MAGIO - reálne skúsenosti?

Poskytovatelé a technologie, dial-up, ADSL, kabel, optika, bezdrátové připojení

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Pietro (novy) 14. 10. 2009 10:55

camilo píše:pokial ma pamat neklame mozes mat len zakladny + 3 programove podla vyberu, cize ked chces nemas sport a chces ho musis jeden zrusit resp ich vymenit, teda nedaju sa 4 baliky...

Podľa mňa by to malo ísť, pretože na stránke majú napísané "Cena 1 programového balíčka: 1,98 € (59,60 Sk) mesačne." a tiež "možnosť rozšírenia o ďalšie programové a prémiové balíky".

Inak ďakujem všetkým za odpovede.
Pietro (novy)
Junior

Odeslat příspěvekod tinoj 14. 10. 2009 11:21

samozrejme, že to ide. ja sám mám klasik (tj 3 zo 6 + 1 balík k tomu doobjednaný. a šlape to bez problémov. objednával som cez telefón. na druhý deň mi bol aktivovaný.
tinoj
Junior

Odeslat příspěvekod camilo 14. 10. 2009 11:27

oka super, poprdeli...ja len ze klasik + 3 balicky a konec, dik za info.
Asus ZenBook UX305CA / 8GB RAM / 256GB SSD / Dell 2209WA
Linux / HP UX
Lumia 950
history: Blackberry Classic - Iphone 4s - Razr I - Blackberry 9780 - HTC Desire - MDA Compact IV - Orange SPV M700 - Qtek S200 - MDA Compact I - hp2210
camilo
Junior

Odeslat příspěvekod Thomas82 14. 10. 2009 11:41

Dnes mi prisli obidva STB, zmluva mi este neprisla. Vsetko som zapojil, internet uz funguje pod novym menom a heslom, magio zatial este nejde. Ako dlho ste cakali na sms alebo e-mail ze vam sluzba uz funguje? E-mailom mi prisli nove prihlasovacie udaje, funguju este aj stare a bolo tam pripisane ze mam pockat s instalaciou, na e-mail o aktivacii sluzby.
Thomas82
Junior

Odeslat příspěvekod Flymaster 14. 10. 2009 11:50

Thomas82 píše:Dnes mi prisli obidva STB, zmluva mi este neprisla. Vsetko som zapojil, internet uz funguje pod novym menom a heslom, magio zatial este nejde. Ako dlho ste cakali na sms alebo e-mail ze vam sluzba uz funguje? E-mailom mi prisli nove prihlasovacie udaje, funguju este aj stare a bolo tam pripisane ze mam pockat s instalaciou, na e-mail o aktivacii sluzby.

Ja som si objednaval Magio este vlani cez zakaznicku linku. Potom prisiel technik, lebo bolo premerat linku, ci je Magio mozne zriadit, inak som mal samoinstalaciu... ked odisiel, asi do dvoch hodin mi prisla SMS, ze mam Magio aktivne, no este tyzden som cakal, kym mi pride Magiobox a router kurierom.. cize vsetko rpesne naopak ;)
PC: GIGABYTE P55-UD3, INTEL Core i5-750 2.66GHz, 2x2GB DDR3 1333MHz Corsair,GIGABYTE N250ZL-1GI, 1GB DDR3 - NVIDIA GeForce GTS250, DELL WFP2208
TV+NET: T-Com Magio Komplet + HBO, Cinemax, HD, Internet 2MB
Mobil: T-Mobile, Sony Ericsson T715
Flymaster
Junior

Odeslat příspěvekod Thomas82 14. 10. 2009 12:16

Ako mam vypnut Motorola STB? Ked podrzim tlacitko power tak sa nic nestane stale svieti na zeleno a ked ho drzim dlhsie ako 5sekund tak sa restartuje.
Thomas82
Junior

Odeslat příspěvekod camilo 14. 10. 2009 12:19

vypnut zo zasuvky :D
Asus ZenBook UX305CA / 8GB RAM / 256GB SSD / Dell 2209WA
Linux / HP UX
Lumia 950
history: Blackberry Classic - Iphone 4s - Razr I - Blackberry 9780 - HTC Desire - MDA Compact IV - Orange SPV M700 - Qtek S200 - MDA Compact I - hp2210
camilo
Junior

Odeslat příspěvekod Thomas82 14. 10. 2009 12:31

Na to som prisiel aj ja :-D , len ci sa to da vypnut aj tak aby som to nemusel v kuse vytahovat zo zasuvky.
Thomas82
Junior

Odeslat příspěvekod benďo 14. 10. 2009 16:18

pet52 píše:Benďo môžeš hodiť rýchlosti ? Dodržiavajú aspoň zhruba ?

K rýchlostiam asi toľkoto:
platím si 30MB, teda už nie ale platil som si a výsledok je tu
Obrázek

ale to je na notebooku, na veľkej mašine je to lepšie...
benďo
Junior

Odeslat příspěvekod nicesmiling 14. 10. 2009 16:23

Thomas82 píše:Ako mam vypnut Motorola STB? Ked podrzim tlacitko power tak sa nic nestane stale svieti na zeleno a ked ho drzim dlhsie ako 5sekund tak sa restartuje.

vzadu je vypínač predsa..aspoň na KISS-e je :-)
nicesmiling
Junior

Odeslat příspěvekod tcomak 14. 10. 2009 17:06

Thomas82 píše:Ako mam vypnut Motorola STB? Ked podrzim tlacitko power tak sa nic nestane stale svieti na zeleno a ked ho drzim dlhsie ako 5sekund tak sa restartuje.

motorola klasicky sieťový vypínač nemá.Ak ju chceš napr. na noc uplne vypnuť od napájania a nechceš ju stále vyťahovať zo siete ručne,tak použi napr. predlžovačku so sieťovým vypínačom.Iný spôsob ma momentálne nenapadá.
tcomak
Junior

Odeslat příspěvekod Thomas82 14. 10. 2009 17:27

hm blbo to je vyriesene s tym vypinanim. Ked zapnem magio box tak sa mi objavi na obrazovke take ozubene koliesko ktore sa nehybe a po asi 5 minutach sa objavi velke cervene X. To znamena ze magio mi este neaktivovali?
Thomas82
Junior

Odeslat příspěvekod Pietro (novy) 14. 10. 2009 18:44

Thomas82, máš to na metalike alebo na optike? Na metalike, keď zle zapojíš splitter, tak sa stane presne to, čo popisuješ. Čiže na obrazovke sa objaví ozubené koliesko a potom červené X. V samoinštalačnom manuáli je prehodený biely a čierny kábel.
Pietro (novy)
Junior

Odeslat příspěvekod Thomas82 15. 10. 2009 07:38

Mam to na metalike, pri zapajani som si vsimol ze nieco nie je v poriadku, ked mi nesiel internet, tak som prehodil biely kabel a hned vsetko fungovalo. Mám to zapojené nasledovne:

- z telefonnej pripojky mi ide biely kabel do rozbočovača
- z rozbočovača mi ide červeny kabel do routra (konektor adsl2+)
- z routra ide modry kabel (konektor 1) do PC
- čierny kabel (konektor 4) z routra do STB
- žltý kabel (konektor 3) z routra do druheho STB
Thomas82
Junior

Odeslat příspěvekod Jan_Pavol 15. 10. 2009 13:10

Čaute, všetci Magio a futbaloví fanúšikovia. :D Dnešným dňom končí v ponuke základného balíčka Discovery HD, no odzajtra by mal byť spustený nový prémiový balíček Premium 3, ktorý bude možné objednať za 3,95 € mesačne. Bude obsahovať spomínaný Discovery Channel HD Europe, Discovery Science, Discovery World, National Geographic Wild.

Vie niekto potvrdiť, či ozaj sa zajtrajším dňom pridajú do rastra aj tieto programy? Inak dávam do pozornosti nasledový odkaz:

http://www.t-com.sk/DownloadFile.axd?id ... 6144da4a7a
Jan_Pavol
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka