MAGIO - reálne skúsenosti?

Poskytovatelé a technologie, dial-up, ADSL, kabel, optika, bezdrátové připojení

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod UPC man 2. 11. 2009 09:21

Pietro, porvnaj to s kvalitou obrazu UPC Digital. Ty porovnávaš analóg s digitálom, či sú dve úplne odlišné služby. keby si to porovnal s UCP Digital, bol by si veľmi prekvapený a s najväčšou pravdepodobnosťou by si mohol verejne a úprimne vyhlásiť, že najkvalitnejší obraz má UPC Digital.
UPC man
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod UPC man 2. 11. 2009 09:22

A digitálny obraz UPC Digital je zasa omnoho lepší ako u Magio TV :-)
UPC man
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Thomas82 2. 11. 2009 10:23

Je 2. november a ziadne zmeny na magiu. Prima stale funguje. Neviete nahodou, ze ak si doobjednam niektory programovy balicek za klubove body, za aku dobu ho priblizne aktivuju od odoslania objednavky?
Naposledy upravil Thomas82 dne 2. 11. 2009 12:39, celkově upraveno 1
Thomas82
Junior

Odeslat příspěvekod Pietro (novy) 2. 11. 2009 12:31

UPC man píše:Pietro, porvnaj to s kvalitou obrazu UPC Digital. Ty porovnávaš analóg s digitálom, či sú dve úplne odlišné služby.

No však práve preto som ich porovnával, pretože voyo sa pýtal, aké výhody má digitalizácia. A pretože mám na jednom televízore UPC analog, Magio a DVB-T a dobre to vidím. Keby som mal UPC digital, tak ten analóg porovnávam s tým.
Pietro (novy)
Junior

Odeslat příspěvekod ziwa 2. 11. 2009 13:28

fyzik. píše:
ziwa píše:ak je BOX v prenajme, tak ho mozes reklamovat a vymenia ho bez problemov, ale ja mam MAGIO zriadene este v case, ked som si BOX musela kupit, a teraz sa z toho T-com vyzul :-S

Ak ho mas viac ako 2 roky, pada zaruka... Ale ked si nahlasis poruchu cez 0800123777 pride tecnik a vymeni, myslim si.... Kde si hlasil poruchu boxu?

Hlasila som ju na 0800123777, a technik sa mi ozval, ze uz mam po zaruke a nemoze mi ho vymenit. Mam si na 0800123456 nahlasit poziadavku na novy, a kurier mi ho doruci, ale aj s najomnou zmluvou...ale manzel to do prenajmu nechce
ziwa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod TomazyHD 2. 11. 2009 14:01

Aky je rozdiel medzi Magiom a satelitnym Magiom ? Bude mat Satelitne magio nejaku vyhodu teda kvalitnejsi prijem viacero programov nebodaj viacero hd kanalov ?
Optical 40 Mbit/s
TomazyHD
Junior

Odeslat příspěvekod Dudo2 2. 11. 2009 14:39

Dufam, ze rozdiel az na chybajucu videopozicovnu nebude ziadny. TCOM by si mohol nahnevat zakaznikom z optiky / metaliky, ak by ponukal viac programov, ci ine vyhody. Ak to spravne chapem, satelitne Magio je pre tych, ktori nie su v dosahu pevnej/optickej siete resp. na pevnej sieti nie je zriadenie mozne.
Dudo2
Junior

Odeslat příspěvekod Pietro (novy) 2. 11. 2009 14:49

ziwa píše:...ale manzel to do prenajmu nechce

Prečo nie? Mne sa to zdá výhodnejšie než predtým. Najmä keď sa to pokazí po skončení záruky. Ak nový bez viazanosti stojí povedzme 200 eur, tak pri prenájme sa na tú sumu dostaneš až za 8 a pol roka.
Pietro (novy)
Junior

Odeslat příspěvekod Pietro (novy) 2. 11. 2009 17:49

Pietro (novy)
Junior

Odeslat příspěvekod martincan 2. 11. 2009 18:19

prosím o vyjadrenie skúsenejších: práve mi volala babenka z T-Com aby som si predĺžil viazanosť za skvelú cenu 31€.. A ja prečo nie, len som od nej žiadal odpoved na otázku, či sa dá počas viazanosti prejsť z metaliky na optiku, tak že samozrejme kedykoľvek,len stačí vypísať tlačivko a je to... ale že vraj u nas v Martine-Záturčie ani neplánujú optiku.. V t-com centre mi zase povedali že optika bude, ved káble tahajú a v zemi už sú, ale že počas viazanosti sa prejsť na optiku nedá.. Tak kde je pravda?
martincan
Junior

Odeslat příspěvekod tcomak 2. 11. 2009 19:08

martincan píše:prosím o vyjadrenie skúsenejších: práve mi volala babenka z T-Com aby som si predĺžil viazanosť za skvelú cenu 31€.. A ja prečo nie, len som od nej žiadal odpoved na otázku, či sa dá počas viazanosti prejsť z metaliky na optiku, tak že samozrejme kedykoľvek,len stačí vypísať tlačivko a je to... ale že vraj u nas v Martine-Záturčie ani neplánujú optiku.. V t-com centre mi zase povedali že optika bude, ved káble tahajú a v zemi už sú, ale že počas viazanosti sa prejsť na optiku nedá.. Tak kde je pravda?

nedá! aspoň zatial.Možno pred koncom viazanosti služby,alebo po "úprave objednávacích systémov".To však môže trvať dlhé mesiace a na to by som sa nespoliehal.
Nooo...ktovie,čo by babenka " ešte všetko ponúkla" len aby ťa namotala. :oops:
tcomak
Junior

Odeslat příspěvekod fyzik. 2. 11. 2009 19:14

TomazyHD píše:Aky je rozdiel medzi Magiom a satelitnym Magiom ? Bude mat Satelitne magio nejaku vyhodu teda kvalitnejsi prijem viacero programov nebodaj viacero hd kanalov ?

Do Magia SAT sa chysta History HD a este cosi, teraz som si nie isty ci National Geografic HD ? Ale HD budu postupne pribudat aj v jednom aj v druhom. SAT je nieco odlisne, no hlavne je na to aby sa dalo pokryt cele uzemie SR.

Co sa tyka programoveho rastra, asi spociatku budu trosku rozdielne, ale podobne. U Magia SAT budu madarske TV v specialnom madarskom balicku.... To mozno pride aj na normal Magio
fyzik.
Junior

Odeslat příspěvekod fyzik. 2. 11. 2009 19:15

tcomak píše:
martincan píše:prosím o vyjadrenie skúsenejších: práve mi volala babenka z T-Com aby som si predĺžil viazanosť za skvelú cenu 31€.. A ja prečo nie, len som od nej žiadal odpoved na otázku, či sa dá počas viazanosti prejsť z metaliky na optiku, tak že samozrejme kedykoľvek,len stačí vypísať tlačivko a je to... ale že vraj u nas v Martine-Záturčie ani neplánujú optiku.. V t-com centre mi zase povedali že optika bude, ved káble tahajú a v zemi už sú, ale že počas viazanosti sa prejsť na optiku nedá.. Tak kde je pravda?

nedá! aspoň zatial.Možno pred koncom viazanosti služby,alebo po "úprave objednávacích systémov".To však môže trvať dlhé mesiace a na to by som sa nespoliehal.
Nooo...ktovie,čo by babenka " ešte všetko ponúkla" len aby ťa namotala. :oops:

Odpoviem Ti v SZ
fyzik.
Junior

Odeslat příspěvekod fyzik. 2. 11. 2009 19:21

ziwa píše:
fyzik. píše:
ziwa píše:ak je BOX v prenajme, tak ho mozes reklamovat a vymenia ho bez problemov, ale ja mam MAGIO zriadene este v case, ked som si BOX musela kupit, a teraz sa z toho T-com vyzul :-S

Ak ho mas viac ako 2 roky, pada zaruka... Ale ked si nahlasis poruchu cez 0800123777 pride tecnik a vymeni, myslim si.... Kde si hlasil poruchu boxu?

Hlasila som ju na 0800123777, a technik sa mi ozval, ze uz mam po zaruke a nemoze mi ho vymenit. Mam si na 0800123456 nahlasit poziadavku na novy, a kurier mi ho doruci, ale aj s najomnou zmluvou...ale manzel to do prenajmu nechce

Zaujimave.... :-) Fakt. Ako vies, ze je temn box zly? A magio mas uz viac ako 2 roky? Inak za prenajom boxu mozes platit aj klubovymi bodmi. Ak chces posli mi do SZ svoj identifikator, pozriem sa na tu zaruku... Nezda sa mi to
fyzik.
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka