MAGIO - reálne skúsenosti?

Poskytovatelé a technologie, dial-up, ADSL, kabel, optika, bezdrátové připojení

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Speedtrash 29. 1. 2010 19:03

Sefko píše:Na Belkine to nehladaj,lebo potom mas pripojenie cez optiku a tam nemas taketo udaje..:)

aha ;-]
Speedtrash
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Levkamo 30. 1. 2010 17:30

haki011 píše:Po skonceni viazanosti sa mi pokazil magiobox. Objednavku noveho spackali odbornici v t-come. Momentalne som bez magia a v dohladnej dobe mi ani nic neslubuju. Vraj musim cakat kym sa system umudri a pusti novu objednavku. Nema niekto nahodou volny box s hdd? Da sa vobec nejako aktivovat box od ineho uzivatela?

Aj keby Ti niekto box s HDD požičal, či predal (BTW: aj ja mám doma jeden nepoužívaný), pochybujem, že Ti ho budú môcť aktivovať, keď ako píšeš, majú tam nejaký blok pri tvojej objednávke.
Levkamo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tcekys 30. 1. 2010 20:36

Skús ho rozobrať,možno je zlý zdroj. Ak si vieš zohnať ešte jeden,vymeň dosku.
Potrebuješ z tvojho STB načítať MAC adresu.
tcekys
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jancii 30. 1. 2010 21:37

Mam problemy s nahravanim, obcas, cca kazdy piaty film ktory mam nahraty blbne sposobom ze ked ho pozeram tak zhruba 30 az 15 minut pred koncom sa mi zastavi prehravenie, ale nezobrazi sa klasicka ponuka "pozriet znovu, vymazat, pozert tv, ..." proste zostane obraz stat a nic sa nedeje. Mate s tym niekto problemy ? Robilo mi to aj pred polrokom, prisiel technik vymenil STB /kiss/ za akysi stary pouzity / boli v nom nahrane programy/ par mesiacov to islo a teraz mi to robi znovu.
jancii
Junior

Odeslat příspěvekod markus.22 31. 1. 2010 13:38

Inac neviete preco mi seka nahrane vysielanie?
markus.22
Junior

Odeslat příspěvekod DanculD 31. 1. 2010 16:19

To jancii: Mne to urobil box jeden krat (asi pred mesiacom). Odvtedy je klud.
DanculD
Junior

Odeslat příspěvekod Netro 31. 1. 2010 18:34

majo668 píše:
sowiet píše:mozno by bolo dobre rozdelit forum na klasicke magio (dsl & optika) a magioSAT kedze ten ma uplne ine vlastnosti. Aby sa to tu neplietlo.

Suhlasim so sowiet,aby sa to oddelilo a neplietlo.

Velmi by som privital rozdelenie temy na Magio IPTV a Magio Sat, len neviem do akej sekcie dat temu Magio Sat :hm (Sítě a Internet > Připojení k internetu tak trochu nedava zmysel)
3210 > 3510i > 6070 > N95 8GB
peace & luv...
Netro
Junior

Odeslat příspěvekod koky76 1. 2. 2010 00:11

Netro píše:
majo668 píše:
sowiet píše:mozno by bolo dobre rozdelit forum na klasicke magio (dsl & optika) a magioSAT kedze ten ma uplne ine vlastnosti. Aby sa to tu neplietlo.

Suhlasim so sowiet,aby sa to oddelilo a neplietlo.

Velmi by som privital rozdelenie temy na Magio IPTV a Magio Sat, len neviem do akej sekcie dat temu Magio Sat :hm (Sítě a Internet > Připojení k internetu tak trochu nedava zmysel)

Co tak do sekcie audio video >digitalne vysielanie
koky76
Junior

Odeslat příspěvekod pepek92 1. 2. 2010 00:37

Dnes bol v TA3 v relácii Svet technológii príspevok o MagioSat. Bolo tam ukázané okrem iného aj možnosť prepínania rozlíšenia obrazu - roztiahnutie, letterbox a pod. Neplánuje sa aj káblové Magio rozšíriť o takéto možnosti? Tu je možné si zvoliť len 4:3 alebo 16:9 (+ 720p a 1080i). Bolo by to celkom fajn, aby sa dal obraz 4:3 roztiahnuť na 16:9, nie každý chce mať dva čierne pásy po bokoch.
pepek92
Junior

Odeslat příspěvekod martincan 1. 2. 2010 07:32

na Kisse sa to predsa dá.. pod tlačítkom 9 máš tlačítko na to ako stvorené.. ZOOM1-ZOOM2-ZOOM3-Roztiahnuté-Normálne. Na motorole netuším.
martincan
Junior

Odeslat příspěvekod Flymaster 1. 2. 2010 08:29

martincan píše:na Kisse sa to predsa dá.. pod tlačítkom 9 máš tlačítko na to ako stvorené.. ZOOM1-ZOOM2-ZOOM3-Roztiahnuté-Normálne. Na motorole netuším.

Na striebornej Motorole to ide s tlacitkom Options.
PC: GIGABYTE P55-UD3, INTEL Core i5-750 2.66GHz, 2x2GB DDR3 1333MHz Corsair,GIGABYTE N250ZL-1GI, 1GB DDR3 - NVIDIA GeForce GTS250, DELL WFP2208
TV+NET: T-Com Magio Komplet + HBO, Cinemax, HD, Internet 2MB
Mobil: T-Mobile, Sony Ericsson T715
Flymaster
Junior

Odeslat příspěvekod stelko123 1. 2. 2010 09:51

uz je dostupna TV8? nech viem ci mam uz restartovat box
stelko123
Junior

Odeslat příspěvekod EnoSat 1. 2. 2010 10:21

rano nebola , ale nie je o co stat - to iste je aj RingTV
EnoSat
Junior

Odeslat příspěvekod pepek92 1. 2. 2010 10:47

martincan píše:na Kisse sa to predsa dá.. pod tlačítkom 9 máš tlačítko na to ako stvorené.. ZOOM1-ZOOM2-ZOOM3-Roztiahnuté-Normálne. Na motorole netuším.
↲Dakujem. To som vobec nevedel. Aj na Tatungu to ide?
pepek92
Junior

Odeslat příspěvekod DanculD 1. 2. 2010 10:51

Na ciernej Motorole bud cez Options alebo postupnym stlacanim tlacitka Enter.
DanculD
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka