MAGIO - reálne skúsenosti?

Poskytovatelé a technologie, dial-up, ADSL, kabel, optika, bezdrátové připojení

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod martincan 15. 12. 2009 14:54

Ja som zatiaľ na metalike a hry mi idú v pohode na KISSe
martincan
Junior

Odeslat příspěvekod tcomak 15. 12. 2009 15:19

Geniusss píše:
modrylev píše:Ja mám tiež KISS, som na metalike a hry mi fungujú. Teda zatiaľ som skúšal len tú prvú a tá išla.


Hmm tak potom neviem , mozno mi to este neaktivovali alebo nieco podobne...kedze kamos co ma Magio byva o par poschodi nizsie a robi mu to iste. Ale hry mi nejak nechybaju takze mi to nejak nevadi :)


Hry musia chodiť každému.Ak nepomohol klasicky reštart,skus si stiahnuť na novo z platformy klienta.V tvojom prípade /kiss/ ,vypni stb tlačidlom vzadu on/off.Po zapnutí stb a rozbiehaní hdd ho znovu vypni.Opäť zapni.Toto opakuj 3 krát.Potom by malo nabehnúť tkzv.stahovanie klienta.Na displeyi stb napis- stahovanie.Daj tomu asi 15-20 min pokoj,nech sa všetko nainštaluje a opat skus záložku hry.Ak to nepojde ani napriek tomu.volaj technicku podporu.(samozrejme skús ešte aj reštart routra,za to tiež nič nedáš)
tcomak
Junior

Odeslat příspěvekod monovic 15. 12. 2009 16:41

tcomak píše:cez víkend priamo v PB neboli zaznamenané žiadne výpadky zariadení MSAN ani siete.Viem len o problemoch v lokalitach:Predmier,Vrbove.


Ahoj Tcomak, prosim Ta ake su to problemy vo Vrbovom, uz 2 dni mi to na dvoch dsl linkach ide cez den cca 500kbps a 1000ms ping ;-/, okolo polnoci sa to upravi. Na info linku som volal ale vraj nevedia o problemoch, a poslali to technikom na presetrenie.
monovic
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod stelko123 15. 12. 2009 19:19

http://www.zive.sk/magio-pridava-do-tel ... fault.aspx


tie hry ktore tam su mienia spoplatnit. velmi trapne.
stelko123
Junior

Odeslat příspěvekod Sefko 15. 12. 2009 19:42

Hm no myslim si ze tie hry ako doplnok pre niekoho v pohode,ale pokial to bude spoplatnene,tak to bude mat mizive percento ludi predplatenych a budu nuteni casom to dat tak ci tak zadarmo...
Sefko
Junior

Odeslat příspěvekod Thomas82 15. 12. 2009 20:55

Tie hry su totalna volovina a hlavne ked to musite hrat z ovladacom a este vacsia volovina je ze daju aj spoplatneny balik. Radsej keby ste pridali nove programy, HD balik a pozeranie Youtube videi. Ked to moze mat kosicky antik tak magio preco nie? Uz to vidim ake stanice pribudnu. Vyberu Primu a daju tam 3-4 nove a to Nautik (Televizo) , Lux, Deko a Paprika. Horsie programy uz ani pribudnut nemozu... Nautik a Lux mozem pozerat na nete zadarmo, maju live stream (na to nepotrebujem Magio) tak tam prosim vas dajte poriadne programy. T-com by mal spravit anketu na svojej stranke, kto o ake programy ma zaujem a podla toho sa potom pokusit zaradit.
Naposledy upravil Thomas82 dne 15. 12. 2009 21:03, celkově upraveno 2
Thomas82
Junior

Odeslat příspěvekod koky76 15. 12. 2009 21:02

Thomas82 píše:Tie hry su totalna volovina a hlavne ked to musite hrat z ovladacom a este vacsia volovina je ze daju aj spoplatneny balik. Radsej keby ste pridali nove programy, HD balik a pozeranie Youtube videi. Ked to moze mat kosicky antik tak magio preco nie? Uz to vidim ake stanice pribudnu. Vyberu Primu a daju tam 3-4 nove a to Nautik (Televizo) , Lux, Deko a Paprika. Horsie programy uz ani pribudnut nemozu... Nautik a Lux mozem pozerat na nete zadarmo, maju live stream (na to nepotrebujem Magio) tak tam prosim vas dajte poriadne programy. T-com by mal spravit anketu na stranke, kto o ake programy ma zaujem a podla toho sa potom pokusit zaradit.

A dufam ze nepridaju ziadne madarske :) nic proti madarom ale mne su na prd .
Este jedna otazocka ako vysielaju na discovery reklamy ang. alebo madarske lebo na magiu sat ide madarska mutacia ako na digi co ma dost nastvalo >:-(
koky76
Junior

Odeslat příspěvekod legenda2 15. 12. 2009 21:04

Thomas82 píše:Tie hry su totalna volovina a hlavne ked to musite hrat z ovladacom a este vacsia volovina je ze daju aj spoplatneny balik. Radsej keby ste pridali nove programy, HD balik a pozeranie Youtube videi. Ked to moze mat kosicky antik tak magio preco nie? Uz to vidim ake stanice pribudnu. Vyberu Primu a daju tam 3-4 nove a to Nautik (Televizo) , Lux, Deko a Paprika. Horsie programy uz ani pribudnut nemozu... Nautik a Lux mozem pozerat na nete zadarmo, maju live stream (na to nepotrebujem Magio) tak tam prosim vas dajte poriadne programy. T-com by mal spravit anketu na svojej stranke, kto o ake programy ma zaujem a podla toho sa potom pokusit zaradit.


Len aby Tvoju kritiku nevidel T-comak, hneď navrhne riešenie: "po skončení viazanosti môžeš prejsť ku konkurencii", ako odporučil mne ako liek na moju kritiku...
legenda2
Junior

Odeslat příspěvekod Thomas82 15. 12. 2009 21:05

Ja som postrehol na Magiu madarske reklamy, teraz neviem presne ze kde ale sa mi zda ze na Discovery.

legenda2 píše:Len aby Tvoju kritiku nevidel T-comak, hneď navrhne riešenie: "po skončení viazanosti môžeš prejsť ku konkurencii", ako odporučil mne ako liek na moju kritiku...



To nie je kritika ale nazor a navrh.
Thomas82
Junior

Odeslat příspěvekod legenda2 15. 12. 2009 21:08

Thomas82 píše:Tie hry su totalna volovina a hlavne ked to musite hrat z ovladacom a este vacsia volovina je ze daju aj spoplatneny balik. Radsej keby ste pridali nove programy, HD balik a pozeranie Youtube videi. Ked to moze mat kosicky antik tak magio preco nie? Uz to vidim ake stanice pribudnu. Vyberu Primu a daju tam 3-4 nove a to Nautik (Televizo) , Lux, Deko a Paprika. Horsie programy uz ani pribudnut nemozu... Nautik a Lux mozem pozerat na nete zadarmo, maju live stream (na to nepotrebujem Magio) tak tam prosim vas dajte poriadne programy. T-com by mal spravit anketu na svojej stranke, kto o ake programy ma zaujem a podla toho sa potom pokusit zaradit.

legenda2 píše:Len aby Tvoju kritiku nevidel T-comak, hneď navrhne riešenie: "po skončení viazanosti môžeš prejsť ku konkurencii", ako odporučil mne ako liek na moju kritiku...



To nie je kritika ale nazor a navrh.


Ja som mal tiež len názory a aj tak mi to odporučil...
legenda2
Junior

Odeslat příspěvekod Thomas82 15. 12. 2009 21:18

S Magiom som spokojny len ma boli srdce ked vidim ze konkurencia pridava nove veci a T-com stale nic len neake 3 hry.
Thomas82
Junior

Odeslat příspěvekod black13 15. 12. 2009 23:30

Thomas82 píše:Tie hry su totalna volovina a hlavne ked to musite hrat z ovladacom a este vacsia volovina je ze daju aj spoplatneny balik. Radsej keby ste pridali nove programy, HD balik a pozeranie Youtube videi. Ked to moze mat kosicky antik tak magio preco nie? Uz to vidim ake stanice pribudnu. Vyberu Primu a daju tam 3-4 nove a to Nautik (Televizo) , Lux, Deko a Paprika. Horsie programy uz ani pribudnut nemozu... Nautik a Lux mozem pozerat na nete zadarmo, maju live stream (na to nepotrebujem Magio) tak tam prosim vas dajte poriadne programy. T-com by mal spravit anketu na svojej stranke, kto o ake programy ma zaujem a podla toho sa potom pokusit zaradit.

A tusim aj youtube je na nete zadarmo, nie? :D Naco ti je potom na magiu?
black13
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod travis75 16. 12. 2009 10:44

koky76: tak to je uzasne, este nemas ziadne nove programy, ale uz vies, ze tie blbe madarske nechces.. viac by ta s prepacenim s..lo, keby si mal nove, ale nedaj boze povodom madarske programy, ako to, ze teraz nemas ziadne nove... je mi to luto, ze ludia ako ty tahaju nenavist do kazdej oblasti zo zivota. a co sa tyka tej reklamy a jazykov, ak sa nemylim, tak discovery ma spolocne vysielanie pre strednu europu, cize aj reklamy su tam rozne, madarske, alebo ceske, v kazdej krajine v tomto regione je to rovnako.

a co sa tyka tak celkovo smerovania magia:

som velmi sklamany aj z tej ohlasenej akcii z novembra, ked mal byt (alebo bol ?) vytvoreny HD balik.. a vysledok ? v 3. novembrovom tyzdni 1 pridany HD kanal za poplatok 4 eur. mam pocit, ze pri magiu sa uz vymysla hocico ine, len aby sa este nepridavali tie HD kanaly, nastavenie nahravania cez mobil, dokonca po novom to budu spoplatnene piskvorky a podobne uplne nezmysli.. neviem, ako vacsina majitelov magia, ale ja magio pouzivam vyhradne na pozeranie TV, nie na ine veci, na ktory mame PC... to je moj nazor
travis75
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod koky76 16. 12. 2009 12:03

travis75 píše:koky76: tak to je uzasne, este nemas ziadne nove programy, ale uz vies, ze tie blbe madarske nechces.. viac by ta s prepacenim s..lo, keby si mal nove, ale nedaj boze povodom madarske programy, ako to, ze teraz nemas ziadne nove... je mi to luto, ze ludia ako ty tahaju nenavist do kazdej oblasti zo zivota. a co sa tyka tej reklamy a jazykov, ak sa nemylim, tak discovery ma spolocne vysielanie pre strednu europu, cize aj reklamy su tam rozne, madarske, alebo ceske, v kazdej krajine v tomto regione je to rovnako.

Zle si to pochopil ja nemam nic proti madarom len mne je uplne na prd ked je to v madarcine.Jasne ze niektorym ludom to vyhovuje na juhozapadnom slovensku a co sa tyka tych reklam su vsetky v madarskom jazyku ale program v info je pre angl.mutaciu.A discovery mozno je pre strednu europu ale je eng. a madarska verzia a tam je rozdiel co sa tyka aj programovej skladby.Mne to pripada ako keby to magio sat preberalo odtial ako DIGI TV.
koky76
Junior

Odeslat příspěvekod DanculD 16. 12. 2009 13:05

Ano, potrdzujem slova koky76, na UPC bezia reklamy na Discovery vyhradne v Anglictine.
DanculD
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků