MAGIO - reálne skúsenosti?

Poskytovatelé a technologie, dial-up, ADSL, kabel, optika, bezdrátové připojení

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod stanko 25 21. 1. 2010 10:05

Suhlasim s Tebou ja som čakal pri prechode z metaliky na optiku 28 dni,čo ma to stalo nervov,osobnych navštev v T- COME a talefonatov ani radšej nepišem.
stanko 25
Junior

Odeslat příspěvekod stanko 25 21. 1. 2010 10:18

Prave mi nabehli HBO-očka, kvalita obrazu celkom slušna hlavne HBO-HD porovnatrlna s UPC-DIGITAL ale ten zvuk , žiadne AC-3 čo je len na škodu.
stanko 25
Junior

Odeslat příspěvekod mato_nr 21. 1. 2010 10:59

jaco píše:Myslíš, že aj ja som tu klamal, keď som napísal, že som po objednaní predĺženia viazanosti cez web čakal 2 týždne a žiadny kontakt, potom som tam 3 x volal, stále ma odsúvali, že objednávka ešte nie je zadaná a po mesiaci som rezignoval na zľavu z webu a objednal to cez callcentrum??? Prečo by som prosím ťa niekoho zavádzal, keď som inak veľký priaznivec Magia?!
(web-objednávka mi prebehla OK, mám sumarizáciu aj číslo objednávky).
A keď si pozrieš vlaňajšie koncoročné príspevky, nebol som sám (ja som to podstúpil od polovičky novembra do polovičky decembra).
Po objednaní cez callcentrum to už fičalo OK. Možno sa to teraz po protestoch klientov už zlepšilo a operátori už objednávky cez web (kde oni nemajú provízie) nebojkotujú, to by som bol iba rád.

to nebolo mienene na teba, ale na pracovnikov call centra t-com-u...
ja som len rovnako ako ty popisal moje skusenosti s objednavanim cez web, kludne sa mozu vyjadrit aj dalsi, nech si o tom spravime lepsi obraz
mato_nr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod stanko 25 21. 1. 2010 11:27

Ked som to objednaval cez dakeho typka čo chodil po bytoch tak mi o tyžden prišla sms s čislom zmluvi a ked som tam volal tak mi povedali že na moje meno tam neni žiadna objednavka na optiku a že možme vypisat novu objednavku.Ale musim ich pochvalit do 2-dni mi prišli route a 28-dni som čakal na technika.
stanko 25
Junior

Odeslat příspěvekod jaco 21. 1. 2010 11:30

to mato_nr: aha, tak som to zle pochopil, prepac.
jaco
Junior

Odeslat příspěvekod sowiet 21. 1. 2010 11:31

stanko 25 píše:Ked som to objednaval cez dakeho typka čo chodil po bytoch tak mi o tyžden prišla sms s čislom zmluvi a ked som tam volal tak mi povedali že na moje meno tam neni žiadna objednavka na optiku a že možme vypisat novu objednavku.Ale musim ich pochvalit do 2-dni mi prišli route a 28-dni som čakal na technika.

ja som pred dvoma rokmi cakal presne 31 dni.
sowiet
Junior

Odeslat příspěvekod stanko 25 21. 1. 2010 12:05

Nč sa nestalo pišem len moju skusenost.Ešte som zabudol dodat že ten typek mi nepovedal že mi pridu zariadenia kurierom a budem platit 20-euro.Ked prišiel kurier že mam zasielku od T-comu tak som ho presviečal že som si nič neobjednaval on mi nato že nie som prvy čo to neprevezme ale potom ma osviteilo a som to prebral , urobil som dobre.Ked prišiel technik tak sa ma hned vo dverach spytal či mam rutre,lebo maju s tym problem vela zakaznikov je spolahnutych že im to prinesie on.Ide mi len oto aby nas upozornili že nam to pride kurierom a bude to stat tolko a tolko euro.
stanko 25
Junior

Odeslat příspěvekod tcomak 21. 1. 2010 13:50

výpadky TV kanalov:filmbox,filmboxextra,mtv cz,kino cs,nova sport su na strane dodavatelov signalov.
tcomak
Junior

Odeslat příspěvekod Flymaster 21. 1. 2010 14:20

tcomak píše:výpadky TV kanalov:filmbox,filmboxextra,mtv cz,kino cs,nova sport su na strane dodavatelov signalov.

cize CME a SPI :) asi maju spolocny zdroj signalu... :D sranda je, ze filmbox HD ide..
PC: GIGABYTE P55-UD3, INTEL Core i5-750 2.66GHz, 2x2GB DDR3 1333MHz Corsair,GIGABYTE N250ZL-1GI, 1GB DDR3 - NVIDIA GeForce GTS250, DELL WFP2208
TV+NET: T-Com Magio Komplet + HBO, Cinemax, HD, Internet 2MB
Mobil: T-Mobile, Sony Ericsson T715
Flymaster
Junior

Odeslat příspěvekod slovak33 21. 1. 2010 14:32

V pondelok som objednal magio sat na pobočke t-com. Na prekvapenie my to už prišlo dnes. T-com sa asi lepší. Dúfam, že to bude aj so službou.
slovak33
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod martincan 21. 1. 2010 14:55

ja som si objednaval magio 15.12, a namontovať mi ho prišli 19.1 a to som asi 4x urgoval na linke i v centre... službu som objednaval v t-centre. teraz mam doma magio na dsl i optike...myslíte že to je normálne..a teraz mi oznámili že na dsl mi ešte neskončila viazanosť tak uvidím čo sa stým dá robiť.
martincan
Junior

Odeslat příspěvekod Thomas82 21. 1. 2010 15:00

mironto píše:
jaco píše:Myslíš, že aj ja som tu klamal, keď som napísal, že som po objednaní predĺženia viazanosti cez web čakal 2 týždne a žiadny kontakt, potom som tam 3 x volal, stále ma odsúvali, že objednávka ešte nie je zadaná a po mesiaci som rezignoval na zľavu z webu a objednal to cez callcentrum??? Prečo by som prosím ťa niekoho zavádzal, keď som inak veľký priaznivec Magia?!
(web-objednávka mi prebehla OK, mám sumarizáciu aj číslo objednávky).
A keď si pozrieš vlaňajšie koncoročné príspevky, nebol som sám (ja som to podstúpil od polovičky novembra do polovičky decembra).
Po objednaní cez callcentrum to už fičalo OK. Možno sa to teraz po protestoch klientov už zlepšilo a operátori už objednávky cez web (kde oni nemajú provízie) nebojkotujú, to by som bol iba rád.

To je hlupost. Kopec ludi si objednalo Magio cez web a mali ho zriadene do dvoch tyzdnov (sam som to zaciatkom decembra 2008 urobil a niekedy 18. pred vianocami som uz pozeral). Ale ti samozrejme vacsinou nevypisuju po forach. Len preto, ze ste sa tu zisli traja, neznamena, ze cez web operatori objednavky blokuju. Urcite sa najdu na tomto fore aj ludia, co si vsetko objednali cez callcentrum a cakali dlhsie.

Ja som objednaval tiež cez web zaciatkom oktobra a spustili mi to az v novembri, cakal som skoro 5 týždnov, nepomohlo ani volanie na infolinku ani chodenie do t-comu, vsade mi hovorili ze mam cakat na sms-ku ale ta mi dodnes neprisla.
Thomas82
Junior

Odeslat příspěvekod zamecnikv 21. 1. 2010 16:22

tcomak píše:
Sefko píše:Aj Vam blbne EPG na CInemax??Uplne nezmysli su tam,ako keby sa tahal zdroj z nejakej zvlastne databazy..skusal som aj reset STB a nepomohlo to..

Nie neblbne,aspon mne.Skúšane na dvoch prístupoch.Cinemax aj HBO epg data u mna v poriadku.Ako si myslel,že sú tam "nezmysli"?

Ries to jednoducho- nahlasil som to v pondelok vecer- rano stale nic- volal som druhy krat- ze tam nic nieje zadane a ze objednavku moze urobit znova. Takze ok. Volal som poobede v utorok- stale to neslo- zase tam nic nebolo zaznacene... ale bola tam fajn holka- cakal som na linke 5 minut- spolu sme restartli box- a zrazu to ficalo. Tak nech mio niekto nehovori ze sa to neda... Treba tlacit tlacit a tlacit..
zamecnikv
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod atec 21. 1. 2010 16:53

tcomak:
Mohol by si mi vysvetliť, prečo mi hotline aj v T-Centre odmietajú aktivovať HD balík? Snažím sa o to po celý týždeň, najnovšia odpoveď znie, že aktivácia je možná až od 1. 2. Nerozumiem tomu - balík je v ponuke od 18. 1. a ako vyplýva z tejto diskusie, podaktorí ho už aktivovaný majú.
Vďaka.
atec
Junior

Odeslat příspěvekod lkopca 21. 1. 2010 17:55

V pondelok som si objednal telefonicky HD balík. V utorok po obede keď som prišiel z práce už mi išiel. Niektoré programy mali problémy. Večra mi nešiel NCG HD ale dnes po príchode z práce bol setbox reštartovaný a všetky programy mi idú v poriadku.
lkopca
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka