MAGIO - reálne skúsenosti?

Poskytovatelé a technologie, dial-up, ADSL, kabel, optika, bezdrátové připojení

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Robocop3 12. 10. 2009 08:16

Podarilo sa vyriešiť aj nefunkčnosť nahrávania, ako som sa dozvedel po telefonáte na magio linku, keď som si v piatok bol v T-centre objednať druhý STB, tak tá slečna mi prehodila nahrávky na druhý STN (tatung bez HDD :-)) ), a z prvého STB (Motorola) mi to odpojila. To už je sila. Ona to prehodila hneď, aj keď sa tomu veľmi čudoval pán na telefóne, a technici to dávajú naspäť už druhý deň. Dúfam že sa im to podarí aspoň do tých troch dní :-((.
Robocop3
Junior

Odeslat příspěvekod pet52 12. 10. 2009 17:44

Kto z lokality Zvolen má optiku net a prezradí kvalitu pripojenia : pády, nefunkčnosť a doba porúch do odstránenia ? Vďaka.
pet52
Junior

Odeslat příspěvekod benďo 12. 10. 2009 18:52

Zvolen sekier: pády - asi dva, možno tri za 1,5 roka,
Odstránenie: jeden čo si pamätám, sobota cca 23:30, pád, telefonát na 0800123777, cca o 0:30 o5 funkčné.
benďo
Junior

Odeslat příspěvekod pet52 12. 10. 2009 20:35

Vďaka za odpoveď. Nik ďalší ? Takže ak sa nemýlim vrelo doporučuješ ?
pet52
Junior

Odeslat příspěvekod pet52 12. 10. 2009 20:46

Benďo môžeš hodiť rýchlosti ? Dodržiavajú aspoň zhruba ?
pet52
Junior

Odeslat příspěvekod zazou 12. 10. 2009 21:06

pet52 píše:Benďo môžeš hodiť rýchlosti ? Dodržiavajú aspoň zhruba ?

Ak ti postačí moja odpoveď - internet a neskôr aj mágio mám od počiatku od telkomu. Začínal som na DSL s downloadom 256kb/s, absolvoval všetky postupné zvyšovania až po magio cez DSL. Možem ti povedať, že rýchlosť bola vždy na hornej hranici, alebo aj rýchlejšie. Napr. magio na metalike deklarovaný download 2 Mb/s - v skutočnosti okolo 2450kb/s. Teraz mám Comfort 3 (40Mb/2Mb) v skutočnosti 49-55Mb/s. a upload okolo 2.7 Mb/s. Možno že som mal dobrú polohu od ústredne ale netom od telekomu som absolútne spokojný aj napriek o trochu vyššej cene napr. v porovnaní s "pomarančom" ktorý mimochodom máme v baráku tiež. Som z BB.
zazou
Junior

Odeslat příspěvekod Pietro (novy) 12. 10. 2009 22:36

zazou píše:Možem ti povedať, že rýchlosť bola vždy na hornej hranici, alebo aj rýchlejšie.

Potvrdzujem. U mňa je na na linke 2048/256 rýchlosť zvyčajne 2250/360.
Pietro (novy)
Junior

Odeslat příspěvekod pet52 13. 10. 2009 06:22

Ďakujem všetkým za odpovede. V baraku máme optiku T-comu a doterajšia Wifi na 2,4 nejak začína blbnúť, o rýchlosti ani nevravím. Magio internet Optik 2 by celkom vyhovovalo.
pet52
Junior

Odeslat příspěvekod johny909 13. 10. 2009 07:44

Aky je datovy tok na SD a HD kanaloch pri Magio Optike ?
johny909
Junior

Odeslat příspěvekod petoKUBO 13. 10. 2009 11:45

pet52 píše:Ďakujem všetkým za odpovede. V baraku máme optiku T-comu a doterajšia Wifi na 2,4 nejak začína blbnúť, o rýchlosti ani nevravím. Magio internet Optik 2 by celkom vyhovovalo.

a kde byvas v ZV ? lebo co ja viem je len optika t-com v sekieri (a na stranke to ani nepisu), keby tak chceli ist na ZV-zapad :-]
petoKUBO
Junior

Odeslat příspěvekod pet52 13. 10. 2009 12:58

Ja Sekier. Ale tuším aj Bukovinka a v meste sú potiahnuté v tých kanáloch okolo námestia a aj na Štefánikovej. Ale to neviem určite. Západ mali riešiť ako prvý, všetko pokope a veľa mladých. Aj pomaranč na to s.re . Predpoklady na zavedenie netu ako stvorené.
pet52
Junior

Odeslat příspěvekod petoKUBO 13. 10. 2009 20:26

pet52 píše:Ja Sekier. Ale tuším aj Bukovinka a v meste sú potiahnuté v tých kanáloch okolo námestia a aj na Štefánikovej. Ale to neviem určite. Západ mali riešiť ako prvý, všetko pokope a veľa mladých. Aj pomaranč na to s.re . Predpoklady na zavedenie netu ako stvorené.

no nechapem to ani ja, ale mozno ich to raz napadne ked bude mat kazdy uz inu alternativu, napriklad mne hned ako konci viazanost prechadzam na chello, no co ine mi ostava ved za tu cenu co platim teraz za 2Mbity (magio) mi vynde 30Mbit.
petoKUBO
Junior

Odeslat příspěvekod Pietro (novy) 13. 10. 2009 22:07

Chcel by som sa na niečo spýtať. Ak mám Magio klasik, teda základný balík + 3 programové balíky k cene, môžem si k tomu objednať na pár mesiacov ďalší balík, že? Povedzme, že normálne nepozerám šport, takže nemám športový balík, ale zaujímajú ma MS v hokeji, futbale, Stanley Cup a Liga majstrov, tak si v apríli objednám na 3 mesiace športový balík a potom ho v júli zasa zruším. Aký je najefektívnejší spôsob, ako to urobiť? (aby sa nestalo, že to niekde bude 3 týždne visieť) Osobnou návštevou T-centra, telefonátom alebo mailom na magio@t-com.sk?
Pietro (novy)
Junior

Odeslat příspěvekod camilo 14. 10. 2009 09:29

pokial ma pamat neklame mozes mat len zakladny + 3 programove podla vyberu, cize ked chces nemas sport a chces ho musis jeden zrusit resp ich vymenit, teda nedaju sa 4 baliky...ja som to robil cez telefon a tusim este v ten den to bolo zmenene...
Asus ZenBook UX305CA / 8GB RAM / 256GB SSD / Dell 2209WA
Linux / HP UX
Lumia 950
history: Blackberry Classic - Iphone 4s - Razr I - Blackberry 9780 - HTC Desire - MDA Compact IV - Orange SPV M700 - Qtek S200 - MDA Compact I - hp2210
camilo
Junior

Odeslat příspěvekod garpiak 14. 10. 2009 10:01

Pietro (novy) píše:Chcel by som sa na niečo spýtať. Ak mám Magio klasik, teda základný balík + 3 programové balíky k cene, môžem si k tomu objednať na pár mesiacov ďalší balík, že? Povedzme, že normálne nepozerám šport, takže nemám športový balík, ale zaujímajú ma MS v hokeji, futbale, Stanley Cup a Liga majstrov, tak si v apríli objednám na 3 mesiace športový balík a potom ho v júli zasa zruším. Aký je najefektívnejší spôsob, ako to urobiť? (aby sa nestalo, že to niekde bude 3 týždne visieť) Osobnou návštevou T-centra, telefonátom alebo mailom na magio@t-com.sk?

Prog. balik navyse si mozes objednat napr. za body v max klube 490 bodov/mesiac + doplatok 1 Sk, Balíček je možné objednať aj 1 až 6 mesiacov dopredu, v tom prípade je do okienka "ks" potrebné zadať počet požadovaných mesiacov. Po ukončení obdobia poskytovania zľavy podľa je tento produkt spoplatnený podľa platnej Tarify na poskytovanie elektronickej komunikačnej služby Magio. V prípade, že produkt ďalej nemas záujem využívať treba to oznamit.
garpiak
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka