvis s búrkou /vizuálnu hlášku "no signal" neuvidíme :D / .Ešte stále je obloha ako mlieko,dážd ako svina ;-] .chvílu počkajme nech sa to "ustáli" a potom sa uvidí.
tcomak
Junior

Odeslat příspěvekod benďo 18. 7. 2009 14:11

Zvolen sekier 15:10 tie rádiá nejdu ani mne...
benďo
Junior

Odeslat příspěvekod tcomak 18. 7. 2009 14:15

benďo píše:Zvolen sekier 15:10 tie rádiá nejdu ani mne...

už sa na tých rádiach pracuje.Tam bude treba urobit po výpadku signalu rekonfig prijímačov,nezvyknú nabehnúť samé od seba.
tcomak
Junior

Odeslat příspěvekod ScorpionSX 18. 7. 2009 15:08

Trenčín JUH, 16:09 - búrka jak prasa (chudáci na Pohode), ale všetko ide ako má, vrátane rádií.
btw, všimli ste si že v žiadnej mozaike nie sú tieto nové HD kanály??
ScorpionSX
Core i5 3450 | 8GB DDR3 | HD7850 2GB | 120GB SSD | 2TB HDD | 24" LCD
DELL XPS™ M1330 | DELL OptiPlex™ 990 MT
APPLE iPhone 4S 16GB | APPLE iPad (2012) 16GB WiFi
ScorpionSX
Junior

Odeslat příspěvekod benďo 18. 7. 2009 15:11

Mám takýto problém, po prepnutí na discovery HD, mi po chvílke zmizne obraz, a tv vypíše následovnú hlášku:
Nie je možné zobraziť video cez HDMI. Chyba v HDCP.(H1005)

BOX KISS, pripojenie HDMI, pomer obrazu 1080, ale robí to aj pri 720. V čom by mohol byť problém? BOX ALEBO TV?
benďo
Junior

Odeslat příspěvekod tcomak 18. 7. 2009 16:36

benďo píše:Mám takýto problém, po prepnutí na discovery HD, mi po chvílke zmizne obraz, a tv vypíše následovnú hlášku:
Nie je možné zobraziť video cez HDMI. Chyba v HDCP.(H1005)

BOX KISS, pripojenie HDMI, pomer obrazu 1080, ale robí to aj pri 720. V čom by mohol byť problém? BOX ALEBO TV?

ako píšeš hlášku ti píše tv nie box.pravdepodobne tv nevie spracovať nastavený signál z boxu.Chybu by som hladal v nastaveniach tv.
tcomak
Junior

Odeslat příspěvekod mmacoo 18. 7. 2009 17:19

dnes som prvy krat rozbehol aj Discovery HD a ten obraz je fakt slusny..takze ten problem so zvukom je len pri HBO HD a len pocas filmu,akonahle skonci film,zvuk zosilnie,co je dost neprijemne,hlavne,ked pozeram film v noci..dufajme,ze to nejako poriesia..inak je to parada..
mmacoo
Junior

Odeslat příspěvekod benďo 18. 7. 2009 17:25

Takto, TV mi to zobrazuje normálne, niekedy to funguje celý deň, niekedy mi to spraví po 5 min. niekedy to ide 30 min., je to rôzne, niekedy pomože keď prepnem na SD kanál a vrátim s5, niekedy ani to. Problém je, že BOX preniesť nemôžem(teda môžem, ale u kolegu aj tak nepôjde), a 82 cm TV sa mi prenášať tiež veľmi nechce :shock:
benďo
Junior

Odeslat příspěvekod pet52 18. 7. 2009 17:29

benďo, čo máš za pripojenie ?
pet52
Junior

Odeslat příspěvekod benďo 18. 7. 2009 18:26

BOX to TV - HDMI
a inak cez Ethernet.
benďo
Junior

Odeslat příspěvekod TomazyHD 18. 7. 2009 22:24

na hbo mi vadi len jedna vec ze velmi casto opakuju jeden a ten isty film viackrat
Optical 40 Mbit/s
TomazyHD
Junior

Odeslat příspěvekod jeden_clovek 19. 7. 2009 07:28

TomazyHD - to robia, ale skoro všetci. Zober si dokumentárne kanály, alebo aj ostatné filmové - Filmbox, Filmbox Extra a potom Axn Scifi či Crimi. Len pri HBO to zamrzí o to viac, že človek si za neho extra platí.
jeden_clovek
Junior

Odeslat příspěvekod karioll 19. 7. 2009 10:39

keby sa aspon dalo hbo 2 a hbo komedy nahravat na dvd rekorder...........
karioll
Junior

Odeslat příspěvekod thomas7273 19. 7. 2009 11:22

Co sa tyka radii tak magio tam ma niekolko chybyciek a to napr:ze Radio Patria U uz neexistuje meme uz len madarsku Patriu na Patrii U vysiela asi SRo6 Radio Slovakia International internetove vysielanie mohly by to opravit....a tiez taka mensia chyba ze 1.z Patrii je pisana s malim pismom ina z velkym tak vyzera to trochu cudne ale to je nepoctatne ....No mohly by tam doplnit nejake radia zahranicnych sa asi nedockame tak aspon vsetky slovenske radia aj regionalne ....bol by s tym nejaky problem???
thomas7273
Junior

Odeslat příspěvekod camilo 19. 7. 2009 12:34

prosim ta kolko ludi bude pocuvat zahranicne radia? skoda ze motorolla nema display aby clovek nemusel mat zapnutu tv ked pocuva radio. da sa prepojit box na nejaky zosik a pocuvat radio aj bez zapnutej tv? nemam to ako skusit, preto sa pytam.
Asus ZenBook UX305CA / 8GB RAM / 256GB SSD / Dell 2209WA
Linux / HP UX
Lumia 950
history: Blackberry Classic - Iphone 4s - Razr I - Blackberry 9780 - HTC Desire - MDA Compact IV - Orange SPV M700 - Qtek S200 - MDA Compact I - hp2210
camilo
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka