MAGIO - reálne skúsenosti?

Poskytovatelé a technologie, dial-up, ADSL, kabel, optika, bezdrátové připojení

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod mmacoo 18. 1. 2010 14:36

ja som si HD balík aktivoval pred chvíľou a dáma mi povedala, že do troch dní. Takže tie doby aktivácie sa im nejako rozchádzajú :-D Ale nevadí, hlavne, že to bude, Australian Open na Eurosport HD bude trošku iný zážitok :-)
mmacoo
Junior

Odeslat příspěvekod paterliny 18. 1. 2010 15:56

Dufam že im to aktivovanie nebude trvať ako naposledy keď som prechádzal z Klasiku na Komplet. Trvalo to 9 dní...
paterliny
Junior

Odeslat příspěvekod condor 18. 1. 2010 16:30

paterliny píše:Dufam že im to aktivovanie nebude trvať ako naposledy keď som prechádzal z Klasiku na Komplet. Trvalo to 9 dní...

Vidis, a u mna prechod na komplet do 24 hod a rovnako tak aj aktivacia HBO baliku...Takze je to asi len na nahodu, ci si kompetentny rano zoberie tvoju objednavku a zrealizuje ju, alebo mu prave ta tvoja lezi tyzden v sufliku :hm Drzme si vsetci palce, aby sme to mali cim zriadene cim skor.
condor
Junior

Odeslat příspěvekod stelko123 18. 1. 2010 16:42

to snad neni mozne zrestartoval som magio box a HISTORY, CTN a STV3 HD hodilo takmer na 100 poziciu trvalo mi dlho kym som preklikal na sami zaciatok. stalo ma to nervy a teraz nejde TV LUX maju nejaky vypadok alebo co
stelko123
Junior

Odeslat příspěvekod Robocop3 18. 1. 2010 17:14

Po príchode domov reštart 17:00 Jim Jam čierna obrazovka a tiež Lux tiež. Košice - optika. Máte tiež taký problém?
Robocop3
Junior

Odeslat příspěvekod rodolfo 18. 1. 2010 17:16

Môže niekto zo skupiny Magio-Sat dať info o dátovom toku HD kanálov?
rodolfo
Junior

Odeslat příspěvekod wapman 18. 1. 2010 17:18

Tv Lux este asi nikomu nejde,a taktiez jimjam neviem ci slape. Tie kanali prehodilo kazdemu, ale ma aspon nevyhodilo do hlavnej ponuky pri rychlom preklikavani sipkami. Zeby to opravili? Prv ked som prehadzoval program tak hadam aj 4razy ma vyhodilo do menu.
wapman
wapman
Junior

Odeslat příspěvekod DanculD 18. 1. 2010 17:23

TV Lux mi na obed isiel. Jim Jam nie. Teraz neviem, nieso doma...
DanculD
Junior

Odeslat příspěvekod paterliny 18. 1. 2010 17:57

Aj mne poobede išiel Lux, momentálne JimJam a Lux - čierna obrazovka.
paterliny
Junior

Odeslat příspěvekod legenda2 18. 1. 2010 18:11

RomanK5 píše:Legenda2, tvoje "napady" su uplne od veci... si uvedom, ze cela tato sluzba je biznis, pre zakaznikov, ktori si za to platia... Samozrejme ze predstava takych ako ty je ze si za to co chcem pozerat poviem kolko budem platit ale niele to, este si poviem aj co za to chcem pozerat... a chcem to dat na stranku t-comu aby to tam kukli a hned splnili tvoje priania... Dobre rano prajem. To, ze zajtra pribudnu tie kanaly, ktore pribudnu je vysledkom obchodnych rokovani - za prijatelne peniaze dostanu divaci podla mna prijatelne kanaly, najma co sa HD tyka. A to, ze tam neni MGM nezalezi ani od Tvojho "prieskumu" alebo hlasovania, ale jednoducho do toho, ci sa dohodnu, alebo nie... Shity ako Ziva nech tam su, ked si za ne budu vysielatelia platit... podobne ako Korejci... Ved mozno prave vdaka takymto prisernym kanalom dostaneme moznost pozerat za menej penazi nieco atraktivnejsie... a o toto ide.

Nebudem k tomu všetkému reagovať, len Ťa chcem vyzvať, aby si neklamal...
Píšeš tu vymyslené veci a tvrdíš, že sú z mojej hlavy, nikdy som to, čo tu píšeš netvrdil. Poprosím o korektnosť a nabudúce citáciu môjho textu a slušnosť v komentovaní. Môžeš mať o určitých veciach iný názor, to Ti neberiem, ale skús trošku akceptovať aj názory iných a nie hneď ironicky reagovať. Je tu viac prispievateľov, ktorým sa nápad hlasovania na stránke T-comu páčil, tak Ťa žiadam, aby si neznevažoval aj ich názory.
Ako Ty môžeš vedieť a tvrdiť za mňa aké sú moje predstavy, keď to nevieš? A potom sa ešte aj sám so sebou pohádaš nad vymyslenými predstavami, ktoré sú podľa Tvojho tvrdenia "moje"... :tleskani
http://forum.zive.sk/viewtopic.php?f=912&t=1098933&sid=6c6ab81b23890619badd4c93f7128657
legenda2
Junior

Odeslat příspěvekod RomanK5 18. 1. 2010 18:50

prepac nechcel som sa ta dotknut legenda2, len je podla mojho nazoru uplne zbytocne aby sme tu o niecom hlasovali a nedajboze este z toho aj mali nejake ocakavania... treba si uvedomit, ze v magiu je momentalne vacsina kanalov dostupnych pre slovensky trh (neratam programy typu 3sat, arte a pod. ktorymi si ini operatori nafukuju pocty...). jasne ze mnohym chyba ten sport2 alebo mgm, ale hlasovanie to nezmeni... uz vidim, ako by to tu vypadalo, keby v hlasovani mal niektory kanal vela hlasov a potom by tu ta diskusia uz asi bola iba o tom preco ho teda do magia nezaradia... ale je to len moj nazor, aby sme sa nahodou zle nepochopili.
RomanK5
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod legenda2 18. 1. 2010 19:01

RomanK5 píše:prepac nechcel som sa ta dotknut legenda2, len je podla mojho nazoru uplne zbytocne aby sme tu o niecom hlasovali a nedajboze este z toho aj mali nejake ocakavania... treba si uvedomit, ze v magiu je momentalne vacsina kanalov dostupnych pre slovensky trh (neratam programy typu 3sat, arte a pod. ktorymi si ini operatori nafukuju pocty...). jasne ze mnohym chyba ten sport2 alebo mgm, ale hlasovanie to nezmeni... uz vidim, ako by to tu vypadalo, keby v hlasovani mal niektory kanal vela hlasov a potom by tu ta diskusia uz asi bola iba o tom preco ho teda do magia nezaradia... ale je to len moj nazor, aby sme sa nahodou zle nepochopili.

To, čo som tu napísal sa volá prieskum trhu a rôznorodými spôsobmi ho robí každá úspešná spoločnosť na celom svete, aby vedela prispôsobiť svoje portfólio (raster) stále meniacim sa potrebám trhu. Určite si nemyslím, že by T-com mal okamžite zmeniť raster na základe hlasovania, ale môže to byť motivujúci prvok pre spoločnosť na začatie rokovania s vlastníkmi práv na konkrétny televízny kanál. Ak sa im nepodarí vyrokovať práva na želaný televízny kanál (čo by som sa divil...) tak aspoň užívateľ Mágia vie, že na tento kanál nemusí čakať a T-com spravil maximum pre jeho zaradenie do rastra. :-)
legenda2
Junior

Odeslat příspěvekod Thomas82 18. 1. 2010 19:03

Lux mi ide cely den aj teraz, Jim Jam cierna obrazovka.
Thomas82
Junior

Odeslat příspěvekod legenda2 18. 1. 2010 19:11

Thomas82 píše:Lux mi ide cely den aj teraz, Jim Jam cierna obrazovka.

Potvrdzujem, Lux už funguje (cca pred 1,5 hod. tam bola len čierna obrazovka) a Jim Jam nieje zatiaľ funkčný. :-|
legenda2
Junior

Odeslat příspěvekod condor 18. 1. 2010 19:16

Lux funkcny,hned som ho v prisposobeniach skryl,jim jam nefunkcny
ale hlavne HD balik aktivny,zatial to vyzera super,rozdiel oproti SD
znacny!
condor
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka