MAGIO - reálne skúsenosti?

Poskytovatelé a technologie, dial-up, ADSL, kabel, optika, bezdrátové připojení

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Pietro (novy) 10. 1. 2010 20:19

zazou píše:Predpokladám, že výrobca splitra má výstupnú kontrolu, takže vstupy sú označené správne. LINE=vstup telef.linky, PHONE=výstup pre pripojenie analog.telef.prístroja a DSL= výstup pre pripojenie routra.

Áno, nápisy phone a line sedia. Len tá biela nálepka je nalepená zle.

BTW, už asi 2 dni mi nejde stránka T-Comu: http://www.t-com.sk
Deje sa niečo? Ostatné ako mail.t-com.sk alebo zona.t-com.sk idú bez problémov.
Pietro (novy)
Junior

Odeslat příspěvekod karioll 10. 1. 2010 20:43

mne ide
karioll
Junior

Odeslat příspěvekod piesok1 10. 1. 2010 21:48

Pietro (novy) píše:
zazou píše:Predpokladám, že výrobca splitra má výstupnú kontrolu, takže vstupy sú označené správne. LINE=vstup telef.linky, PHONE=výstup pre pripojenie analog.telef.prístroja a DSL= výstup pre pripojenie routra.

Áno, nápisy phone a line sedia. Len tá biela nálepka je nalepená zle.

BTW, už asi 2 dni mi nejde stránka T-Comu: http://www.t-com.sk
Deje sa niečo? Ostatné ako mail.t-com.sk alebo zona.t-com.sk idú bez problémov.

Ano, t-com strankama vypadok. Dnes na par chvil nabehla, no opat ma vypadok.
piesok1
Junior

Odeslat příspěvekod piesok1 10. 1. 2010 21:49

karioll píše:mne ide

Sledujes ju offline. Daj si ju reloadnut CTRL-R a nenabehne.
piesok1
Junior

Odeslat příspěvekod koky76 10. 1. 2010 21:56

piesok1 píše:
karioll píše:mne ide

Sledujes ju offline. Daj si ju reloadnut CTRL-R a nenabehne.

mne ide bez problemov cely caj aj vcera mi isla takze vypadok je niekde inde :-D
koky76
Junior

Odeslat příspěvekod pedrom19 10. 1. 2010 23:40

Pred 2 rokmi my poslali magio box motorola, router vigor 2700, vsetko som si zapojil a nakoniec zistili ze to asi nepojde, ze poslu technika, technik nechodil dva roky, dovtedy natiahli optiku teraz mam dalsi magio box motorolu, a na ten stary sa dako zabudlo, a teraz neviem co s tym druhym boxom ked ho pripojim no ONT nejde lebo nieje asi aktivovany. Da sa to nejak aktivovat?? A mozu byt pripojene dve motoroli na ONT?
pedrom19
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jami 11. 1. 2010 00:32

ludia potreboval by som poradit, mam klasicke magio s netom ale chystam sa stahovat do ineho bytu a tam pravdepodobne magio nebude mozne zriadit, moja otazka znie ako sa v takomto pripade zachova t-com? pretoze na predajnom mieste mi nedali skoro ziadnu odpoved, len az ked to presetri technik. Ja mam obay z toho ze sa magio nebude dat zriadit a tym padom mi zrusia zmluvu kedze som viazany a sankcie fakt nechcem platit :/
www.imagehosteronline.com - miesto pre vase obrazky
jami
Junior

Odeslat příspěvekod koky76 11. 1. 2010 00:39

mozno ti ponuknu magiosat alebo budes musiet platit.A preco by nemala byt moznst zriadit magio na novom mieste.Myslim ze sa nestahujes niekam do hor kde neni ani pevna linka
koky76
Junior

Odeslat příspěvekod jami 11. 1. 2010 07:16

idem sa stahovat o 2 poschodia nizsie pod rodicovsky byt a ked som skusal na mamine cislo pevnej linky zisit dostupnost magiaa tak vypisalo ze nie je mozne zriadit sluzbu, tak preto mam z toho obavy
jami
Junior

Odeslat příspěvekod Eisy 11. 1. 2010 07:53

mno, tak sa s nimi dohodnes na zriadeni SAT MAGIA a tam si to doplatis! Zadarmo im nic neplat!
CPU INTEL Core i7-920 (2.66GHz, 1333MHz) // ASUS RAMPAGE II EXTREME // System SSD HD // HDD 1TB WD10EADS // LG GGW-H20L LS // 6GB DDR3-1600MHz Kingston HyperX // ASUS EAH4850/HTDI/1G/A HDTV,HDMI // Monitor 24``FullHD // Zdroj:Enermax MODU82+ 525W
Eisy
Junior

Odeslat příspěvekod slovak33 11. 1. 2010 14:39

Nejak je ticho okolo magia sat. Ak by to chceli predávať od 15. januára, tak kampaň by už mala začať, nemyslíte si?
slovak33
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod koky76 11. 1. 2010 15:00

slovak33 píše:Nejak je ticho okolo magia sat. Ak by to chceli predávať od 15. januára, tak kampaň by už mala začať, nemyslíte si?

Neviem ale vcera mi prisiel mail od t-comu
Dobry den ,
dakujeme Vam, ze ste prejavili predbezny zaujem o digitalnu satelitnu televiziu Magio.
Uvedenie Magio Sat sa pomaly blizi a coskoro Vas budeme informovat o moznosti objednania na www.t-com.sk. Vdaka Vasej predregistracii budete moct sluzbu Magio Sat ziskat za velmi vyhodnych podmienok.
Rovnako mozete s nami zostat v kontakte prostrednictvom nasho blogu alebo fanusikovskej stranky Magio na Facebooku.
Vas T-Com
Tak to budu chciet spustit maju v tom vela penazi vlozenych tak to budu chciet co najskor vratit :-D
koky76
Junior

Odeslat příspěvekod zazou 11. 1. 2010 16:31

pedrom19 píše:Pred 2 rokmi my poslali magio box motorola, router vigor 2700, vsetko som si zapojil a nakoniec zistili ze to asi nepojde, ze poslu technika, technik nechodil dva roky, dovtedy natiahli optiku teraz mam dalsi magio box motorolu, a na ten stary sa dako zabudlo, a teraz neviem co s tym druhym boxom ked ho pripojim no ONT nejde lebo nieje asi aktivovany. Da sa to nejak aktivovat?? A mozu byt pripojene dve motoroli na ONT?

Samozrejme že je možné aktivovať aj druhý magiobox a využívať ho na nezávislé sledovanie Magia na druhom televízore - ALE - napriek tomu že ide o Motorolu s hard diskom, platforma ti umožňuje nahrávanie len na jednom magioboxe, takže jeden z boxov ti bude slúžiť len na pozeranie. Pre aktiváciu druhého boxu ti stačí zájsť (zatelefonovať ???) na obchodné miesto T-comu, pre jeho aktiváciu by malo stačiť jeho výrobné číslo, bol predsa registrovaný na teba. Takto som to urobil aj ja, box mi aktivovali do 15 minút.
zazou
Junior

Odeslat příspěvekod zazou 11. 1. 2010 17:40

jami píše:idem sa stahovat o 2 poschodia nizsie pod rodicovsky byt a ked som skusal na mamine cislo pevnej linky zisit dostupnost magiaa tak vypisalo ze nie je mozne zriadit sluzbu, tak preto mam z toho obavy

Kedže hovoríš o poschodiach, predpokladám že ide o panelový dom, kde niekde na prízemí bude telefónny rozvod. Ak je z tohto rozvodu možné napojiť byt v ktorom si býval doteraz a magio ti tam fungovalo, nevidím dôvod prečo by nemalo fungovať v byte o dve poschodia nižšie, ktorý musí byť napojený z toho istého rozvodu. Kua to by som si natiahol tie dva drôty do toho rozvádzača aj sám,ak by nebolo iného východiska 8-) Alebo som to zle pochopil a doterajšia adresa je iná od adresy kam sa ideš sťahovať?
Informácia o prekládke služieb tu: http://www.t-com.sk/Default.aspx?CatID= ... ction=home
Naposledy upravil zazou dne 11. 1. 2010 18:00, celkově upraveno 1
zazou
Junior

Odeslat příspěvekod jami 11. 1. 2010 17:47

zazou ja nejdem oo dve poschodie nizsie kde som teraz ale na ine miesto kde byva moja mama a o 2 poschodia nizsie idem byvat ja, preto som skusal cislo jej pevnej linky ci sa tam da zriadit magio :)

je jasne ze keby som isiel teraz o 2 poschodia nizsie tak len asi natiahnem kabel :D
jami
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka