MAGIO - reálne skúsenosti?

Poskytovatelé a technologie, dial-up, ADSL, kabel, optika, bezdrátové připojení

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod ziwa 30. 10. 2009 23:19

pokazil sa mi Magio box :-(, zaruka na nom skoncila pred mesiacom, takze si ho teraz mozem strcit za klobuk....T-com mi da novy iba do prenajmu...neviete mi niekto poradit, kde by mi opravili ten Box?
ziwa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jami 30. 10. 2009 23:34

hmm mne sa tiez dotentoval dialkovy ovladac a robi si co chce ale dalsi box do prenajmu uz nechcem, ved by som platil 4 eura za 2 boxy a to je uz pekna kopka penazi :/
www.imagehosteronline.com - miesto pre vase obrazky
jami
Junior

Odeslat příspěvekod Mirecx 30. 10. 2009 23:41

Caute vsetci, dlho som nepisal do tohto fora, nemal som dovod, vsetko slape tak ako ma, no v poslednych dnoch som volako nespokojny z rychlostou internetu. Tusim ze to tu bolo spomynane, v rannych hodinach "pohoda" a vo vecernych "pokles rychlosti".
Vie mi niekto povedat, ci tento problem este pretrvava, alebo ako ????
Bo niekedy lezu stránky dost pomaly.

No moja rychlost :
Obrázek

Este jedna vec, UPLOAD sa da ako a za kolko zvisit ????? Dakujem
Mirecx
Junior

Odeslat příspěvekod Monse 31. 10. 2009 05:32

Problem so znizenou rychlostou a zvysenymi pinga sa zazracne fixol u mna predvcerom (stvrtok) vecer po zavolani na technicku podporu, som to troska psychicky uz nezvladal... jedine co ti odporucim, tak je volat a skusat to, pretoze inac sa veci nepohnu. Evidentne tam mali nejaku softwarovu zalezitost, ktora isla aj na pockanie za behu fixnut.

predpokladam, ze mas turbo 3, tak za 1 euro sa da aktivovat 2x up na celu dobu viazanosti, pricom mesacne uz neplatis nic.

@ziwa: boxy sa urcite neopravuju uz dnes, resp mozno tak u vyrobcu vramci zaruky

@jami: tak to ti zostava uz len nastudovat EPG dopredu :-P .... btw skus pouzit MAX Klub body, myslim ze okolo 500 bodov = 1 mesiac
Monse
Junior

Odeslat příspěvekod madonnamia 31. 10. 2009 07:07

Nechápem, ak je BOX v prenájme, tak nie je možné ho reklamovať? :hm
madonnamia
Junior

Odeslat příspěvekod ziwa 31. 10. 2009 10:38

ak je BOX v prenajme, tak ho mozes reklamovat a vymenia ho bez problemov, ale ja mam MAGIO zriadene este v case, ked som si BOX musela kupit, a teraz sa z toho T-com vyzul :-S
ziwa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jami 31. 10. 2009 10:43

presne ako pise ziwa, kedysi si si box kupil a teraz ked ti nieco na nom nejde tak ti ho sikovne vymenia ale uz platis zan mesacny najom
jami
Junior

Odeslat příspěvekod fyzik. 31. 10. 2009 11:26

Geniusss píše:No konecne som nasiel niekoho v predajni , co sa v Magiu naozaj vyznal a vedel aj nejake veci zistit... zaujimave, ze rano v tej istej predajni mi jedna pani nevedela povedat nic preco to meska..

Tak ten pan mi zistil presne kedy bol do systemu zadany vchod ako vykablovany.. a to 28.10... cize pred dvoma dnami...takze vravel, ze ak sa nic nepo... tak do dvoch tyzdnov by ma mali prist zapojit...a ked som sa ho pytal , ze preco je vykablovany od 28.10 ked fyzicky to boli robit 12.10 tak povedal, ze ta externa firma im to dava do systemu s urcitym oneskorenim az ked spravi viac blokov naraz... takze asi preto tak dlho cakam..ked ma zas nevodil za nos :D...ale vyzeral seriozne..
Tak uvidim dam vediet , ked mi pridu zriadit :)

Je to tak. To, ze fyzicky natiahnu vlakna este nic neznamena. Musia urobit vlaknovy plan, zadat to do systemu a databazy a ked maju viac vchodov na vykablovanie do dokumentacie to zadavaju naraz cize pre teba s oneskorenim. Ak posledny vchod vykablovali 28.10, tak ten oneskorenie nemal, len zase mas smolu, ze si bol prvy na rade :-) Fakt sa uz tolko nezlosti, trpezlivost, ja som Ti pisal uz predtym, ze ked Ti vykablovali vchod, uz ide vsetko ako ma a toho Magia sa dozijes...
fyzik.
Junior

Odeslat příspěvekod fyzik. 31. 10. 2009 11:30

Eisy píše:ja som mal Internet od T-Comu (DSL-Metal) a ked som doobjednal Magio k tomu po telefone tak tusim do 3-4 dni (uz presne nepametam) som mal BOX doma a Magio bolo spustene na dalsi den, takze do 5 dni vsetko fungovalo, teraz nedavno som mal dajake problemi s vypadavanim signalu, ale aj to sa vyriesilo dost rychlo, neviem ale zatim sa nemozem stazovat na ich sluzby.....

:tleskani :tleskani :tleskani

Aspon jeden... Dobre. Problemy postretnu vzdy len urcite percento zakaznikov a ti najviac kricia co sa im stalo. Ti bezproblemovi su vacsinou ticho a preto tu nadobudeme pocit, ze vsetko je na p... Nie vsetko, nieco sa nemusi zadarit, priznavam su aj take stavy, no daju sa riesit ak sa vie ako a je snaha
fyzik.
Junior

Odeslat příspěvekod fyzik. 31. 10. 2009 11:33

jami píše:hmm mne sa tiez dotentoval dialkovy ovladac a robi si co chce ale dalsi box do prenajmu uz nechcem, ved by som platil 4 eura za 2 boxy a to je uz pekna kopka penazi :/

na ktorom boxe sa ti pokazil DO? Na predajmnom mieste si mozes objednat za 11,90€ DO k motorole a ku Kissu, pre Tatung este myslim nie. Dokonca by ich mohli mat skladom v Povazskej Bystrici - to plati pre vsetkych, ktorym pes zozral DO alebo ho rozbili, ked ho hadzali po manzelke :-). Na predajnych miestach su k dispozicii. Alebo Ti poslem ja, ja mam... Ten druhy box, co sme ojednavali Ti uz prisiel?
Naposledy upravil fyzik. dne 31. 10. 2009 11:38, celkově upraveno 1
fyzik.
Junior

Odeslat příspěvekod fyzik. 31. 10. 2009 11:37

Mirecx píše:Caute vsetci, dlho som nepisal do tohto fora, nemal som dovod, vsetko slape tak ako ma, no v poslednych dnoch som volako nespokojny z rychlostou internetu. Tusim ze to tu bolo spomynane, v rannych hodinach "pohoda" a vo vecernych "pokles rychlosti".

No moja rychlost :
Obrázek

Mas Magio?? Da sa zvysit upload na 512 za 3€ mesacne pri internete k Turbo 3 a Turbo 4 je uz v cene...
fyzik.
Junior

Odeslat příspěvekod fyzik. 31. 10. 2009 11:37

Mirecx píše:Caute vsetci, dlho som nepisal do tohto fora, nemal som dovod, vsetko slape tak ako ma, no v poslednych dnoch som volako nespokojny z rychlostou internetu. Tusim ze to tu bolo spomynane, v rannych hodinach "pohoda" a vo vecernych "pokles rychlosti".

No moja rychlost :
Obrázek

Mas Magio?? Da sa zvysit upload na 512 za 3€ mesacne pri internete k Turbo 3 a Turbo 4 je uz v cene...
fyzik.
Junior

Odeslat příspěvekod jami 31. 10. 2009 11:37

fyzik, jo druhy box dosiel vsetko slape ako ma, maximalna spokojnost s tvojou pomocou. Ten dialkovy by som uvital na kiss, ak sa ti da posli mi ho na tu istu adresu.

Inak jeden napad do buducnosti, bolo by super keby sa dali nahravky ktore mam na hlavnom boxe pozerat aj na druhom boxe ktory nema disk, nemal by to byt problem kedze vsetko je poprepajane sietovym kablom a tym padom rychlost by bola dostatocna.
jami
Junior

Odeslat příspěvekod zelmar 31. 10. 2009 12:11

Pre Fyzika.
Teraz som si dal novú viazanosť. Objednal som si jeden box navyše. Tým pádom,starý box Kiss by mi mal ostať a druhý by mi mali spojazdniť. To znamená, že by som mal sledovať dve Tv. Samozrejme, že za aktiváciu mágio boxu navyše je poplatok a aj za prenájom. To znamená, že by som prenájom platil iba za jeden box? Mám doma uplne novú motorolu a chcel by som ju vymeniť za Kiss z prechadzajúcej viazanosti. Spravili by mi to v T-Come, keby som ich o to požiadal? Ved o nič by neprišli aj tak by som platil prenájom len za jeden box. Len mi ide o to, že motorola má raz taký hard disk.
zelmar
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zazou 31. 10. 2009 12:20

No moja rychlost :
Obrázek

A to máš Magio na metalike, alebo aký program? Pre mágio je to predsa štandardná rýchlosť ako dowloadu tak aj uploadu.
zazou
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka